Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 09.05.24 
Автомобили
   >> BMW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема otkazvam se ot bmwнови  
Авторgggg (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 00:01



ne stiga 4e bmw(320i) mi har4i kato za svetovno, remontite mi sa ot 100lv nagore no za kapak na vsi4ko nqkakvi golf4eta me pravqt lud po magistralata
za kakvo da go karam pove4e?



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Автор XaMaB (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 13:57



Купи си голф 3 GT. после за 10лв слагаш лепенка GTi.
за 15 лв си намираш сини пръскалки за чистачките.
за 5лв лепенка ремус за задното стъкло.
може да си накупиш и малко лепенки kenwood, pioneer, tuning, racing и още 5-6 вида.

Така получаваш голф резачка дето вдига 280 на магистралата пловдив - софия но само като се спуска, а светофарите ще можеш направо да вдигаш предница и други такива.



Тема и най-важното:нови [re: XaMaB]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 16:28



номерата да са
РК хххх
иначе няма да те вземат насериозно




Тема Хаха [re: :)]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано31.07.05 08:44



много ясно...абе кво се връзвате...селяци...с голфове правели го луд...странно, с бмв 520, което е по-тежко, не ме правят на луд на магистралата, пък с 320...не ми се мисли...харчело му...еми пич, на пазара имаше едни страхотни колички, пежо 205 junior 1.1




Тема Re: Хаханови [re: Vlado-BENZ]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 17:20



е то неможе хем да е голем хем да е червен



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 09:12



ha-ha-ha
aide v grada..........dakajem,ama kak pak to4no na magistralata,ne tam ,molqte,az sas moeto e-30,1.6 105.h.p kato se ka4ih na 4irpan kam sofia i.... zabarvih si4kite WV,a pak s 320........... skoro hodih kam SOFIA s to4no takova na edin friend,emi...................pove4e ot 170 km/h ne sme karali,to golf mai ne moje da vdigne 170 km/h,kamo li da podarja



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: koko]  
Автор Genius! ()
Публикувано02.08.05 14:31



Pitch, s tia 105h.p. mojesh li da vdignesh poveche ot 180? na men mai tova mi e tavana i se chudia normalno li e... Stava vapros za tova na kartinkata



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Авторgggg (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 22:59



ne znam kakvi sa vi kolite i kolko varvqt no s moeto bmw razvivam 225 na magistrala i pak ne e dostatu4no. pri 210 edin golf 3 me izprevari i ne mojah da go dogonq........



Тема Re: otkazvam se ot bmwнови [re: gggg]  
Авторsmashed (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 00:53



4ove4e, na teb mre li ti se!!! Kakvi 210! Q po-spokoyno go davay! Az pri 150 se napikavam ot 6ube... Kakav e kefa da kara6 barzo, maystorstvo se dokazva v grada po uli4kite, po svetofarite, kakvo zna4enie ima kolko ti diga, sled kato moje da ti e za posledno ;)) Riskovano si e!



Тема Re: otkazvam se ot bmw [re: gggg]  
Автор XaMaB (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 12:03



200 бих вдигнал само с нова кола поне среден клас.
С трошляците които се карат масово по българските лунни пейзажи наречени първокласни пътища повече от 160 си е опит за самоубийство.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.