Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 19.06.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Всички каращи BMW са селяци!  
АвторSmeshnici (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 20:17



Защо един път не пуснахте мигач когато ме изпреварвате, защо един път някой от вас не каза нещо по-различно освен Майката ..... , защо един път не чух друга музика във вашите кокошарници освен чалга , защо един път не съм видял някой от вас да кара с колан ? Отговорът е един ----> Защото всичките сте селяни. Чесани такива!



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
АвторDbe (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 20:43



Така си е прав си! А и отгоре на всичко стоповете и фаровете на половината са пълни с вода. Ххахааха голям майтап.



Тема Re: не таканови [re: Dbe]  
Автор svetlion (0897405872)
Публикувано20.03.05 21:14



А вие по-горе като плювате-защо сте анонимни



Тема Re: не таканови [re: svetlion]  
АвторChesana (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 22:12



За да ти е гадно не се ли сещташ смешник. Бегай да си караш BMW-то на село ,че ми писна от такива като тебе!



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано22.03.05 11:19



Сценарии-1
Аз мисля, че си абсолютно прав защото нали всички казват, че Мерцедеса е за селяни(не такива дет живеят на село) цигани и турци
И ето ги и тях нашите момчета си вземат BMW-та да не им се подиграват, че са си взели Мерцедес и са селяни и комплексари ама те и със самолет да летят пак ще си шетат на акъла:)
Сценарии - 2
Едно време от на тате Жигулката със задно предавне влезнал в два завоя с вратите напред на село, много гледане на филмчета на видеото и хоп влюбили се в BMW!
Бил дявола на пътя-глупости на търкалета .............



И най важното всичко си зависи от манталитета на задкормилното у-во



Продължавай да вървиш...


Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
АвторViper (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 17:59



Така си е!!! И аз карам БМВ - яко съм тъп!!! Ама няма страшно - няма да си купя КЕНЕФ с предно, та ако ще и турците да дойдат



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано22.03.05 18:40



Ей такива анонимковци най-ги обичам!!!
Като слезеш от ролерите ще научиш че има едно слооооожно съоражение дето се движи на две гуми чрез въртене на педали и се казва колело, като за теб балканче с плоска рамка, като се научиш да го караш добре и не си жулиш коленете на всяко кръгче ще си вече голям, може би студент, ще се бръснеш сутрин преди да идеш на лекций(може и да не се бръснеш, може пък кюсе да си) и ще се научиш да се возиш в едни големи неща, заедно с други хора. За да се возиш в тия големи и интересни неща, които не се движат чрез въртене на педали ще трябва да си купуваш едни картончета (карта или билет) които вътре в голямото интересно нещо се унищоват в знак на уважение към чичкото дето го кара и неговото семейство. Та тия неща чадо се кават автобуси, служат за масов преовз на хора от едно място до друго. Като почнеш да се возиш в тях особенно през зимата, ако си забършеш запотения прозорец ще видиш едни по-умни и несъмнено по-равити индивиди дето си имат по-малки, но собствени возила, казват се лични автомобили, някой ще са с марка френска, други с чешка, трети опел, четвърти хонда, пети хюндай и така нататък, но има три ясно открояващи се марки и все германски Мерцедесм, Ауди и БМВ. Возейки се в масовия градски транспорт, зъзнещ и притискан от всякакви хора ще мечтаеп да имаш личен автомобил, а някъде дълбоко в малката си, невзрачна душичка ще те яде едно гадно чувство, една тежка мъка, мъката на човек който не може да си предсави колко е гот да си пуснеш парното в мерцедеса, аудито или бмв-то и да гледаш как тупани като теб се возят в големите неща дето возят хора от едно място до друго!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Viper]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано22.03.05 19:57



Точно за такива като теб говоря!
Ама не такива дето карат BMW по принцип щото и на мен някой модели ми харесват повече от на Мерцедес, а онези селянчета дето и нищо да не карат пак са си яко тъпи, като теб бе! Не се ли сети вече?
Колите кво са ни виновни, то си е от това колко си ходил на училище и с какви хора си пораснал

Някой не е имало какво да прави и пуснал тема, че всички които карат BMW са селяни и те почват да се връзват на акъла му и да го псуват, а оня пич си чете и си вика "Ей гледай бе верно са много тъпи селяни тези които карат BMW, щом ми отговарят"

И според мен Audi не е кенеф като е с предно предаване

Продължавай да вървиш...


Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Dbe]  
Автор multi_76 (непознат )
Публикувано22.03.05 20:19



Хора!
Защо не си гледате работата.Не се занимавайте с неща които неса за вас.




Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Ascona83]  
АвторSmeshenSi (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 21:05



Кой е казал `че нямам кола? Карам мотор от 15 годишен и кола от 17. Ти сигурно на тези години си карал чехлите вав вас или си зяпал през прозореца на некой миризлив Икарус дето е правен втората световна и си си мечтаел как един ден ще припалиш прословутата Жигула на баща си.



