Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 14.05.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: ДА, ама НЕ!!!нови [re: |Kyky|]  
Авторзмeй (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 16:16



Аз това, което съм написал за конете, е това което съм прочел в книжката на мойта кола. Тя е 520и '92. Моторите ги сменят 91 година и от тогава са 24 клапанови. 520и е 150к.с., а 525и е 192 к.с., Е дизеларката - 525 ТДС е 143к.с.



Тема Re: ДА, ама НЕ!!!нови [re: змeй]  
Авторnano (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 19:54



Zashto ne namerish njakoj link? Eto ti naprimer link, che 2.5l V6 na BMW e 170 k.s. (pochti na poslednija red). Tam sashto pishe che 2.8L e 193 konja-e tova e neshto drugo. I tova e 2000 godina model. Vjarno, che e amerikanskata versija, no toj e sashtoto zhivotno kato v Evropa. To po taja logika kolko e 3.0l dvigatel? Sigurno e kam 300 k.s.?
http://www.newcartestdrive.com/review-intro.cfm?Vehicle=2000_BMW_3%20Series&ReviewID=582



Тема Re: ДА, ама НЕ!!!нови [re: nano]  
Авторзмeй (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 11:48



Ето ти линкове

http://www.bmwe34.net/e34main/other/Models.htm

http://www.parkers.co.uk/choosing/tech_data/index.aspx?range_id=316

Накрая ще ме накарате да ходя да си сканирам книжката и да я плесна и нея тука



Тема E30 с 24V?!?!?!?!нови [re: змeй]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано29.06.04 17:38



Аз поне за Е30 с 24В фабрично не бях чувал...
Ама знае ли човек...



Тема Re: E30 с 24V?!?!?!?!нови [re: Bad_Dog]  
Авторзмeй (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 17:42



Никъде не съм написал, че е30 е 24в. Най-малкото при положение, че е30 ги сменят с е36 през 91г (според някои източници през 90) и при положение, че ве4е съм написал, че моторите се сменят също през 91 и от тогава вече са 24в, би трябвало да е ясно за какво става въпрос.



Тема Re: E30 с 24V?!?!?!?!нови [re: змeй]  
Авторnano (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 20:34



E, kato dadesh link vsichko e OK. Vsashtnost razlikata idva ot tova, che amerikanskata konska sila e ot po-goljam kon, taka che saotvetstva na onija 170 v moja link. Ne se sardi.



Тема Re: E30 с 24V?!?!?!?!нови [re: nano]  
Автор WhitePower (Whitepower)
Публикувано02.07.04 11:43



Hubavo e choek da si obicha kolata no da ne zabravjame koit koli i ot koe vreme se pravjat ( stava vaprosa za italjanskite sportni avtomobili )

ne e losho i bmw to no to si e limuzina dalech e ot sportnite harakteristiki na italjasnkite

pokazvam samo reultata
audi A3 150 konja mnogo po leka ot alfata 155
az alfata 150 konja ( i dvete koli sa originalni , s katalizatorite i taka na tatuka ) bez nikakuv tunin
mojata e 1996 godina s poveche nikrolozi pod kapaka , negovata e na 2 godini
e strata go vze hubavo sled kato e po dobrij motor ( nemki ) zashto za 700 metra go dogonih i go minah
i 2 te koli sa 150 kona toi e s 300 kila po lek ( nai malko ) i pak zagubi ??/
tova koeto pishat v knishkite za nemskite kone ne vinagi e vjarno ili moze bi italjancite pishat po malko no tehnologijata e nalice

Alfa 155 2.0 16V Super



Тема Re: E30 с 24V?!?!?!?!нови [re: WhitePower]  
Авторnano (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 20:45



E ne zabravjaj, che stava duma za avtomobili v perfektno sastojanie. I az njakoga si misleh che kolata mi ima x-konja, no kato smenih malko iznoseni charkove pod kapaka, se okaza, che kolata mi mozhela da bade mnooogo po-dobra.

Pri ravni konski sili i 300 kg razlika kolata ti njama nikakvi shansove. Ne mozhesh da biesh fizikata. Obache az si mislja ne e li obratnoto? Audito ima slavata na dosta tezhka kola, dokoloto sam chel- poveche ot BMW, Mercedes, Jag.
Vizhdal sam amerikanski avto zhurnalisti da se izkazvat, che Audi e letargichno dori s 3l, V6 i tochno zashtoto e tezhko.



Тема Ауди А3нови [re: nano]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано02.07.04 22:18



е с габарити и клас ГОЛФ.

UB40 !



Тема Re: Ауди А3нови [re: jamie]  
Авторnano (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 23:51



E tova prosto znachi che neshto ne mu e nared. 150 konja v malka kola sa napravo dinamit...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.