Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:08 01.06.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMW  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано08.04.03 00:31



За всички модели и двигатели. Гаранция и монтаж. tuning4power.hit.bg



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано09.04.03 15:41



UHA! :))) I po kakuv nachin tochno shte ti se izrazi "garanciata" che ima tochno takuv efekt za kojto biva zaplateno? Po sinite ti ochi eventualno ;) Predpolagam, che si gi vzel gotovi i samo trjabva da budat smeneni... Neka ne govoprim sa tova kolko sa produktivni, zashtoto ako tvurdish obratnoto trjabva da zakrijat vrati edna turba s chip-tuning firmi v Germania samo.

Stay cool ;)

BTW kolko konja vadish naj-mnogo ot benzinov dvigatel na BMW? Strashno mi e lubopitno!



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: Wizi]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано10.04.03 00:06



))) Razbiram tvoya pesimizum kum chip tuninga. Tova e dosta sre6tano mnenie sred hora , koito ne sa yasno kakvo to4no znayat za cyalata rabota. Za efekta moze mnogo da se komentira , no dosega sum napravil dosta BMWta i nyama oplakvania. Daze naprotiv, no 6te prozvu4i kato reklama. Estestveno az moga i da go izmerya to4nia efect. No za 4ovek , koito si poznava dobre kolata vuprositelnite otpadat.
Pod 'produktivnost" ne razbiram kakvo ima6 predvid , a za moi tvurdenia ne si spomnyam da sum spodelyal s teb.
Garanciata e , 4e 6te si svur6a rabotata ka4estveno i ako ne6to stane si poemam otgovornostta. Za vsi4ki pokazateli na 4ipovete polzvam gotova informacia.



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано10.04.03 17:44



"Tova e dosta sre6tano mnenie sred hora , koito ne sa yasno kakvo to4no znayat za cyalata rabota."

Prav si, no problema pri men e tochno obratnia :))) A imenno, che sum dostatuchno dobre zapoznat po sluchaja KAKVO TOCHNO trjabva da se sluchi pri edin kachestven chip-tuning i za tova otkazvam da povjarvam, che chip-tuninga, kojto TI predlagash shte e dosattuchno kachestven.

"Estestveno az moga i da go izmerya to4nia efect."

WOW! Tochno tova iskam MNOGO da vidja kak shte stane, zashtoto edinstvenia nachin da dokazesh dumite si e dynometer a takuv v BG vse oshte njama do kolkoto znam... Drugi predlozenia? :)

Za otgovornostta, kojato poemash - evala!



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: Wizi]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано11.04.03 00:18



Tolkova maluk , a ve4e znae ..... kak taka podlaga6 na sumnenie i analiz ne6to , koeto vuob6te ne poznava6?? kakvo znae6 za tova , koeto az pravya? Kakvo raboti6 ti mi kazi...

Za efecta samo WOW i tvoite svedenia za Dinometrite v BG ....

Za G-Tech Pro potursi ne6to i 6te razbere6. Amerikancite sa go izmislili otdavna. Ne e nuzen nito stend , samo 12V ot zapalkata...



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
Автор KGB (непознат )
Публикувано11.04.03 04:51



Аз си позволявам да се намешам в вашия спор....

Значи;
Без Динометер...няма истонско доказателство!!! Ако се прави един качествен чип-тининг колата се измерва на динометара, прави се оценка и се изпробва оптималния вариант за дадената кола...това е добрият чип тининг които наистина си заслузава парите...от 1000лв. на горе
G-tech дава много грешни показания пак и е много относителен...

Иначе не знам за колко пари правиш чип тунинг, но предполагам че не е 1000лв. така че за готов чип тунинг си ОК....но на атмосферен двигател повече от 5-10% няма да мозеш да направиш...виз за турбо и за турбо дизели е друго но там мозе и по лесно да се прецака двигателят след време....

Колко взимаш за чип тунинга????



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано11.04.03 11:06



Vish Igrach, hodja oshte v detskata gradina, no opredeleno sum se pointeresuval dostatuchno za neshtata. Purvata mi lekcia po vuprosa beshe v Germania, Munchen kogato otidoh lichno s edin priatel da si napravi chip-tuning na kolata i popitahme ot lubpitstvo kakvo predstavliava adjeba chip-tuniga. Za da te vuveda malko v neshtata, shte ti kaza che tova e izkluchitelno individualna operacia za vsjaka edna kola! Vzima se v predvid ako shtesh dori kolata ima ili njama klimatik! Ti imash li chipove s koli bez i sus klimatik? Hummm

Malko po-gore kolegata dostatuchno dobre e objasnil polzata ot dynometer i G-Tech taka che shte si spestja pisaneto.