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: SmeshenSi]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.03.05 07:46



Сигурно така е било да знаеш, въпреки че на мотор не съм се качвал даже. За разлика от теб, дето си такъв карач, някой хора съвсем легално са си имали книжки на 16 години, минали са курсове за правоспособност и са си имали книжка, пък ти дето обвиняваш карищите БМВ че са селяци си бил няй-голяммия селяк щото си карал без книжка и си застрашавал всички около теб, както с мотора така и с колата дето си карал. Сега си помисли кой е селяка и кой е по-опасния...
За твое сведение аз на 16 имах книжка, нямах собствена кола, но имах книжка и съм навъртял завидно много км още преди да стана пълнолетен. Само ще ти кажа че училището в което учех беше на 80 км от мястото където живеех...

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Ascona83]  
АвторSmeshnik (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 18:51



Lai si kolkoto shtesh. Ne mi prechish. A tiq za knijki na 16 godini hodi gi razprvavai na baba si. Xxaaxaxa



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnik]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано25.03.05 19:21



Я как си личи кой е селянина, и баба ти и тя селянка, ама по-малко от теб!!!
Дали си подозирал че може да съм изкарал книжка извън българия, ам където, можеш да управляваш някой видове превозни средства преди да си пълнолетен, а пък пълнолетен не ставаш на 18 години?
Факта че си позволяваш да управляваш превозни средства без да си обучен е достатъчно показателен че може и в град да живееш, но си селянин в мозъка си!!! Точно такива като теб правят селянийте да се качват на спирки, когато е пълно с хора и да влизат в с колите си в квартални магазинчета, пък с моторите да не говорим как се размазват самоуверени келеши като теб!!!
Айде стой си на село в мозъка си и си карай комбайните и мотоциклетите и не карай по градските улици че има спирки и трамвай!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Ascona83]  
АвторKloun (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 11:03



Mnogo si zabaven znaesh li? Xaxaxa Ti li piklio shte mi kajesh kude da karam? Kato se ima predvid vuzrasta mi sigurno moga da karam po-dobre ot tebe zashtoto nito sum nabor 83 nito sum na tvoito socialno ravnishte za da mi pishesh takiva prostotii. To si prolicha koi e seliania. Dori i v chujbina da si bil. A tva koi e selqnin i koi ne ela da go razpravash na sina mi koito gore dolu e na tvoite godini. Kelesh maluk!



Тема Айде стига сте се карали де...нови [re: Kloun]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано26.03.05 12:23



...голяма работа, кой как карал, кой какъв бил...еми аз не мога да повярвам че говоря така, ама от спорове никой не печели...всеки е прав за себе си...истината е че умението да караш не зависи от годините...вижте Джейсън Бътън
Но тва за БМВ че са селяни всички...не знам, еми аз колкото обичам Мерцедес, толкова и мога да кажа: Всички каращи Мерцедес са тъпи мутри...вярно ли е? Не, много ясно...както и за БМВ...факт е че БМВ са коли, които предразполагат към натискане на педала, аз не вярвах, докато не се качих на това БМВ златното, където е отдолу...ми то си ебало майката...ок, и към това ако прибавим че някой път съм на кеф, примерно миналото лято обичах да слушам Буда Бар в колата...или някой пич ако иска, си е пуснал яко чалга...и кво значи тва, че съм селянин...? Еми аз не се мисля за такъв...и 190-ката да си карам, и тва новото БМВ, пак съм си пич



Тема Re: Айде стига сте се карали де...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторKloun (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 14:47



Inache da Buddha Bar i Buddha's Party sa mnogo dobre za kola Samo che malko mi poizgorqha kolonkite i sega svirqt dobre samo prednite. Eiiiiii golemi bokluci sa tiq koloni JVC.



Тема Тук си прав...нови [re: Kloun]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано26.03.05 17:36



...аз затова съм с Pioneer & Alpine....само че да ти кажа, и от тях не съм доволен...не е това което искам.....аз си искам Cervin Wega



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Kloun]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано26.03.05 19:35



Ти да нямаш кристална топка бе? Как пък разбра че съм 83 набор и какъв ми е социялния статус?!?!?
Ей за малко да забравя, че по премъдрите ти изказвания че всички каращи определена марка кола са селяци ясно личи че набора ти май клони към 90!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!

Редактирано от Ascona83 на 26.03.05 19:41.



Тема Абе майни, под...нови [re: Ascona83]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано28.03.05 11:47



...всяква критика, видял ти ника че е Аскона83 и не ебава че колата е 83-а, а не ти
Абе кво да ти кажа, или е малък, или е комплексар!



Тема Re: Абе майни, под...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано28.03.05 14:22



Не е ясно къв е ама не се аргументира в писанията си, просто си твърди нещо и толкоз, на тиква баба ми им викаше дървени философи

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnik]  
Авторzlatadama (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 00:49



Ma w tozi forum niama li moderatori ??? Sto ne gi triete takiwa PALIA4OWCI kato tozi



Тема Re: Абе майни, под...нови [re: Ascona83]  
Авторпpиятeл нa бмв (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 20:50



Абе ти АСКОНА 83 за какъв се изживявяш?Всичко знаеш,всичко можеш и прочие.Всъшност си въздух под налягане,пълна скръб си.Знаеш приказката за лисицата и гроздето.И твоята работа е същата,като не можеш да имаш BMW и трябва да плюеш като камила наляво и надясно.БАВАРЕЦЪТ Е БИЛ,Е И ЩЕ БЪДЕ ВИНАГИ НОМЕР 1.



