Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 18.05.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема НОВИЯТ КАЛЕНДАР  
Автор Hия (търсеща)
Публикувано15.03.02 10:20



Ако някой иска да добави нещо - може да ми пише и на адрес bgnija@yahoo.com


МЕСЕЦ ОКТОМВРИ

11-13.10---WT-----------------------Семинар с Майстор Андреас Грос---------Пловдив
17-18.10---Окинава Карате-----Семинар със Сенсей Ямашита--------------Пловдив
19-20.10---Окинава Карате-----Международен турнир-----------------------Пловдив
19-20.10---Карате-----------------Купа “България” – деца, мл. възраст------Плевен
23.10-----Карате- клуб "Иккен"---Детски будо фестивал-----------------НДК, София
26.10-------Киокушин------------РТ за купа “Супер Гард” – мъже и жени---Габрово
26-27.10----Кендо----------------II отборен шампионат--------------------------Русе
26-27.10---IMASTI-----------------Семинар по Филипино Кали, Ескрима------София

МЕСЕЦ НОЕМВРИ

1-3.11-----Айкидо – БАА-----Семинар с Анди Сато Шихандай-------------------София
2-3.11-----Карате-------------Национално първенство – мъже и жени---------София
5-13.11---Айкидо – БАФ----Семинар с Тери Езра и Мисуки Минегиши--------София
---------------------------------------------------------------------------------------Варна,Шумен
9.11------Киокушин-----------РТ за купа “България”---------------------------------Русе
15-17.11--БФУШУ--------------Семинар по Син-и-цюан----------------------Ст. Загора
16.11------Карате--------------Нац. студенстско първенство----------------------София
30.11------Киокушин----------РТ за купа “Христо Бацов”--------------------------Бургас
29.11-1.12--БФТБИ------------Нац. турнир по традиционни БИ и Ушу----Ст. Загора

Редактирано от Hия на 31.10.02 22:10.



Тема Re: Малко инфонови [re: Hия]  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано15.03.02 13:05



Браво Ния, винаги съм знаел че си шпионина на клуба и знаеш всичко:))))))
Това е много ценна информация и може да бъде полезна и на хора които само минават от тук . Ще бъде хубаво да поскаш такава тема всеки месец а ако е пропуснато някакво събитие от живота на Бойните изкуства за месеца,всеки може да го допълни. Като фестивала на Краси в Ст.загора или като безкрайните семинари на Сифу.

п.п. Предлагам също пресъствалите на тези прояви през месеца да опишат с няколко реда как е минало и какво е станало там , също в тази тема.

Редактирано от Andy. на 15.03.02 13:13.



Тема Анди!!!!!!!нови [re: Andy.]  
Автор Hия (търсеща)
Публикувано15.03.02 13:11



Не съм шпионина на клуба, а журналистка пишеща предимно и най-често за бойни изкуства И ако не си забравил, в момента съм главен редактор на списанието за бойни изкуства "Пътят", във всеки брой на което на втора корица има календар за два месеца - така че събирането на подобна информация за мен не е шпиониране, а професионална необходимост

Ти пък:( "Шпионин" беше моят начин да кажа всичко това по-горе!:)))
Анди

Редактирано от Andy. на 15.03.02 13:16.



Тема Аааааааааааа...нови [re: Hия]  
Автор Kpacимиp Bacилeв (41 годишен)
Публикувано15.03.02 19:08



Шпионката на клуба си!!!

Martial arts E-magazin http://martialarts.hit.bg


Тема Скъпа Ния,нови [re: Hия]  
Автор Kpacимиp Bacилeв (41 годишен)
Публикувано15.03.02 19:11



Ще разрешиш ли да публикувам такъв тип твоя информация на е-списанието ? Ееееех, няма иконка за "мазня се" !!! Поздравче!

Martial arts E-magazin http://martialarts.hit.bg


Тема Re: "ЗА ИСТИНСКИТЕ ШПИОНИ ...нови [re: Andy.]  
Автор The Owl (Прелитащ)
Публикувано16.03.02 02:27



... НЕ СЕ ГОВОРИ!

Лаодзъ (разбира се префразиранооооооо!)


Шпионски поздрав на фсички!



Тема Re: Малко инфонови [re: Hия]  
Авторtoshiba (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 18:35



Predpolagam,che na Nia i pisna az i Yang da i dosajdame neprekasnato sas:"...kade ima tova,kade se trenira onova,stranizata ne moje da se zaredi,vatre ne pishe nishto...!" i t.n. i t.n.Zatova reshi vaprosa generalno!I samo taka!Vse pak ne ni e sekretarka,a jurnalistka!I taka stigam do kulminaziata:
SKAPA NIA,IZVINIAVAI CHE TE ZANIMAVAHME S NASHITE PROBLEMI
I TE NAKARAHME DA SI GUBISH VREMETO S I ZARADI NAS!TVARDE EGOISTICHNO ZA POSLEDOVATELI NA PATIA!PRIEMI OSTE VEDNAJ NASHITE NAI-ISKRENI IZVINENIA!AKO MOGA DA TI SE OTBLAGODARIA I REVANSHIRAM PO NIAKAKAV
NACHIN-SAMO KAJI,IMASH E-MAIL-A MI!


P.S.Nadiavam se Yang da e saprichasten s tazi belejka!??!



Тема Ми то......нови [re: Hия]  
Автор galopante (неопознат)
Публикувано17.03.02 20:49



........като гледам накъде отиват нещата и аз да ти се четкам малко с оглед на бъдещите ни контакти, а? Много интелигентен подход, `начи-с нежност и виртуален чар да ги караш хорово да пеят каквото те интересува и после още да искатличи си поддържаната интелектуална кондиция имам предвидНин Джуцу откога те влече("този който иска да управлява другите, трябва да остане извън кръга на силите, които им въздействат"-ти не се състезаваш, нали?)? Мен не искаш ли да ме питаш нещо?

Животът е твърде кратък, за да бъдеш малък.........................


Тема Промени в календаранови [re: Hия]  
Автор Hия (търсеща)
Публикувано18.03.02 10:17



Направих някои промени в календара за състезанията по Карате - вчера взех от федерацията акуализирания вариант.
Вече имам координатите на федерациите по Кик бокс и Кендо - в следващия понеделник се надявам вече да имам адресите на клубовете по Кендо и Джийт Кун До - ще ги изпратя на тези, които ми писаха, че ги искат.



Тема от агент Ниянови [re: Kpacимиp Bacилeв]  
Автор Hия (търсеща)
Публикувано18.03.02 10:48



Няма проблеми за публикуването на календара - с едно малко условие, но подробности за него - в бележките

Редактирано от Hия на 18.03.02 10:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.