Ostani si sus zdrave pich, uspeh v prodazbite. Samo ne me razbiraj pogreshno: chip-tuniga ti sus sigurnost ima rezultat, no edva li dostiga tova nivo, koeto az primerno bih ochakval. Shte ti dam za primer edin "perfekten" chip-tuning po moite predstavi ot firmata MTM koito ot Audi Allroad 2.7 bi-turbo sus seriino 250 konja @ 5800 oborota i 350 Nm @ 1800-4500 vurtjash moment postigat 300 konja @ 4900 oborota i 480Nm @ 3200, s dve dumi 50 konja i 130Nm otgore (seshtash se che Nm pravjat kolata da uskorjava dokato konete sa SAMO za V max). Gotino, nali?

Adios!



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: KGB]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано12.04.03 13:09



Pulna cenova lista ima na tuning4power.hit.bg

Za G-Tech Pro sum izklyu4itelno nesuglasen s va6eto mnenie. Problema 4 , 4e e nuzno da se znae to4noto teglo na kolata. A puk i rezultata e realna mo6tnost na kolela , a ne na stend bez auspusi. Tam e i razlikata m/u amerikanskite koli i evropeiskite - purvite davat kato danni imenno realnata mo6tnost na kolela. Merih edin Probe 2.2 Turbo , koito ako be6e po evropeiski 6te6e da e pone 220 konya. Ta G-Tech Pro zakova to4no 150-kolkoto e po katalog...

Za cenite na 4ipovete iskam da kaza , 4e ako durzi6 da e nad 1000 - no prob)))) Taka ili ina4e mnogo varianti na software nyama - dali za 300 ili za 1000 pak vdiga6 10ina % pove4e.



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: Wizi]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано12.04.03 13:15



Ok, i na teb mnogo zdrave.



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
Автор KGB (новак)
Публикувано13.04.03 07:36



Стига сте се заяздали бре хора.....


човека прави чип тунинг за 300-400лв. до колко прочетех някаде другаде...Нали знаеш; колкото платиш толкова получаваш...ако искаш добър чип тунинг плашташ 1800лв. и си готов....а тои ти дава и гаранция за тия пари...



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
Автор KGB (новак)
Публикувано13.04.03 07:38



За сажеление аз не мога да видя хит.бг в канада съм и не става.... като си доида в БГ мозе....но според мен за парите които го правиш четах някаде че е около 300-400лв. си е направо супер. все пак това е цената на един тъп телефон...



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: KGB]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано13.04.03 11:40



Ne sum suglasen s tova mnenie za parite - "колкото платиш толкова получаваш". Po moinablyudenia i ot razgovori s klienti platili predi tova debeli sumi imam predvid.
Kato cyalo nyama kakvo tolkova pove4e da ti predlozat sre6tu tezi pari. A to nyama i tolkova mnogo varianti na razli4en Software za daden dvigatel....
To i az spokoino moga da naduya cenite i da 4akam '6arana" da kluvne , nali )))) Na men li4no mi se iska da ima pove4e to4ilki po ulicite , a ne tolkova edini4ni udari s golyama pe4alba. No tova malko hora v na6ata durzava go proumyavat.
Idva momemt , v koito ako ne e cenata 1800 horata si kazvat - MENTE! i byagat))) slu4valo see 1-2 puti. Vuob6te tova podlagane na sumnenie , bez vuob6te da ima6 ideya za kakvo stava duma mnogo me nervira. Osobeno mladoto luv4e ot Germania. Vse pak ima rezon i v negovite dumi...



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
Автор KGB (новак)
Публикувано14.04.03 02:45



Не сме се разбрали явно!

За плаштането и получаването имам предвид, че ако човек иска тунинг правен специално за неговата кола отива някаде кадето има дуностенд и плашта 700-1100евро и го получава.

Иначе за готивите чип тунинги дали ще е 50лв. или 550евро е все тая...прав си. За оборот и за единични удари също си прав...и се редяам че някои в БГ най-накря го е рабрал това.

п.с: Имам един въпрос, понеже не мога да видя хит.бг ....колко пари е чип тунинг за БМВ 320д и за Алфа 156 2.4jtd...и с колко качваш конските сили.

