Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 16.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ne che mnogo razbiram ....  
Автор AlximikA (vidial)
Публикувано16.05.02 03:24



no mi se shte da pitam kakvo triabva da e useshtaneto po vreme na ispalnenie na kata ?
Nese zanimavam s boini iskustva , no mi se e sluchvalo da dviza cialoto si tialo s neveroiatna lekota - siakash samata misal mi predvizva racete.... i tialoto....

Parviat pat kogato mi se sluchi podobno dvizenie si kazah che tochno taka bi triabvalo da se ispalniava istinskata kata v boinite iskustva.

Ima li nehto podobno ili po vreme na kata triabva celiat da si stegnat ? zashtoto pri men tezi dvizenia sa po skoro kato niakakvo besteglovno sastoianie na cialoto mi tialo .......
Da ste chuvali niakade neshto podobno ?

MAKTUP


Тема Re: Ne che mnogo razbiram ....нови [re: AlximikA]  
Автор nobody_ (ентусиаст)
Публикувано16.05.02 12:11



Mi da tova e tzelta pone spored symnitelni iztotchnitzi pojelali da ostanat anonimni po obiasnimi pritchini... Da si stegnat e mnogo vredno za zdraveto kakto fizitcheskoto taka i duhovnoto...
Pozdravi.



Тема Re: Ne che mnogo razbiram ....нови [re: AlximikA]  
Автор galopante (скитник)
Публикувано16.05.02 19:17



zavisi ot stila. po prinzip si otpusnata i se naprqga6 po vreme na udara-kogato se predpolaga, 4e rakata ti vliza v protivnika, no tova stava s izdi6ane i kratko maximalno stqgane na vsi4kite ti muskuli-estestveno e, ne se naprqga6 taka, 4e da ti izko4at o4ite. kata e boi-ne moje postoqnno da si otpusnata, nali?




Тема Re: Ne che mnogo razbiram ....нови [re: galopante]  
Автор nobody_ (ентусиаст)
Публикувано16.05.02 20:17



Ai, ai, ti da ne si hodil na karate? Tam razpraviat nechto za niakakvo tchudo naretcheno kime, ama Egami obiasniava niakoi nechtitza v "Heart of Karate-do" za tova kime i obchto vzeto toi e po-dostoveren po moe skromno i dylboko nekompetentno mnenie...
Pozdravi.



Тема Re: Ne che mnogo razbiram ....нови [re: nobody_]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано16.05.02 22:50



Какво казва той за кимето ?

Като става дума за катите в карате нещо май омазвате плавните движения с отпуснатост. Тук-там има и меки движения разбира се , най-вече в нашия стил , но като цяло се играят a la " Почувствай силата " .



Тема Re: Ne che mnogo razbiram ....нови [re: Kontra]  
Автор AlximikA (vidial)
Публикувано16.05.02 22:58



tva s pochuvstvai silata mi zvuchi dosta poznato ..... kato chuvstvo

Kazvash che pri udar se stiagash ..... neznam az - nerazbiram
Samo znam che ako nasocha cialata energia v niakakav udar ... energiata sama shte skove rakata mi i choveka koito shte ponese toia udar..... gorko mu

Primerno vednash probvah da zadarza racete si vdignati napred chres tazi energia ... ne s muskol - edin priatel dosta mi natiskashe racete nadolo no te nepomradvaha - chuvstvah kak sa potpriani na vazduha i ne e vazmozno da pomradnat nadolo....

Tva da znaete kakvo e ?

MAKTUP


Тема Re: Ne che mnogo razbiram ....нови [re: AlximikA]  
Автор Troika (две напред)
Публикувано17.05.02 10:30



Е това е вече истинско, какво е усещането - отпуснал ли си беше ръцете или стегнал? Това ще покаже в кое е силата. Кое ти идва естествено? И можеш ли да си държиш ръцете така дълго време, това вообще ще те затрудни ли?
Всъщност така и предполагах.

Редактирано от Troika на 17.05.02 10:32.



Тема Re: Ne che mnogo razbiram ....нови [re: AlximikA]  
Автор galopante (скитник)
Публикувано17.05.02 11:39



san?




Тема Re: Ne che mnogo razbiram ....нови [re: nobody_]  
Автор galopante (скитник)
Публикувано17.05.02 11:41



mi az si mislq, 4e ako v momenta na udara na si stegnat reakciqta na oporata 6te ubie silata na udara... e, t'va e fizika, a ne ezoterika...




Тема Re: Ne che mnogo razbiram ....нови [re: AlximikA]  
Автор nobody_ (ентусиаст)
Публикувано17.05.02 16:04



Super.
Pozdravi.

P.S. Stiga si pital i razpitval, chtom se polutchavat nechtata tolkova po-dobre, vyprosite samo pretchat...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.