Тема Re: Абе майни, под...нови [re: пpиятeл нa бмв]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано31.03.05 08:50



Нещо си се объркал колега, аз нищо лошо не съм казал за бмв, освен че е скъпо за подръжка(но ако това е лошо), относно гроздето мога да те уверя че никак не ми е кисело, имал съм бмв, беше ми го подарил баща ми(323 междинка както му викаха).

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Abe pi4...нови [re: Ascona83]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 21:42



ne znam za tebe ama az 100 pati bih predpochel avtobusa pred schupena Askona ot 83-ta godina. Ta tova si e na 22 godini bangiq be 4ovek, estestveno 4e e po-dobre na avtobusa otkolkoto da se izlagash s takav taralqsnik!



Тема Re: Abe pi4...нови [re: gogo]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано01.04.05 23:00



Ти от къде знаеш, че кара счупена Аскона! То ако беше така щях да си сменя ника на Cayenne turbo S

Продължавай да вървиш...


Тема Re: Abe pi4...нови [re: Mimo-2OOE]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано02.04.05 09:07



Колега остави децата да си мислят че асконата е счупена и я карам.
А що се отнася до автобуса, по-добре на трабант дърпан от магаре да се возя отклокото на автобус!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Ханови [re: Ascona83]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.04.05 10:30



каза го...оня пък го било срам от Аскона....смешко...изкарвай си сам парите, пък да видиш тогава как и Рено 5 ще ти хареса!



Тема Re: Ханови [re: Vlado-BENZ]  
Автор DOHC (непознат)
Публикувано04.04.05 10:24



Ne znam kakvo to4no protiv BMW imate no az moga da kaja zamo edno, kolata si e syvsem nared, oba4e kato marka naistina q osraha razni selqni, bezmozy4ni tipove i razni drugi podobni s debeli vratove.
Az li4no imam 320 6estak i moga da kaja 4e tazi kola ne moje da se s4upi, prosto ne moje. Kazvam go za6toto osven neq imam i Audi, osven tova sym karal dylgo HOnda.
Kato ka4estvo e ne6to, s koeto malko drugi, mogat da se pohvalqt. Edinstvenqt nedostatyk, koito az ustanovqvam e po-visokiqt razhod, prosto BMW-tata si gorqt pove4e, tova e.



Тема Ascona 83нови [re: DOHC]  
АвторBMW (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 19:30



Lele toq Askonata. Ami ako ne beshe tati da ti podari kola za 18-q ti rojden den kvo shteshe da karash a? Nqma da se vozish na reis li? Xaxxaxaa Ta az imam chustvoto che ti si takova mamino(tatino) sinche che dori i pari za trabant nqma da mojesh da izkarash! Xaxaxaxaax



Тема Re: Abe pi4...нови [re: Ascona83]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 21:13



Ami kvo karash be kompetent? Rolls Roys Phantom, zashtoto imash vkus kam elegantnite koli, ili Lamborghini Gallardo, zashtoto ti haresvat po-sportnite?



Тема Май е вярнонови [re: gogo]  
АвторShved (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 23:27



че 98% от ВМВ - джиите сте много тъпи. Лично аз имам 3-4 лични наблюдения за това/мои познати/ те милите нямат пари да си слагат гориво в ламите, камоли да ги поддържат. Да не говорим за държането ви на пътя. Ми че тя статистиката сама говори - Мерцедес и ВМВ са най-опасните коли - всяка втора катастрова става с една от тези две марки. Същото се отнася и за тъпия ви форум, я погледнете на другите марки за какво си говорят хората и въобще за какво става на въпрос. Българина не разбра, че ВМВ е за богати хора а не за прошляци като вас. Е има и някои богати, само че като си изкарат сами /почтенно / парите ще ги питам. В заключение съм абсолютно солидарен с първото мнение . Всички които карат ВМВ са селяни



Тема Оооо горкия...нови [re: Shved]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано06.04.05 09:16



...ми пич, ние да сме казали че сме богати...аз ако съм богат, няма да карам 190, ами новата S600 BiTurbo, нали така?
Само че аз си предпочитам да карам БМВ или Мерцедес с 4-5 години по-стар отколкото някой опел...а като говорим за селяни, не ти ли е смешно, купят си опел кадет, калибра или някое голфче и като го наточат...то станало Ферари...хаха, смешна картинка, е тва вече е смешна картинка!!!
Айде, и не започвай спор, моля те, няма смисъл, отказал съм се да споря вече, всеки си има мнение...пък тва за катастрофите, може и да се удряме, ама в БМВ и Мерцедес оцеляваме!



