Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 28.04.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Отзиви за новото 735iнови  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано29.07.02 22:33



Имах чудесната възможност да карам новата 7-ца и за всички, които не са имали все още тази възможност, искам да споделя своите впечатления
Отличен автомобил, с много екстри, перфектно обезшумяване, стабилно стоене на пътя, отлични реакции и поведение при всички режими на движение. Може би седалките са малко по-твърди, но това е автомобил предназначен за каране по наистина хубави пътища! Остава да се надяваме, че държавата ще се сети, че този глупав акциз от 40% само лишава много от хората в България, които имат финансовата възможност да притежават подобни лимузини по редовния начин, без да се налага от Германия да си докарват такива, като втора ръка...!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Шkoдa]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано30.07.02 09:48



Много хора значи могат да си позволят коли за по 70 000$ казваш. Абе БМВ или Мерцедес да не се произвежда в БГ случайно? Аз пък мисля, че точно тях държавата трябва да ги дере здраво. Щом имат пари за S класа 7-ца или А8 трябва луди пари да им се взимат. И без това от това, че някой тиквеник си вземе БМВ 7-ца икономиката ни не печели нищо. Печелят БМВ. Сори за философските размисли, ама като прочетох, че трябва да съжалявам и да ми е мъчно за разни тиквеници, които могат да си купят нова 7-ца при мизерията, която цари и се нервирах.







Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Cherepaha]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано30.07.02 11:02



Малко не се разбрахме! Извинявай, ако по този начин си ме разбрал! В този свят има машини за богати, има и за бедни. Аз със сигурност съм от вторите! Това не означава, че не можем да оценяваме и харесваме авгтомобилите за първата група. А всеизвестна истина е, че у нас са повече автомобилите ІІ-ра ръка! Та тези, които не могат да си купят автомобил като нов ще имат по-голям шанс да си вземат такъв, като ІІ-ра ръка ако у нас повече хора могат да си купят нови!?! Е, вярно е че те пак ще карат новите автомобили, пък ние пак старите, но...такъв е живота!
А и имам един лаф: На комшията жена му, като е по-хубава от моята - да не я поглеждам и да й нямам мерак ли?

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Отзиви за новото 735i [re: Шkoдa]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано30.07.02 12:03



Така е. И аз си мечтая за коли, които няма как да си купя. Всъщност ме е адски яд, как навремето застреляните политици изгониха Ровър от БГ. Като се сетя и побеснявам, какво нещо изпуснахме.





Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Cherepaha]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано30.07.02 13:00



Боже, то да е само това....!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Шkoдa]  
Автор instinkt1979 (M Power)
Публикувано30.07.02 14:41



skoda tova BMW 735i sas chujdastanen nomer li e ili BG?



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Шkoдa]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано30.07.02 16:26



Шkoдa - шапка ти свалям, много си прав.
Държа да кажа, че тъй като не мога да си позволя скъпа и мноооого хубава кола, минах на принципа - "Дай да я покарам".
И вече имам в актива си доста хубави коли.
И какво като съм дама, мога и аз да возя някого.
Та за 7-та. Заслужава си емоцията. Определено.
Фен съм на BMW и може никога да не си купя, но съм се возила и съм карала. А, колкото до митото и акциза какво беше казала Долорес, че ще се опита да направи така нещата, че в БГ да има главно коли до 10 г. Е, това е!!! На всеки по Мерцедес или BMW.



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: instinkt1979]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано30.07.02 17:01



Това е един от 14-те автомобила, предоставени от БМВ в БГ за "Роад-шоу", каквото върви из цяла Европа под надслов:"Driven by inovation".

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Eva*]  
АвторSTEPPENWOLF (Нерегистриран)
Публикувано31.07.02 10:16



Спор нема-машината е ЗЛА!!!



Тема Отзиви за новото 735iнови [re: Cherepaha]  
АвторSLOOPY (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 10:20



Хи
Адски ме накефи мнението ти за "тиквениците". Супер е. Е според мен трябва за тия коли митото да е поне 500% - а бе може и 1000%.
Да ги таковам и боклуците - на тая мизерия да ми карат такива коли. Колко от тях са ги изработили или спечелили честно...
Пък за Rover - не бяха виновни нашите боклуци. Ония излязоха мизерници - зеха да ми правят Маестро-то , дето е модел от преди сума ти години и то даже забележи - опростен вариант - без електрониката по двигателя, за да е по евтино - разхода беше много висок, цената на колата също. А и искаха държавата да купи сума ти коли за болници, полиция и др. Аре да си го...
По ме е яд, навремето за Булгаррено. Не знам кой е бил виновен. Ама можеше сега ние да правим Мегани-те и Клио-тата , а не ония резаци...

ЛЕВСКИ и Мтел в боклука!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.