Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 13.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Къде да тренираме Ба Гуа  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано12.01.02 20:07



Любителите на вътрешни стилове може би ще се заинтересуват от школата по Ба Гуа Ней Гун, основана от Шън Фей. Това изкуство е базирано върху осемте триграми и освен бойно изкуство е и цялостна система за самолечение и активна медитация. който проявява интерес, мястото на събитието е :
22 СОУ - физкултурния салон (до НДК)
сряда от 20 до 22ч.
петък от 19.30 до 22 ч.
недля от 18 до 21ч.




Тема Re: Къде да тренираме Ба Гуанови [re: минaвaщ]  
Автор Rigel (в мрака...)
Публикувано12.01.02 23:56



...Основана от Шън Фей. А кой ще води заниманията? Под ръководството на Шън Фей ли е школата?



Тема Re: Къде да тренираме Ба Гуанови [re: минaвaщ]  
АвторCъщo минaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано13.01.02 03:49



...върху осемте триграми...
Слез от триграмите, че ще ги смачкаш! Ходене 3 години в кръг ли ще се учи? Питам само! Нищо лично! Пък може и ресторант да открите...



Тема Re: Къде да тренираме Ба Гуанови [re: Cъщo минaвaщ]  
АвторOщe пo-минaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано13.01.02 11:59



3 г. ходене в кръг е малко. При 10 години по 3 часа всеки ден ще има майсторство. Някой хора играят по 40 - 50 години и не постигат дори толкова. Сун Лу Тан е казал - Ба Гуа дава промяната, Син И - удара, Тай Дзи - празнотата.
Съвет - опитай се не 3 часа, а да ходиш в кръг 30мин. После си кажи мнението. Аз пробвах веднъж и не успях, писна ми и се измориха краката ми, може би ако пак опитам ще успея, да не говорим за 3 часа. Като пробваш, ще разбереш, няма смисъл от повече приказки.



Тема Re: Къде да тренираме Ба Гуанови [re: Oщe пo-минaвaщ]  
АвторHaй-минaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано14.01.02 02:50



Вие му мислете, защото сте в началото! Според това, което си написал на мене в най-лошия случай ми остават около 15 години да ходя в кръг! А когато съм започнал, ти си минавал прав под масата. Това ми е отговора! И няма да влизам повече в този подтинг.



Тема Re: Къде да тренираме Ба Гуанови [re: Haй-минaвaщ]  
Авторпъpви минaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано14.01.02 10:52



То ходенето в кръг хич не е за подценяване. Може да не станете добри в боя, но пък ще узнаете много за себе си. И освен това, за къде бързате? Какво са 15 години в сравнение с вечността? Числото е примерно, никой не дава гаранция за нищо.
"Ходете в кръг и всичко ще се оправи" - съвет на Шън Фей. Казват, работи.
Опитайте и вижте сами, защото полза от философстване няма...



Тема Re: Къде да тренираме Ба Гуанови [re: минaвaщ]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано19.01.02 00:44



Е добре де, какво се прави там?



Тема Re: Къде да тренираме Ба Гуанови [re: минaвaщ]  
Авторпpeминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано19.01.02 01:02



абе, румене, не си ли намерихте кой да ви плаща наема 200 лв?
балъци няма, а?
реклама с шън фей си правете, когато той е там...
иначе няма смисъл... както в случая...



Тема Re: Къде да тренираме Ба Гуанови [re: пpeминaвaщ]  
АвторПpeпънaл ce (Нерегистриран)
Публикувано19.01.02 01:35



Ха! Ха!



Тема Re: Къде да тренираме Ба Гуанови [re: пpeминaвaщ]  
Автор Troica (пак спокоен)
Публикувано19.01.02 12:41



И все пак, нека да взема и аз отношение, макар, че не съм против никой и не искам да рекламирам нищо безплатно, дори и стила който тренирам. Сетих се за един балък - Николай Добруджански, единствения от нашия клуб, който отиде на републиканското по УШУ и си спечели медал по сан да. Жалко, че нямаше и абсолютна категория, да се види колко струва и срещу по-тежки противници. Е, както и да е, той не ги разбира нещата и затова тренираме заедно, за ни станат ясни и чакаме да ни ги обяснят не-балъците. Не сме много, но поне знаем какво искаме, дори и без майстор до нас.
Поздрави на всички занимаващи се с бойни изкуства.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.