Тема Re: Ascona 83нови [re: BMW]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано08.04.05 08:29



Хубаво си сипомислил, но както си личи от ника ми не съм се задържал на марката БМВ, поради простата причина че не ми беше по джоба, баща ми никога не ми е пълнил резервоара и не ми е правил колата като се счупи, точно поради това покарах БМВ-то, видях че трудно мога да го изхранвам, за подръжка не беше толкова страшно, само дето около 10 пъти сменях картер че беше много ниско и на руски паметник редовно се чупеше от релсите на трамвая... та така разбрах че не ми е почернял гъза да карам такава кола и си купих асконата, бмв-то не е продадено още, просто го кара бртчеда, който е пилот и го боли шайбата колко харчи. Колата ми я подари бща ми когато бях на 21 не на 18. Аз работя от доста преди да навърша 18 години и никога не съм се срамувал от работата която работя и от колата която карам. В момента имам 3 коли (включително и асконата) тъй че не си ти тоя дето ще ми каже че съм мамино или татково детенце просто съм по-умен от теб

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Abe pi4...нови [re: gogo]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано08.04.05 08:43



Карам и колело, карам и скейт, карам и жигули, карам и бмв и мерцедес карам, карам всичко което ми се позволява да карам с категория Б, а ти какво караш?
Притежавам обаче коли които са ми по джоба!!!
Аз продължавам да се чудя защо се заяждате с мен след като аз харесвам БМВ и нищо лошо не съм казал за колата?!?!?!?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Ascona 83нови [re: Ascona83]  
АвторBMW (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 14:54



Po-umen edva li shtot ne sum se kachil ot BMW i Audi A8 na Askona. XAxaaxaxx Ama i ti kakva glupost izrusi!



Тема Re: Ascona 83нови [re: BMW]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано08.04.05 17:34



Явно за теб цената на колата е от осбенно значение, а как е придобита без значение, ако имаш възможност да караш А8 жив и здрав, като напредна достатъчно финансво може пък да карам А10, знае ли човек?!?!? До тогава ти карай А8 и БМВ, аз ще си карам скромните возила и ще съм по-добре от теб 10 пъти, поради липсата на болни амбиций да се возя в кола която не мога да си позволя без да крада или да продавам наркотици... камо ли пък да подържам!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема И аз тва се зачудих...нови [re: Ascona83]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано08.04.05 18:32



...много странно ми стана...ама тва е нищо, скивай оня как ме е оплюл в темата ми...е, може и да прав, ама...



Тема Re: И аз тва се зачудих...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано08.04.05 20:21



Абе той кофти се е изразил, ама ти че си заслужаваш псуване заслужаваш си!
Надявам се повече никога да не ти се случва да правиш подобна грешка(аз като грешка го приемам от твоя страна)

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Ascona 83нови [re: Ascona83]  
АвторBMW (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 20:57



Dosta si kompetenten. Svetnat si po vseki vupros znaesh li? Tolkova si svetnat kolkoto tezi mangali deto chakat po spirkite i se chudat kolko li kila droga sum prodal za da si kupq taq kola ama ne si davat smetka che rabotq na 3 mesta ot 8 do 9 vecherta. Taka che drug put ne se izkazvai kato nqkoi sedmoklasnik.



Тема Re: Ascona 83нови [re: BMW]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано10.04.05 18:08



Е хубаво правиш че работи на 3 места да слугуваш на няква ламарина
Карай си колата с кеф и си живей живота, само ми обясни защо се заяждаш с мен, какво съм казал че толкова съм ти черен!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
АвторToo Cool (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 23:25



Хахахаха -Ще ме уморите от смях бе смехорани нещастни-явно имате някакви мизерни кошери, които трудно могат да се нарекат коли и понеже и парички за бензин нямате сте седнали да пишете BMW колко тъп автомобил бил и ние, каращите такива КОЛИ, колко сме тъпи. Не мисля, че е на нивото на всеки каращ BMW да сравнява интелектуалното си ниво с вашето, което явно е доста под минималното, но предпочитам да карам колата на мечтите ми и най-уникалната машина като цяло и да бъде смятан за тъп, отколкото да се возя в някакво извинение за кола и да си мисля, че съм адски умен по тоя повод....Мизерници-със скапаните ви размишления и изказвания съм убеден, че никога няма да имате възможността да изпитате чувството от превъзходство на пътя и от истинска мощ. Мрете си в кочините завинаги! АААЙ



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Too Cool]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано13.05.05 15:53



6to ti kva kola kara6?

Продължавай да вървиш...


Тема Re: Abe pi4...нови [re: Ascona83]  
АвторM-POWER (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 22:13



ei lainar mal4i ve4e i si broi stotinkite v joba kato niama6 pari za kola a kara6 nekaf motokar nare4en askona ! az moje da sam tap ama sam tarikat i karam bmw a ti 6toto si umen 6e hodi6 da mete6 i kenefi za da se pravi6 4e kara6 kola ! sme6en navedi glava za6toto prelitam s maika ti !



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Mimo-2OOE]  
АвторSmeshnici (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 21:52



Aide gledam tiq s Mercedesite vuzpitani kolancheta slagat, put pravqt ama tiq s BMW-tata nema bratche to seliniqta hodela i po horata. Izprevarvat ot dqsno po svetofarite i sekvi takiva selski izpulneniq. Aman veche.



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор6676 (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 22:39



sigurno se vurtish v edin mnogo maluk krug...ya se ogledai malko po v strani...?