ако искаш ми прати емаил bmwteamcanada@yahoo.com



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
Автор Cult Society (непознат )
Публикувано14.04.03 18:02



Аз на AstraMan като знам как му върви колата,
мисля че парите си заслужават.

А и колкото коли е направил, всичките са на 6.

Така че не го плюйте в форума, а проверете на място.



Тема Luvcheto ;)))нови [re: AstraMan]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано14.04.03 19:32



Iha, chuvstvam se napravo gord che sum poluchil tvoeto udobrenie za njakoia druga moja duma ta dori izrechenie ;)))
Za da struva 1800lv takava usluva v Germania logichno e da se smetne i momenta za rabota na chas, kojato v nikakuv sluchaj njama da e pod 80Evro na chas... Obiknovenno bachkat chas do chas i polovina ta eto kude otivat edna "malka" chast ot parite. Poneze v BG takiva pari za rabota ne e realno pochti nikoj da iska tova opravdava cenite, koito predlagash. Predpolagam imash dostatuchno uspeh, kato imam predvid kolko sa nashumeli v momenta vsichkite tezi noshtni gonki :)

Stay cool and respect!

Andy



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: Cult Society]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано14.04.03 22:23



)))))))) mersi za reklamata
Ne sum siguren dale se poznavame de...
Vse pak 99 % naistina sa na 6!



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: KGB]  
АвторAstraMan (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 23:01



))) da taka e
Pra6tam ti ceni na maila



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
Автор Cult Society (непознат )
Публикувано15.04.03 09:26



Наричаш ме Доктора чат-пат



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: Cult Society]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано15.04.03 11:30



Aaaaaa taka moze)))))



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: Cult Society]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано17.04.03 19:36



da i az li4no vidiah kak mu vurvi astrata!
da dovolen sum i az mnogo !



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
Автор Disc (почти редовен)
Публикувано05.05.03 03:13



Абе не че се сещам от такива работи като чип тунинг и т.н. , но от любопитство посетих страницата ти и по специално - FAQ секцията. Първото нещо което ми направи впечатление беше - "обаче, днес разполагаме с централен компютър (Electronic Computer Unit)", самата абревиатура ECU и разчитането й от твоя страна - Електронен компютър. Я се замисли малко... Къде е Electronic Computer Unit, къде е Engine Control Unit ??? Да не говорим за "специЯлна програма" и "специЯлна апаратура", за лаишкия "дизаин" на страницата, за липсващи картинки - и как да са там като ги търси тук -> ""file:///D|/Program%20Files/Macromedia/Dreamweaver%204/Tutorial/Compass_Site/BMC.jpg" ?!?!? Ниско качествени картинки свалени от незнам кой си сайт, и скалирани до безкрайност .... А собственоръчно направените от теб (надявам се) са с отвратитело качество - в ерата на цифовата техника сме! Да обърна и малко внимание на изказаните технически понятия като "пилене на глави" - така ли му се казва на шлайфането във вашия гараж? "За турбо моторите и компресорите (forced induction) – до 30%. Целта тук е да се запази фабрично зададеното налягане в турбината, а да се ускори времето за достигане на тази
пикова точка, както и да останем в нея възможно най-дълго. " - и как ако не е тайна ще се ускори времето за достигане на пиковата точка? На всички им е ясна разликата, или на повечето който са се интересували от това, между turbo charger и super charger. Също така и, че turbo charger-ите не могат да предоставят моментално мощността със стъпването на газта по простата причина, че така са устоени да работят! Та как ми е интересно ще се съкрати времето за достигане на пиковата мощност? Като вкараш един циганин под капака да наваксва докато турбината "напомпа" достатъчното количесто въздух? Нещо не се връзва. Не казвам че от цялата дандания и пари няма ефект, щото за това нещо не съм компетентен както казах в началото,просто искам да обърна внимание на начина по който искаш да продадеш стоката и услугата си. Нямам паричната възможност за такива "екстри" иначе бих похарчил малко за да се убедя лично, но от това което е на страницата ти не бих се вдъхновил да си похарча парите съвсем. Успех.

Orion '91 1,4 CFI


Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
АвторUno TURBO evolution (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 06:43



AstraMan интересува ме дали имаш''superchip tuning 50bhp'' за uno turbo mk1 1989г. , и за каква цена си говорим с поставянето...............аз знам че има такъв чип, но цената му без инсталирането е 500 лв...
P.S Изобщо, тунинговал ли си подобно уно или пунто турбо?



