Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 21.05.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
Автор KGB (новак)
Публикувано13.04.03 07:38



За сажеление аз не мога да видя хит.бг в канада съм и не става.... като си доида в БГ мозе....но според мен за парите които го правиш четах някаде че е около 300-400лв. си е направо супер. все пак това е цената на един тъп телефон...



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: KGB]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано13.04.03 11:40



Ne sum suglasen s tova mnenie za parite - "колкото платиш толкова получаваш". Po moinablyudenia i ot razgovori s klienti platili predi tova debeli sumi imam predvid.
Kato cyalo nyama kakvo tolkova pove4e da ti predlozat sre6tu tezi pari. A to nyama i tolkova mnogo varianti na razli4en Software za daden dvigatel....
To i az spokoino moga da naduya cenite i da 4akam '6arana" da kluvne , nali )))) Na men li4no mi se iska da ima pove4e to4ilki po ulicite , a ne tolkova edini4ni udari s golyama pe4alba. No tova malko hora v na6ata durzava go proumyavat.
Idva momemt , v koito ako ne e cenata 1800 horata si kazvat - MENTE! i byagat))) slu4valo see 1-2 puti. Vuob6te tova podlagane na sumnenie , bez vuob6te da ima6 ideya za kakvo stava duma mnogo me nervira. Osobeno mladoto luv4e ot Germania. Vse pak ima rezon i v negovite dumi...



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
Автор KGB (новак)
Публикувано14.04.03 02:45



Не сме се разбрали явно!

За плаштането и получаването имам предвид, че ако човек иска тунинг правен специално за неговата кола отива някаде кадето има дуностенд и плашта 700-1100евро и го получава.

Иначе за готивите чип тунинги дали ще е 50лв. или 550евро е все тая...прав си. За оборот и за единични удари също си прав...и се редяам че някои в БГ най-накря го е рабрал това.

п.с: Имам един въпрос, понеже не мога да видя хит.бг ....колко пари е чип тунинг за БМВ 320д и за Алфа 156 2.4jtd...и с колко качваш конските сили.

ако искаш ми прати емаил bmwteamcanada@yahoo.com



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
Автор Cult Society (непознат )
Публикувано14.04.03 18:02



Аз на AstraMan като знам как му върви колата,
мисля че парите си заслужават.

А и колкото коли е направил, всичките са на 6.

Така че не го плюйте в форума, а проверете на място.



Тема Luvcheto ;)))нови [re: AstraMan]  
Автор Wizi (who else?)
Публикувано14.04.03 19:32



Iha, chuvstvam se napravo gord che sum poluchil tvoeto udobrenie za njakoia druga moja duma ta dori izrechenie ;)))
Za da struva 1800lv takava usluva v Germania logichno e da se smetne i momenta za rabota na chas, kojato v nikakuv sluchaj njama da e pod 80Evro na chas... Obiknovenno bachkat chas do chas i polovina ta eto kude otivat edna "malka" chast ot parite. Poneze v BG takiva pari za rabota ne e realno pochti nikoj da iska tova opravdava cenite, koito predlagash. Predpolagam imash dostatuchno uspeh, kato imam predvid kolko sa nashumeli v momenta vsichkite tezi noshtni gonki :)

Stay cool and respect!

Andy



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: Cult Society]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано14.04.03 22:23



)))))))) mersi za reklamata
Ne sum siguren dale se poznavame de...
Vse pak 99 % naistina sa na 6!



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: KGB]  
АвторAstraMan (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 23:01



))) da taka e
Pra6tam ti ceni na maila



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: AstraMan]  
Автор Cult Society (непознат )
Публикувано15.04.03 09:26



Наричаш ме Доктора чат-пат



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: Cult Society]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано15.04.03 11:30



Aaaaaa taka moze)))))



Тема Re: предлагам ТУНИНГ ЧИПОВЕ за BMWнови [re: Cult Society]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано17.04.03 19:36



da i az li4no vidiah kak mu vurvi astrata!
da dovolen sum i az mnogo !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.