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Mimo-2OOE]  
АвторGRlSHA (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 18:54



На фенчето с женското име и фен на 15г. Бенц 200Е/със ЗАДНО! неук тапанар/ Мога само да ти кажа ЗАВИЖДАЙ.



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Авторiuni (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 16:07



Тук във форума си много отворен нещастен комплексар такъв. Кой ти дава право да съдиш хората бре боклук ? Такива като тебе са по-големи нещастници и мизерници от всичките "селяни" взети заедно. За голяма работа ли се имаш, че даваш определения просто така за спорта. Другия път отворко те съветвам да спреш някой "селянин с bmw" и да му зададеш всички болни за теб въпроси.
Хей нещастнико! Вместо да се занимаваш с глупости по-добре помисли как и ти да караш такава кола, или дори нещо по добро.
Заради такива халипави буфери като теб по-някога стават ексцесийте.
Нямаш право да слагаш толкова много хора от България под един знаменател, като ги наричаш "селяни"



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Авторbon4o (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 23:41



Mmmmm ne si prav! A сега ми яж кура...



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: bon4o]  
АвторBAVARECA (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 16:00



АЛО АСКОНАТА ВНИМАВАЙ НА НЯКОЙ СВЕТОФАР ДА НЕ ЦЕЛУНЕШ БУХАЛКАТА ОТ БЛИЗО!!!



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: BAVARECA]  
Автор butaloto (минаващ)
Публикувано27.07.05 18:08



Да, наистина голям процент от притежателите на BMW и Mercedes са некъдърни селянчета!!! Аз нямам нищо против тези две марки, даже много ги харесвам. Ето сега ще ви разкажа за две случки които станаха на пътя и може би никога няма да забравя:
1 случай:
Беше лятото на 2003год. Прибирам се от Бургас, беше някъде след Айтос. Карам си аз с около 100km/h. и мойта лента беше свободна(на разтояние пред и зад мен нямаше кола поне на 600метра), другата лента беше доста натоварена. В един момент срещу мен тръгва да изпреварва един с Mercedes S класа два тира, гледам лети срещу мене аз му светкам с фаровете защото не можеме да се разминеме, аз му светкам, той ми светка и няма къде да се скрие добре, че шофьора с третия тир намали и го пусна да се скрие пред него! Пътя беше тесен, нямаше и мантинела, трябваше да се хвърля от пътя в дерето за да може да се разминеме! Никога няма да го забравя този красив, мощен и величествен Mercedes как летеше безотговорно и пагубно срещу мен!
2 случай:
Пътувам си аз по околовръстното на София в посока Младост. Отново както в първия случай моето платно беше свободно(бях единствена кола на него), а другото натоварено. Гледам аз, по едно време някакво КОПЕЛЕНЦЕ с BMW тройка тръгва да изпреварва, лети срещу мене, аз му светкам с дългите, а той никаква реакция, пътя беше тесен, караме един срещу друг, трябваше да изляза от пътя за да не се удариме!!! Направо ме вбесяват такива тарикатчета! Нямах пистолет иначе като нищо щях да слезна и да го застрелям това ЛАЙНО пък после ако ще и в затвора да ме вкарат! Вече съм решил твърдо да си взимам пистолет. Качили се те в Mercedes-ите и BMW-тата и си мислят, че са богове на пътя! Просто така стоят нещата в България, за хората с пари няма закони и ограничения. Те правят каквото си искат! Сигурен съм, че в западна европа изобщо не е така и шофьорите на тези коли имат поне основно образование! Така стоят нещата в БГ.



Тема Да, спор няма...нови [re: butaloto]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.07.05 20:45



...обаче пич, да не забравяме, пък колко гащници и СЕЛЯНДУРИ има, качили се в Опели примерно, или некви Хондички, и се правят на Вин Дизел от Бързи и Яростни...прав ли съм?




Тема Re: Не си прав ...нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторжжд (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 21:43



Еми не си прав, защото много по-малко са селяните с японски автомобили, отколкото с Мерцедеси и БМВ-та! Да не говорим за селяните с Ауди!!!
Просто за да си избереш да караш японска кола, очевидно имаш поне малко мозък.



Тема Re: ...нови [re: жжд]  
Автор butaloto (минаващ)
Публикувано28.07.05 21:26



Абе всякакви ги има!



Тема Re: ...нови [re: butaloto]  
Автормapчeтo (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 10:50



Най - големите селяни са с Голфовете!
Е те такова чудо!! И мъже и жени!!!!
Голф видиш ли - бегай!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема А всичкинови [re: Smeshnici]  
Автор Aлaдин c вълшeбния kилим (непознат)
Публикувано01.08.05 15:05



които мислят така не могат да си купят или да имат удоволствието поне да покарат колата, която толкова им харесва BMW

Да правиш такива заключения е много глупаво. Не мислиш ли ?



Тема Re: А всичкинови [re: Aлaдин c вълшeбния k]  
Автор butaloto (минаващ)
Публикувано02.08.05 15:19



Абе ти сляп ли си? Не виждаш ли какво става на пътя?



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
АвторHugo (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 08:56



Защо определяш един човек според колата, която кара?

И все пак задкормилното у-во е най-важно!