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: Disc]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано05.05.03 12:36



priemam kritikite za dizaina.... prosto nyama fizi4eska vuzmoznost da sedna i da se zadulbo4a nad vsi4ki detaili. Ako nyakoi ima zelanie da svur6i tazi rabota .... az sum nasre6ta.

Za FAQ sekciata si priznavam , 4e kopirah teksta naburzo ot edna STREETRACING stranica,.... s malki korekcii razbira se. Prosto nyama vreme!!!!!



Тема Re: UNO Turboнови [re: Uno TURBO evolution]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано05.05.03 12:42



Za takuv ne sm 4uval , no ako go ima.... bih go vidyal efekta . 50 konya e malko neveroyatno , no ..... Ako go vzeme6 6te ti go instaliram))))
Ne sum slagal o6te na Uno , Puntoto e bez problemno.



Тема Re: UNO Turboнови [re: AstraMan]  
Авторuno TURBO evolution (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 03:03



Ами Уното е стар леген, така че е нормално по-трудното инсталиране на чипа, доколкото знам щи ми трябва компютър от Пунто ГТ или Уно турбо мк2.........иначи за такъв чип съм чувал че се продава в Италия, даже башта ми е карал такъв самолет, и ефекта е на 100%...



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
Автор Pino26 (tup)
Публикувано06.05.03 11:36



a kolko struva za 320e36



Тема Re: 320нови [re: Pino26]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано06.05.03 14:06



Moze6 li da mi kaze6 nomer na ECUto? lesno stava - pod kapaka 4erna kutia vlyavo - 4 vinta i vutre se vizda nomera na BOSCH 0261 20 _ _ _ _ .

Okolo 300-350 max leva



Тема Re: UNO Turboнови [re: uno TURBO evolution]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано06.05.03 14:07



Ako mi go pokaze6 6te mogada ti kaza stava li ili ne. Za Slaganeto mislya , 4e nyama da e mnogo trudno



Тема Re: 320нови [re: AstraMan]  
Автор Vlado-BENZ (Убиец на пътя)
Публикувано06.05.03 19:32



Еееее, много тънко бе, дееба, ами за 525 TDS , модел 91 година, щото искам да си взема такъв, колко коня дига тунинга, и качи пара е?

Аз бях, съм и ще бъда най-добрия : Това са трите лъча на Mercedes!!!


Тема Re: 320нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано07.05.03 00:46



Tva sa ceni za tezi , koito gi ima v nali4nost. Vsi4ko se gleda po nomer na ECU i 4ak togava stava yasno za cenata.

TD motorite v pove4eto slu4ai sa s 2 4ipa i ima dosta rabota. A puk i efekta e dosta dobur. Za 525 TDS koeto e 143ps seriino , 4ipa go davat +30 ps i 70 Nm.
Za tyah cenite sa okolo 650lv. S nomera 6te stane yasno to4no kolko.... Za zalost ne e 1 4ip za vsi4ki TDSi )))



Тема Re: 320нови [re: AstraMan]  
Автор Pino26 (tup)
Публикувано07.05.03 17:19



az ne razbiram mnogo ot tezi neshta kolega
znam che motora es vanus



Тема Re: 320нови [re: Pino26]  
Автор Vlado-BENZ (Убиец на пътя)
Публикувано07.05.03 20:54



Ауууу, лудница, брато!!!
Много е доър този двигател с Ванос, един приятел има 5-ца с 2.2i с Ванос (същия двигател), много върви, дееба...

Аз бях, съм и ще бъда най-добрия : Това са трите лъча на Mercedes!!!


Тема Re: 320нови [re: Pino26]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано07.05.03 22:53



))))) imam za VANOS motor

Ako re6i6 da go pravi6 - zvunkai i 6te go vidime



Тема Re: UNO Turboнови [re: AstraMan]  
Авторuno TURBO evolution (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 03:31



chip колега немога да ти покажа, защото нямам.............иначе ти в София ли си?



Тема Re: 320нови [re: AstraMan]  
Автор Vlado-BENZ (Убиец на пътя)
Публикувано08.05.03 09:32



Добре де, аз доколкото знам, пък и доколкото разбирам (от ускорението на тва въпросното 520 с Ванос), то тази система е вдигнала конете с около 15-20 коня, така че въпросното БМВ е поне 165-170 коня, този чип-тунинг на колко ще ги вдигне бе дееба, то ще можеш 525 да режеш с този двигател...
PS: Извинявайте за грешката, въпросният двигател не е ~2200 см3, ами точно 1991 кубика...

