Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 29.05.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re:Най бързия седан в света-дрън,дрън [re: xxx]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 11:46



Умря времето на М-5 за най -бързия седан





Тема straxlivec [re: xxx]  
Авторmanta (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 11:11



abe straxlivec si ti s alfata 4e pusni se kato si siguren ili spri da iades.......ti ne glei tia xarakteristiki ot zavoda a se pusni s BMW az li4no imam priatel koito s 316 e 30 ste ubie dosta alfi ........ a za e30 tova e klasika v janra straxoten avtomobil ti si mai samo po prikazkite



Тема Re: straxlivec [re: manta]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 11:26



Да бе сигурно ще умрат от смях като го видят тоя куц кон



Тема ha ha [re: fan]  
Автор4i4ko (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 23:33



abe tapak ia razberi kolko varviat alfite i kolko bmw i posle govori.s taia pra istori4eska E30-ka 6e bie6 alfa ama drug pat. tva 318 ako se pusne s imola 1.3 samo stopove 6te gleda da ne govorim za po golemite. ot bmw bega4ka ne stava az edno vreme s uno 1.5 razcepvah E30 i E36 1.8 se edno sa spreli a kvo da govorim za alfa.......po edno vreme karah uno 1.7ieSXT 205hp s nego nema6e bmw koeto da me bie
"bea4ki"imat tap Mpower det i toi ne e kat horata har4i kato dve maseratita a varvi kato polovin HA HA HA



Тема Daite mi go na men tva bmw da go raspla4a :) [re: M325]  
АвторAlximikA (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 02:25



Iskammm iskam i az s tva bmw da se drapna :))
Kade si ti s taia kartuchka ? aide da te testvam :) samo ot sega ti kazvam kakvo shte se sluchi s teb... samo stopovete shte mi gledash ,che i te shte ti izbiagat ot pogleda daje :)))
Eto sreshto kakvo shte se darpash ako smeesh de
Alfa 33
900 kg.
okolo 100 koncheta (moje i da sa povechko)
110 km. na vtora pri 6500 oborotra
10 sec do 100 km
Brato moita savsem skromna alfichka sas o6te po skromno motor4e bokser 1.3 shte te nakara nikoga poveche da nesi pomisliash da se teglish s italianka... odi se zanimavai s golfove i drugi takiva karuchki

Aide sas zdrave i karai vnimatelno


p.p
samo tva 4ervenoto da ne e onova deto e nad 200 kon4eta... vse pak nemi e v kategoriata ama ako si navit 6te ti nameria edna 155 deto deto pak samo stopovete 6te i gleda6.... ta bilo to i 220 kon4eta tva 4ervenoto




Тема Е де ! [re: AlximikA]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано21.05.04 11:22



Оля се малко - 1.3 Алфата е към 80 коня и според мен ти ще гледаш стопове, а не той :-)

UB40 !



Тема Re: Относно онази подлога 155цата [re: M325]  
АвторNikiboy (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 01:49



Na brata ladata shte te kara da lo lapash, da ne govorim za moqta lada.

Ti si tragnal dsa se ejish na jivotno kato alfa:)))) Ti si smeshem be. Stavash samo da se ejish na pi4kite....



Тема Re: Относно онази подлога 155цата [re: Bидял-paзбpaл]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 23:49



Ох като се почне с това "...чак пък с БМВ да мериш". Звучи ми все едно на моята ЗАЗ-ка да сложа БМВ еблема и тя да стане изтребител.



Тема Re: Е де ! [re: jamie]  
АвторAlximikA (Нерегистриран)
Публикувано25.05.04 15:28



Po knishka moita e 90 kon4eta... :)
Da ne zabraviame 4e e s 4 karboratora.... i sigurno sam zabravil da spomena che moita e s karboratori ot 1.7 i sas skorosna kotia ot 1.7 16V koeto ia pravi dosta pargava i ludichka.... ne naprazno spomenavam 4e na 2-ra sam do 110 km.

Taka4e nese znae koi kogo dosega BMV 1.8 neme e darpalo.... a na kasa otse4ka i na po golemite im e dosta trudni4ko...



Тема Не сме забравили, [re: AlximikA]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано25.05.04 15:33



но все пак не мисля че е разумно да скачаш с тази колица на Баварки :-)))

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.