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Hugo]  
Автор butaloto (минаващ)
Публикувано04.08.05 13:08



Mоже би самата кола предразполага повечето шофьори на такива действия на пътя. Може би логиката на ,,българската мутра'' е:
- ,,Имам пари и ще си купя нещо ,,тъшкарско'', BMW или Mercedes!''
Просто тези коли не се експлотират от правилните хора в БГ. Не попадат в точните ръце!
Наистина си прав - не може да се съди за един човек по колата му!
Наистина може да има шофьори на тези две марки които спазват прилежно и съвестно правилника за движение по пътищата(аз не познавам такива)!
Срещал съм селски изпълнения на пътя с всякакви коли(от руска до японска марка)! И по-големият процент от шофьорите са от младото поколение!



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: butaloto]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано05.08.05 21:32



Ъъъъ някйо май изкаше да ме прави да гриза бухалка на сфетофар? Тоя пич БМВ ли кара или беше някой анонимко отново?
Пичове аз подкрепям мнението че марката на колата няма нищо общо с поведението и на пътя, ако има желаещи да ме пребият моля да заповядат... оставил съм си номера на колата и мобилния телефон,а даже и мой снимки има ,но в правилния клуб. Търсете!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Хаха аз идвам...нови [re: Ascona83]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано06.08.05 09:46



...само че на твоя страна....давай да става мелето...а иначе марката наистина няма нищо общо с начина на каране




Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Авторdesi (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 00:05



zdravei,mili4uk,za6to ne prestane6 da si izbiva6 kompleksite ....sega kato ti se e slu4ilo da kara6 lada nikoi ne e vinoven .....otnosno tova 4e te izprevarvat...sloji si o4ila



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Авторxxa (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 12:57



Не са виновни нито БМВ/един доста добър автомобил/ нито селяните/едни кротки трудолюбиви хорица,които с честен труд си вадят хляба/,виновни са тъпите простаци зад волана.Лошото е че явно най-голям процент от тях са толкова тъпи и ограничени,че не са чували други марки освен БМВ и Мерцедес и затова най-често си ги купуват.А иначе сигурно има и много съвсем разумни и нормални хора,които са си купили БМВ просто защото им харесва,а не зада се изживяват като велики заради марката на колата си.



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: desi]  
Авторcer (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 19:04



bmw e kolata



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
АвторToдop Живkoв (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 19:38



Мамо мила!!!Сигурно съм объркал форума.Чувсвам се като на бойно поле и ме е страх да гъкна.Ама нищо ,тя простащината е едно от нещата ,дето нямат граница,нищо лично към никой ,ама...лошото е ,че войната,която се води тук се пренася и на пътя ,а там не е като да си седиш пред компа и да бълваш глупости ,както някои комплексирани същества тук под звание АНОНИМЕН ... и просто все се намират такива шибани лапнипишковци да разлайват кучетата дето има една дума като онзи велик ум ,дето е започнал тази битка... и който сигурно се хили мааазно и си вика глей ги тия наистина са селяци и чиито познания не са достатъчни ,за да разтълкува това понятие ,както и много други...



Тема Страннонови [re: Viper]  
АвторMитaka (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 17:48



Много сте ми странни. Уж тия форуми трябва да са нещо полезно, а какво се получава в действителност. Само да сменят хостинга на bmwpower-bg.net няма да се мерна тук повече. И това ми били интелигентни хора :(
..... Ще се оправи България ама друг път, защото вместо да си помагаме се плюем, търсим си кусури, прецакваме ме се и т.н

P.S. Няма ли модератори да ги трият тия безмислици
...... карам си "тъпата" 5-тица и ми много гадно, ама много



Тема Ебахти Българията тъпа !нови [re: Toдop Живkoв]  
АвторChavdu (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 15:07



какво съм сторил ... лошо , че ми се налага да живея тук ?!?!?!?
и за какво да си плащам данъци ... и за какво да ходя да гласувам ?
вие сте болни мозъци всичките ...



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор Abdulcho (подивял)
Публикувано03.04.06 16:08



Бате да не караш голф че си ни така сърдит бре?
ха ха ха

"Не" ми е в главата а "Да" на устата


Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
АвторRAZLl4NlQ (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 01:45



АМИ ВСЕ ЕДИН ПЪТ ЩЕ Е ПЪРВИ .

ОГЛЕДАИ СЕ И ЩЕ ЗАБЕЛЕЖИШ МЛАДИ ХОРА, НОРМАЛНО ОБЛЕЧЕНИ, СЪС СОБСТВЕН БИЗНЕС КОИТО СЕ ВОЗЯТ В BMW СЕРИЯ 3, С ПОСТАВЕН КОЛАН И НА ЗАТВОРЕНИ СТЪКЛА ( защото е пуснат климатика) И НЕМОЖЕШ ДА ЧУЕШ КАКВА МУЗИКА Е ПУСНАТА В КОЛАТА

ИЛИ ТЕ ДРАЗНИ ПРИКАЗКАТА ДЕТО ......
ЛИСИЦАТА КАТО НЕ СТИГАЛА ГРОЗДЕТО И КАЗВАЛА А А А ТО КИСЕЛО



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: GRlSHA]  
Автор bavarija (непознат )
Публикувано21.05.06 03:26



БРАВО за отговора.И тези които не разбират от BMW Аз да им го сложа там те знаят каде?



