Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 28.09.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема "Kakvo leji v osnovata naнови  
Автор nobody_ (член)
Публикувано06.08.01 20:02



vytrechnite stilove?" Tozi vypros e ot edna druga tema i e zadaden ot MasterShi. Narotchno go iznasiam tuka, ta dano niakoi otgovori.
Az sychto se probvam :
V osnovata na vytrechnite stilove leji tzi (tova go piche vyv vsiaka kniga ). A kakvo e tova tzi? Energia, tejest, silitchka... znam li.
Vednyj mi beche hrumnalo, tche taiji (ot drugite vytrechni i haber si niamam, ne tche i ot tova tolkova razbiram) vsychnost e postigane na ravnovesie (Velik predel, de ) t.e. vsiako deistvie ian se uravnovesiava s deistvie in i obratno. "Ne mojech da dadech bez da vzemech, ne mojech vzemech bez da dadech" (tova e tzitat ot "Dun" ako ne me lyje pametta).
Ami az tolkova moga. Haide sega niakoi drug.
Pozdravi.



Тема Сайт на БФ по ушунови [re: nobody_]  
Автор4O (Нерегистриран)
Публикувано06.08.01 20:44



http://www.bfwushu.com Пък за тва, кво лежи в основата на вътрешните стилове... ? Абе, мастер Ши, за кво точно става въпрос , кво ще ни казваш? поздрави



Тема Re: "Kakvo leji v osnovata naнови [re: nobody_]  
АвторG.T (Нерегистриран)
Публикувано07.08.01 00:06



" Ако се концетрираш върху ци, тогава ще има застой. Концентрираш ли се върху съзнанието, то твоята сила ще стане равна на чиста стомана..."
Май беше от "Просветление на ума с помощта на тринадесет техники на Тай-дзи цюан"... Не помня точно от къде, ама работи - пробвал съм го...:)



Тема Re: "Kakvo leji v osnovata naнови [re: G.T]  
Автор MasterShi (новак)
Публикувано07.08.01 09:23



Da vaprosat e ot druga tema resperiran ot predhoden otgovor tam za van6nite stilove. Taka 4e neka da namerim istinata/otkrita i ostanala prez vekovete/.
Van6ni,vatre6ni,otvoreni,zatvoreni,in,jang zvu4at tolkova razli4no i mnogo , a dali e taka?Sport edin otgovor kakto spomenah van6nite imali ob6to sas Dao,interesno,Qvnono v iujen i severen Shaolin izpovqdvat razli4ni religii??!!
Ne iskam da obidq nikoi,priemete go kato provokaciq/kam po mladite 4lenove na kluba/kam tehnite poznaniq.Uspeh v otgovorite.40 godi6niqt ve4e dade nasokata mom4eta.Uspeh
Master Shi



Тема Re: "Kakvo leji v osnovata naнови [re: G.T]  
Автор Kad lr Koan (The S.Commander)
Публикувано07.08.01 14:11



Njama Va:n6ni, njama Va:tre6ni stylove - Na samijat Krai vsi4ko se sliva v Edno!

A - MI - TUO - FO!!!





Тема Re: "Kakvo leji v osnovata naнови [re: Kad lr Koan]  
АвторG.T. (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 11:49



Ami togawa zashto ima watreshni i wanshni, sewerni i jujni, Shaolin, Karate Do,...... Njama da mi stigne denja da napisha wsi4ki za koeto se seshtam... Zashto ?



Тема Re: "Kakvo leji v osnovata naнови [re: G.T.]  
АвторMasterShi (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 12:51



Shaolin,Karate Do??!!**??!!##??!!



Тема Re: "Kakvo leji v osnovata naнови [re: G.T.]  
Автор sslavo (just me)
Публикувано08.08.01 14:11



За всеки влак си има пътници.......
И всеки влак си има посока


Тема Da, no mnogo ... [re: sslavo]  
Автор Kad lr Koan (The S.Commander)
Публикувано08.08.01 15:53



vlakove katastrofirat! A, na njakoi "kolegi" ve4e sa katastrofirali!



Тема Re: Da, no mnogo ...нови [re: Kad lr Koan]  
Автор sslavo (just me)
Публикувано08.08.01 15:58



Е!
Понякога релсите се пресичат и доста влакове дерайлират,но......
друга тема на разговор




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.