Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 15.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема iskam da kaja dve neshta...  
Авторbolo-yeung-fan (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 16:29



1. iskam da blagodaria na Fen na Taiji za predostavenata informacia otnosno taichi.
2.edin savet kato ne profesionalist...NE SE VRAZVAITE NA THAILANDCITE I TEHNITE BINTOVE,STAKLA I LEPILA...kazvam vi go za vashe dobro kato ne profesionalist zanimavasht se 4-ta godina s muay thai.



Тема Re: iskam da kaja dve neshta...нови [re: bolo-yeung-fan]  
Автор GT (:))
Публикувано10.01.02 23:25



Naj-setne njakoj, deto da kaje neshto po-razli4no!:))) Zashto si fen na Bolo?



Тема Re: iskam da kaja dve neshta...нови [re: GT]  
Авторbolo-yeung-fan (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 08:41



emi...za6toto me kefi...:-)u4enik na bruce lee..mneznam za6to ama si ne kefi i stila mu i vsi4ko



Тема Re: iskam da kaja dve neshta...нови [re: bolo-yeung-fan]  
АвторGT (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 17:53



Znaesh li 4e e bil shampion po kulturizam i edin ot ekspertite po Butashti race ?
Skoro gledah "Karwaw sport" i oshte edin film s Jan-Klod Van Dam.... Mi toj se dwiji mnogo po-barzo i ikonomi4no ot nego....Umrjah ot smjah!



Тема Re: iskam da kaja dve neshta...нови [re: GT]  
Автор Troika (пак спокоен)
Публикувано12.01.02 00:07



Интересно... за да е експерт по бутащи ръце би трябвало да е учил някой вътрешен стил, Брус Лии не е могъл да го научи на това, той си има друга система, външа.



Тема TROIKA,нови [re: Troika]  
Автор The Owl (Прелитащ)
Публикувано12.01.02 00:54



Очудвам се, че не знаете, че първия стил на Брус Ли е Тай Чи Чуан!



Тема Re: iskam da kaja dve neshta...нови [re: Troika]  
Автор GT (:))
Публикувано12.01.02 10:29



Ne znam koj znae kakwo za Bolo, samo otwreme na wreme po filmite mu pokazwa po laji4ka na 4as neshto interesno - w"Streljasht boec" igrae prewazhodno Jan Stil T'ai Chi Ch'uan. Da mojeh da pusna taja kasetka na G. Deni4in - da widi kakwo ima da goni, da goni, da goni...BTW, ako njakoj ima materiali za Bolo Yeung, molja spodelete gi s mene...Pls,....



Тема za GTнови [re: bolo-yeung-fan]  
Авторbolo yeung fan (Нерегистриран)
Публикувано12.01.02 13:07



http://www.firstuniversal.clara.net/bolo.htm



Тема Re: TROIKA,нови [re: The Owl]  
Автор Troika (пак спокоен)
Публикувано12.01.02 15:23



Някога гледах филм за него, обаче тогава не се интересувах от китайски му работи и не си спомням какво бяха показали че играе като хлапе. Обаче нали по-късно той отрича традиционните начини за обучение, и синтезира JKD? Според мен този стил не е нищо по-различно от много други, резултата към който се стремят е един и същ, може би ще е успех ако съкращава пътя, но традиционните форми на обучение са стари и са изпитани. Ако беше на толкова високо ниво той и стила му, щеше ли да умре толкова млад? Има и причина, има и следствие, няма случайни неща. Че е бил много добър в боя е ясно, но ми се струва, че никога не е попадал на противник какъвто трябва и не е и сънувал много неща. Пък може и да греша, вече не ми се занимава да знам много и много незнам.



Тема Re: TROIKA,нови [re: Troika]  
Автор The Owl (Прелитащ)
Публикувано13.01.02 04:16



A ti koi ot 3-ta si: J, V ili N??? Za da znam kak da otgovorja!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.