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор ponqkoga 6te idvam (във съня ти...)
Публикувано27.05.06 23:24





..като нечакан и далечен гостенин.
Не ме оставяй ти отвън на пътя..


Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: RAZLl4NlQ]  
Автор anabella (Blood Rage)
Публикувано02.06.06 11:34



Злобата и завистта са унищожителни чувства. Подкрепям това, което си написал :)
Колкото до инициатора на тази помия, която се е изляла тук, ще кажа: Извинявай, но не знам кой е селянинът тук съдейки по инфантилното ти поведение, начина на изразяване и липсата на каквото и да било възпитание!

Всъщност има ли кой да модерира тези клубове??



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано02.06.06 17:51



1. konservni kutii,koito se vlachat po putq trqbva ne samo da budat minavani bez migach,no i da se butat nastrani zashtoto samo prechat na dvizenieto.

2. "da ti eba majkata" e naj-dobriq variant za teb. Po-loshiq e da ti nabiq shamarite sled tova.

3. chalgata e hubava muzika, vsichki q slushat,no povecheto otrichat zaradi kompleksa da ne gi obqvqt za selqni.

4. kolana e hubavo i polezno neshto,no ne i kogato si s kostum za nqkolko hilqdi.

5. selqnite kato teb sa mnogo,no skoro shte se vurnat na nivata





Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: bluefan]  
Авторrado51O (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 11:34



E stiga be i az sum karal BMW puk sum si sofianec

V moito BMW 4alga nikoga ne moje6e da se 4ue 6toto tova si e ba6 selqniq i ciganiq.
Razbira se 4e ima seltaci s BMW-ta deto mi naduvat 4alga i gledat lo6o,to4no zaradi tova 4e naposleduk stanaha dosta si prodadoh BMW-to.
Markata BMW ne e vinovna 4e v BG ima tolkova mnogo prosti hora!!!!!!!!!!!
Ama te ne sa samo v BMW-ta,sre6tat se mnogo 4esto i v Golf4eta s perni6ki registracii kakto i v drugi marki koli sus selski nomera,novozaselili se sofianci ot studentcki grad i drugi takiva!!!!!
Takiva selqci samo moskvi4i zaslujavat da karat



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: rado51O]  
Автор tichinka (непознат )
Публикувано12.06.06 23:13



Eiii hora... naistina ste stranni. Ne samo v BMW, ne samo v Golf-4eta ot vsqka kola mojesh da chuesh chalga... vsichki li sa selqci? Mnogo shofiori ne davat migach... pak li vsichki sa selqci?
I "rado51O" kakvo "znachi selski nomer"... ti da ne rabotish v KAT i tova da e nqkakvo naricatelno tam?



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: tichinka]  
Авторpaдo51O (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 15:00



Разкри ме аз съм катаджия

Обяснявам за неуките кво значи "селски номер": Това е рег. номер на кола зад волана на която седи провинциалист,новодошъл софианец,или прост човек със селски навици!!!
Дай са 10лева



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: paдo51O]  
Автор tichinka (непознат )
Публикувано13.06.06 15:15



lele naistina 4eta i ne vqrvam na ochite si :P
tolkova prosto i tupo obqsnenie na termin, koito ti sam si izmislil....
tova e pohvalno... zashto ne napishesh nov tulkoven rechnik, moje da stanesh izvesten... ti s gradskiq nomer ( kato tuka iskam da otbeleja, 4e pravilno e da se kazva registracionen nomer)

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от tichinka на 13.06.06 15:16.</EM></FONT></P>

Редактирано от tichinka на 13.06.06 15:17.



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 16:40



АБЕ ТИ СИ МНОГО ЗАЛУПЕН ЩОМ ПИШЕШ ТЪКИВА НЕЩА!!!! АМА МНОГО!!!!!





Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: aл]  
Авторmiki (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 14:07



lancer evolution ,impreza wrx sti.

istinski tehniki .



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 18:55



нямам думи!





Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
АвторExciter (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 17:20



Nqma li koi da ИЗТРИЕ tazi tema??????? Dano kato pisha na latinica da privelka vnimanieto na moderatorite.





Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Авторnqkoi si (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 23:05



Otnosno selqcite,ne sum suglasen,po skoro sa hora sus vkus i tradicii,kakto markata BMW



Тема Re: nqkoi siнови [re: nqkoi si]  
Авторebre (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 13:52



E nai nakraq edin si prizna 4e e selqnin i kara BMW

Evala pi4 e takiva selqci kato teb uvajavam deto ne se pravqt na grajdani. E malko si se izhvurlil s nekoi dumi ama aide pro6tavame ti



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Mimo-2OOE]  
АвторПEШOXOДEЦA (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 01:48



КОЛЕГИ,
що се отнася до БМВ-тата не сте много прави, даже въобще. Вярно, че това е кола с ниско КПД, въпреки трашконтрола въобщи не е стабилна. Тези автомобили вървят само след 2500-2800 об.мин. За разход да не приказваме, независимо дали е бензин или дизел. Колите според мен трябва да се гледат на нови и стари. Естествено ако БМВ-то е след 2003-4год. не е толкова зле. Това обаче се отнася и за всички останали марки. Говоря като човек който е имал поне 10-12 БМВ-то. Не се фукам с това искам да ме разберете, просто ги внасях и за това ги познавам добре. БМВ и Мерцедес лежат вече на стара слава и истината е цената. Ако и най обикновенното БМВ ти е много тънко като цена става, ако си се набутал или някой ти е отрязал главата е смешно да се самоуспокояваш и да го хвалиш прекалено много. Тази фирма коли има ефект пред някоя гимназия пред малките момиченца, които не знаят за какво става въпрос и не знаят на кой свят са. Благодаря ви за вниманието.



