Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 22.09.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема nobody_ e na4inae6t filosof <moje bi:))>нови [re: nobody_]  
Автор foli (Amida)
Публикувано21.09.02 17:37



nobody_ ,tova deto go kazva6 e vqrno, pone do nqkude, no ot li4en opit moga da ti kaja, 4e sum se izmukvala ot beznadejdni sutuacii blagodarenie na umam si i na vrodenoto mi 4uvstvo za nenasilie, a ne na tova, 4e bqgam burzo....

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: Foli PITA!!!нови [re: nobody_]  
Автор foli (Amida)
Публикувано21.09.02 17:42



nobody_, ti zatova o6te 6te se strahuva6 ot padaniqta <maitapq se>, ama vzemi malko da popro4ete6 de! Te bukvite nqma da te 4uknat po 4eloto:))) nai-mnogo ti da izqde6 knijkite s koricite

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: Bulshitнови [re: Satory]  
Автор foli (Amida)
Публикувано21.09.02 17:50



Satory, shark ne se e "obajdal" ot mnogo odavna vuv foruma mi, no az iskam da izrazq pulnoto si suglasie s tvoite vijdaniq za aikido i da ti kaja,4e se radvam da poznavam o6te edin 4ovek deto se e o4aroval ot suvur6enstvoto na aikido . No si priznavam, 4e ne sum suglasna samo s mnenieto ti, 4e e nevuzmojno da se usvoi napulno aikido - nali znae6, 4e nqma nevuzmojni ne6ta... A za po- ubeditelno pro4eti podpisa mi <zeleniq nadpis pod texta>

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Niama za ili protivнови [re: foli]  
Автор Satory (новак)
Публикувано22.09.02 19:48



Viz, ne tvurdia che sum 100% prav, no kakvo da trenirash zavisi ot mnogo faktori. I ste e trudno da se obiasniat tuk.
Edno ot osnovnite neshta e na kolko si godini. Ako si mnogo mlad - razbirai do 15g. - spored men mozesh da pochnesh vsichko, no kung-fu i vsichkite mu proizvodni ste sa nai-dobria izbor. Zastoto ste ti zapaziat guvkavostta, koiato s godinite izchezva. Ako si v sledvastata vuzrastova grupa, do kum 30, mozesh da se orientirash kum po-eksplozivnite izkustva. Tova sa karate, taekuondo, kikboks i drugi podobni. Ste podhozda na mladezkia temperament. Ako si do kum 40-50, veche ti triabva neshto po ulegnalo i podhodiasto, koeto e aikido. Ako si oste po vuzrasten - kakto i v zivota horata se vdeteniavat, taka i tuk bih ti preporuchal kungfu.
Ima obache i oste mnogo drugi faktori. Ako si tromav v krakata taekuondo niama da e dobur izbor po princip. Ako sa ti slabi kostite - aikido, dzudo i podobni ste sa ti problem.
Vazna e i psihicheskata naglasa. Za ulegnal chovek aikido e super izbor susto.

No obsto vzeto niama dobro ili losho izkustvo. Ima takova koeto ti dopada i koeto ne. Viz maksimalen broi i preceni sam.



Тема Re: nobody_ e na4inae6t filosof <moje bi:))>нови [re: foli]  
Автор nobody_ (sluchaen)
Публикувано23.09.02 12:24



Tche az niakyde da sym kazal, tche ne sym syglasen s teb? A zachto natchinaecht filosof - pichi me naprednal...
Pozdravi.



Тема Re: Niama za ili protivнови [re: Satory]  
Автор foli (Amida)
Публикувано23.09.02 14:17



Hm, naistina si prav - vajna e psihi4eskata podgotovka i az sum razbrala tova mnogo dobre... Spored shemata na vuzrastite i podhodq6tite BI, az popadam vuv vtorata grupa,no mai me kefi BI za tretata... vsi4ko e do naglasata na 4oveka. Az sum si spokoina natura i ne me kefqt diva6tinite, a kikboxa e pulen absurd spored men!!! No vseki si ima pravo na vkus. Sigurna sum, 4e i az ne bih se vmestila v granici i tablici - ta nali vseki e unikalen sam za sebe si i na tova se dulji o4arovanieto na tozi svqt

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: nobody_ e na4inae6t filosof <moje bi:))>нови [re: nobody_]  
Автор foli (Amida)
Публикувано23.09.02 14:25



nobody_, ti mai si nqkakuv samoroden talant?!Aikido te "privli4a" s misulta za madami<?!> posle mai i danove za6titava6 <pne taka razbrah ot po-ranni tvoi postingi>, a sega ve4e si ima6 filosofiq!!! Moite pozdravleniq!!! A kakvo bi posuvetval na4inae6tata aikitistka?! Da ne se vre mejdu 6amarite ili da si vnasq zastrahovka "jivot"?! Obvinqva6 me, 4e ne sum konkretna, no i ti si "neulovim"!!! Napravo ti se karam sega, za6toto ako iska6 moje6 da me posuvetva6 ne6to, a ti mai samo mi gleda6 seira! Mersi! Nqma nujda!!!

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: Niama za ili protivнови [re: foli]  
Автор Satory (новак)
Публикувано24.09.02 18:39



Ne, ne, ne me razbirai pogreshno, ako se napravi spisuk ste e ADSKI dulug spored men
Po-skoro tova sa obsti granici. Edinstveno sum siguren che za mnogo stari hora e dobro kung-fu, mai samo tam niama mnogo murdane po vuprosa. I vse pak vsichko e vupros na psihika predimno....



Тема Re: Foli PITA!!!нови [re: foli]  
АвторJo (Нерегистриран)
Публикувано25.09.02 13:37



Pone az mislja che tova da pochna da treniram Aikido beshe edno ot naj-hubavite neshta koito mi sa se sluchvali naposledyk. Inache mai e nevyzmojno da "razberesh" Aikodo, to ne e za razbirane, po-skoro za "useshtane". Spored men naj hubavoto e che vseki moje da nameri v Aikido neshto za sebe si. Prosto to ima mnogo strani, zavisi ot kyde go poglednesh.



Тема Re: Foli PITA!!!нови [re: foli]  
АвторJo (Нерегистриран)
Публикувано25.09.02 13:40



Ot druga strana samo s chetene ne stava.
Kakvo stana otide li na pyrvata trenirovka?




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.