Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 27.04.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Всички каращи BMW са селяци!нови  
АвторSmeshnici (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 20:17



Защо един път не пуснахте мигач когато ме изпреварвате, защо един път някой от вас не каза нещо по-различно освен Майката ..... , защо един път не чух друга музика във вашите кокошарници освен чалга , защо един път не съм видял някой от вас да кара с колан ? Отговорът е един ----> Защото всичките сте селяни. Чесани такива!



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
АвторDbe (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 20:43



Така си е прав си! А и отгоре на всичко стоповете и фаровете на половината са пълни с вода. Ххахааха голям майтап.



Тема Re: не таканови [re: Dbe]  
Автор svetlion (0897405872)
Публикувано20.03.05 21:14



А вие по-горе като плювате-защо сте анонимни



Тема Re: не таканови [re: svetlion]  
АвторChesana (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 22:12



За да ти е гадно не се ли сещташ смешник. Бегай да си караш BMW-то на село ,че ми писна от такива като тебе!



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано22.03.05 11:19



Сценарии-1
Аз мисля, че си абсолютно прав защото нали всички казват, че Мерцедеса е за селяни(не такива дет живеят на село) цигани и турци
И ето ги и тях нашите момчета си вземат BMW-та да не им се подиграват, че са си взели Мерцедес и са селяни и комплексари ама те и със самолет да летят пак ще си шетат на акъла:)
Сценарии - 2
Едно време от на тате Жигулката със задно предавне влезнал в два завоя с вратите напред на село, много гледане на филмчета на видеото и хоп влюбили се в BMW!
Бил дявола на пътя-глупости на търкалета .............



И най важното всичко си зависи от манталитета на задкормилното у-во



Продължавай да вървиш...


Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
АвторViper (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 17:59



Така си е!!! И аз карам БМВ - яко съм тъп!!! Ама няма страшно - няма да си купя КЕНЕФ с предно, та ако ще и турците да дойдат



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано22.03.05 18:40



Ей такива анонимковци най-ги обичам!!!
Като слезеш от ролерите ще научиш че има едно слооооожно съоражение дето се движи на две гуми чрез въртене на педали и се казва колело, като за теб балканче с плоска рамка, като се научиш да го караш добре и не си жулиш коленете на всяко кръгче ще си вече голям, може би студент, ще се бръснеш сутрин преди да идеш на лекций(може и да не се бръснеш, може пък кюсе да си) и ще се научиш да се возиш в едни големи неща, заедно с други хора. За да се возиш в тия големи и интересни неща, които не се движат чрез въртене на педали ще трябва да си купуваш едни картончета (карта или билет) които вътре в голямото интересно нещо се унищоват в знак на уважение към чичкото дето го кара и неговото семейство. Та тия неща чадо се кават автобуси, служат за масов преовз на хора от едно място до друго. Като почнеш да се возиш в тях особенно през зимата, ако си забършеш запотения прозорец ще видиш едни по-умни и несъмнено по-равити индивиди дето си имат по-малки, но собствени возила, казват се лични автомобили, някой ще са с марка френска, други с чешка, трети опел, четвърти хонда, пети хюндай и така нататък, но има три ясно открояващи се марки и все германски Мерцедесм, Ауди и БМВ. Возейки се в масовия градски транспорт, зъзнещ и притискан от всякакви хора ще мечтаеп да имаш личен автомобил, а някъде дълбоко в малката си, невзрачна душичка ще те яде едно гадно чувство, една тежка мъка, мъката на човек който не може да си предсави колко е гот да си пуснеш парното в мерцедеса, аудито или бмв-то и да гледаш как тупани като теб се возят в големите неща дето возят хора от едно място до друго!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Viper]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано22.03.05 19:57



Точно за такива като теб говоря!
Ама не такива дето карат BMW по принцип щото и на мен някой модели ми харесват повече от на Мерцедес, а онези селянчета дето и нищо да не карат пак са си яко тъпи, като теб бе! Не се ли сети вече?
Колите кво са ни виновни, то си е от това колко си ходил на училище и с какви хора си пораснал

Някой не е имало какво да прави и пуснал тема, че всички които карат BMW са селяни и те почват да се връзват на акъла му и да го псуват, а оня пич си чете и си вика "Ей гледай бе верно са много тъпи селяни тези които карат BMW, щом ми отговарят"

И според мен Audi не е кенеф като е с предно предаване

Продължавай да вървиш...


Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Dbe]  
Автор multi_76 (непознат )
Публикувано22.03.05 20:19



Хора!
Защо не си гледате работата.Не се занимавайте с неща които неса за вас.




Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Ascona83]  
АвторSmeshenSi (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 21:05



Кой е казал `че нямам кола? Карам мотор от 15 годишен и кола от 17. Ти сигурно на тези години си карал чехлите вав вас или си зяпал през прозореца на некой миризлив Икарус дето е правен втората световна и си си мечтаел как един ден ще припалиш прословутата Жигула на баща си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.