Аз бях, съм и ще бъда най-добрия : Това са трите лъча на Mercedes!!!


Тема Re: Прав си,нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Hot st (добронамерен)
Публикувано08.05.03 10:33



много върви!
Pino е откачалка - возил съм се с него - луд човек!



Тема Евала на Пинонови [re: Hot st]  
Автор Vlado-BENZ (Убиец на пътя)
Публикувано08.05.03 10:42



Браво, обожавам такива шофьори като него, аз самия съм такъв, последния път да ти кажа честно, като ме видяха как тръгнах на един старт (с нови мекички гуми, яко пищат...) помислиха, да не съм 2.6 (160 коня)...
представи си как съм се представил за да ми сложат близо 100 коня отгоре...
ПС: За жалост съм супер малко : 72 коня, 2.0 дизелче...

Аз бях, съм и ще бъда най-добрия : Това са трите лъча на Mercedes!!!


Тема Re: Евала на Пинонови [re: Vlado-BENZ]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано08.05.03 15:26



4ерен пушек е имало до небесата )))))) тея печки метат въглища яко като ги понапече някой яздач))))



Тема Re: 320нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано08.05.03 15:29



мотора е 150кс
Чипа вдига скромните 15кс и 17 нМ



Тема Re: UNO Turboнови [re: uno TURBO evolution]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано08.05.03 15:35



в София съм. Исках да кажа - може да ти погледна ЕЦУто и 6те ти кажа дали става за 4ипване



Тема Точно тва е батка...нови [re: AstraMan]  
Автор Vlado-BENZ (Убиец на пътя)
Публикувано09.05.03 09:56



...грам сажди не хвърля моя, чудя се и се мая, след 3 години зверска експлоатация, питай Vili_Mazda ако го срещнеш някъде из клубовете, той ще потвърди!!!

Аз бях, съм и ще бъда най-добрия : Това са трите лъча на Mercedes!!!


Тема Re: Точно тва е батка...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано09.05.03 13:35



)))))))))))) maitap be bate hihihihihihhiii



Тема Re: 320нови [re: AstraMan]  
Авторш (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 22:16



0 261 200 402
без ВАНОС
колко струва и какво може да се очаква ?
ще се увеличи ли разхода?
с А98Н ли трябва да се кара после?

ще може ли да изрежа астрата ти след чипа?




Тема Re: 320нови [re: ш]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано12.05.03 01:06



Zna4i , imam za tova ECU. Po katalog davat +18PS +20Nm.
Razhoda 6te padne ili pone ostane su6tia. Preporu4itelno e s 98 i da ima6 Sporten Otvoren filtur. Az karam s95 i pak e OK
Cenata e okolo 300lv. Vsi4ko

Astrata sega vseki moze da ya bie))))) 6toto nee v dvizenie. No novata ve4e nee yasno)))) vse pak vinagi 6te ya pusna v edin lek racing



Тема Re: 320нови [re: AstraMan]  
Авторш (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 10:03



дай някакъв телефон за връзка



Тема Re: 320нови [re: ш]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано12.05.03 12:01



088 977737



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
АвторMapтин (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 12:44



Колко струва тунинг чипа с монтаж за БМВ 316i E36 ? За колко време става и има ли някъв риск за двигателя ? Не се ли износва така по-бързо?



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: Mapтин]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано06.06.03 09:03



Okolo 250lv e vsi4ko. Purvo bih iskal da pogledna ECUto i 6te ti kaza kolko vreme. Ne e pove4e ot 3 4asa rabotata.
Za motora nyama nikakvi pritesnenia. Vsi4ki sa testvani predvaritelno. Za pove4e info i vuprosi - 088 977737



Тема Re: edna ideika!!нови [re: AstraMan]  
АвторBMW1 (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 22:55



kolegi otidete na tozi site www.dinanbmw.com i prochetete malko za chipovete,ako veche ne ste,zashtot gledam ima dosta zabludeni hora,koito smqtat,che mogat da kachat poveche ot 20hp i nad 20nm koeto e pochti nevuzmojno.za jalost:(
priqtno karane:BMW RULE!!!:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.