Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 09.05.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: RAZLl4NlQ]  
Автор anabella (Blood Rage)
Публикувано02.06.06 11:34



Злобата и завистта са унищожителни чувства. Подкрепям това, което си написал :)
Колкото до инициатора на тази помия, която се е изляла тук, ще кажа: Извинявай, но не знам кой е селянинът тук съдейки по инфантилното ти поведение, начина на изразяване и липсата на каквото и да било възпитание!

Всъщност има ли кой да модерира тези клубове??



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано02.06.06 17:51



1. konservni kutii,koito se vlachat po putq trqbva ne samo da budat minavani bez migach,no i da se butat nastrani zashtoto samo prechat na dvizenieto.

2. "da ti eba majkata" e naj-dobriq variant za teb. Po-loshiq e da ti nabiq shamarite sled tova.

3. chalgata e hubava muzika, vsichki q slushat,no povecheto otrichat zaradi kompleksa da ne gi obqvqt za selqni.

4. kolana e hubavo i polezno neshto,no ne i kogato si s kostum za nqkolko hilqdi.

5. selqnite kato teb sa mnogo,no skoro shte se vurnat na nivata





Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: bluefan]  
Авторrado51O (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 11:34



E stiga be i az sum karal BMW puk sum si sofianec

V moito BMW 4alga nikoga ne moje6e da se 4ue 6toto tova si e ba6 selqniq i ciganiq.
Razbira se 4e ima seltaci s BMW-ta deto mi naduvat 4alga i gledat lo6o,to4no zaradi tova 4e naposleduk stanaha dosta si prodadoh BMW-to.
Markata BMW ne e vinovna 4e v BG ima tolkova mnogo prosti hora!!!!!!!!!!!
Ama te ne sa samo v BMW-ta,sre6tat se mnogo 4esto i v Golf4eta s perni6ki registracii kakto i v drugi marki koli sus selski nomera,novozaselili se sofianci ot studentcki grad i drugi takiva!!!!!
Takiva selqci samo moskvi4i zaslujavat da karat



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: rado51O]  
Автор tichinka (непознат )
Публикувано12.06.06 23:13



Eiii hora... naistina ste stranni. Ne samo v BMW, ne samo v Golf-4eta ot vsqka kola mojesh da chuesh chalga... vsichki li sa selqci? Mnogo shofiori ne davat migach... pak li vsichki sa selqci?
I "rado51O" kakvo "znachi selski nomer"... ti da ne rabotish v KAT i tova da e nqkakvo naricatelno tam?



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: tichinka]  
Авторpaдo51O (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 15:00



Разкри ме аз съм катаджия

Обяснявам за неуките кво значи "селски номер": Това е рег. номер на кола зад волана на която седи провинциалист,новодошъл софианец,или прост човек със селски навици!!!
Дай са 10лева



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: paдo51O]  
Автор tichinka (непознат )
Публикувано13.06.06 15:15



lele naistina 4eta i ne vqrvam na ochite si :P
tolkova prosto i tupo obqsnenie na termin, koito ti sam si izmislil....
tova e pohvalno... zashto ne napishesh nov tulkoven rechnik, moje da stanesh izvesten... ti s gradskiq nomer ( kato tuka iskam da otbeleja, 4e pravilno e da se kazva registracionen nomer)

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от tichinka на 13.06.06 15:16.</EM></FONT></P>

Редактирано от tichinka на 13.06.06 15:17.



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 16:40



АБЕ ТИ СИ МНОГО ЗАЛУПЕН ЩОМ ПИШЕШ ТЪКИВА НЕЩА!!!! АМА МНОГО!!!!!





Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: aл]  
Авторmiki (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 14:07



lancer evolution ,impreza wrx sti.

istinski tehniki .



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 18:55



нямам думи!





Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
АвторExciter (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 17:20



Nqma li koi da ИЗТРИЕ tazi tema??????? Dano kato pisha na latinica da privelka vnimanieto na moderatorite.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.