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор doayva (непознат )
Публикувано19.09.06 09:26



Имам син на година и половина/чистокръвно гражданче

/ разпознава BMW-та ,а другите са просто кола кола



Тема Re: не таканови [re: svetlion]  
Автор MALKlA (непознат )
Публикувано17.03.07 10:37



PLUE SHOTO GO E IAD ! AZ MOE DA SAM SELIANIN I DA NE PUSKAM MIGA4 AMA MAIKATI SHE SE VOZI PRI MENE I SHE MI SMU4E SIRENIASALIA VMIRISAN I MAZEN SELSKI K U R NALI BATE
PI4KA TI LELINA



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Авторcмeшниk (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 14:56



чичо ми ми подари х3 2006 и бих ти го подарил, ще го приемеш ли вапреки да знаеш че някой ще те нарич селянин, смешник и т.н?



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: cмeшниk]  
Автор alminiatora (непознат )
Публикувано15.04.07 11:58



Mo4ko(Moskwich) lo6 li e we ciganin!!!Taralej da rodi6 dano!!!





Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: nqkoi si]  
Авторcecibmw (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 12:38



neka me nari4at seliianin ne mi puka nali znae6 ima dva vida koli bmw i vsi4ki drugi ko6ari karai si ti iaponskite laina i si mirvai



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор marinov71 (pekan)
Публикувано24.05.08 18:39



A Ti sled kato iziade edna bani4ka i stana grajdanin kakvo kara6?



Тема BMW GUZARIнови [re: Smeshnici]  
АвторROSKATA (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 07:28



VSI4KI KOITO KARAT BMW SA MANIACI I CENITELI I 4OK GUZARI



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор smirnov73 (непознат )
Публикувано05.10.08 01:35



izles ot bulgaria togava i 6te si promeni6 mnenieto luk40



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Авторbmw (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 21:32



EBI SI MAIKATA





Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор prost1 (непознат )
Публикувано27.11.08 21:30



http://prize.bg/prost tuka prodawat koli i sa na mn niski ceni pak i ima i drugi mn interesni ne6ta wlezte





Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор actinia (momiche)
Публикувано14.01.09 07:59



Брат ми кара БМВ-дава мигачи,не псува, кара с колан и не слуша чалга. Кой е селяк в случая-гореописания шофьор или автора на поста?
Държавата е селска и проста. Много селска.



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор ton4o_ton4ev (непознат )
Публикувано21.01.09 00:26



zawisi ot kade si ti be pi4,pak i nali znae6 wsqko stado ima mar6a,to w tazi darjawa koe ni e nared,zakoni,darjawa,instruktori,pak kamo li ,6ofior4eta mamini sin4eta,pak kakwo da goworim za tolerantnost



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Dbe]  
Автор ton4o_ton4ev (непознат )
Публикувано21.01.09 00:28



ami da,na nqkoi 6ofiori racete sa im zabiti w aspuha,EDNI GUMENI UPLATNENIQ NE MOGAT DA SMENQT



Тема Re: Абе майни, под...нови [re: Ascona83]  
Автор ton4o_ton4ev (непознат )
Публикувано21.01.09 00:43



IMASHE EDIN SELQNIN W KAZARMATA ,AMA KULTUREN OBRAZ ,WIKASHE EDIN PAT NA GADJETO SI:AZ OT ZELENA TIKWA SEME NE ISKAM.................................................................WESELBA AMA BESHE PRAW. I TQ KATO NEGO PAPE6/PO TQHNO MU MODEL KAUN/:))))))))))))))



Тема Re: Абе майни, под...нови [re: ton4o_ton4ev]  
Автор iliyani (непознат )
Публикувано08.02.09 09:15



МАИКАТА





Тема Re: Абе майни, под...нови [re: iliyani]  
Автор iliyani (непознат )
Публикувано08.02.09 09:18



е сега съм селяк не когато карам олигофренд такъф готин





Тема Re:728I Е23нови [re: Smeshnici]  
Автор xxx1 (непознат )
Публикувано26.02.09 00:36



ПО ЛЕКО пич аз сащо имам БМВ ама не съм като теб и вси4ки останали да си исхварлям пепелника с фасовете на сфетофара под колата а за музиката слушам чалга мен ме кефи и не ме интересува твоето мнение аз живея за себеси а не затеб и тъкива като теб.



ВСЕКИ УВАЖАВАЩ СЕБЕСИ ШОФЬОР КАРА БМВ

Редактирано от xxx1 на 26.02.09 00:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.