Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 13.05.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Отзиви за новото 735i  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано29.07.02 22:33



Имах чудесната възможност да карам новата 7-ца и за всички, които не са имали все още тази възможност, искам да споделя своите впечатления
Отличен автомобил, с много екстри, перфектно обезшумяване, стабилно стоене на пътя, отлични реакции и поведение при всички режими на движение. Може би седалките са малко по-твърди, но това е автомобил предназначен за каране по наистина хубави пътища! Остава да се надяваме, че държавата ще се сети, че този глупав акциз от 40% само лишава много от хората в България, които имат финансовата възможност да притежават подобни лимузини по редовния начин, без да се налага от Германия да си докарват такива, като втора ръка...!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Шkoдa]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано30.07.02 09:48



Много хора значи могат да си позволят коли за по 70 000$ казваш. Абе БМВ или Мерцедес да не се произвежда в БГ случайно? Аз пък мисля, че точно тях държавата трябва да ги дере здраво. Щом имат пари за S класа 7-ца или А8 трябва луди пари да им се взимат. И без това от това, че някой тиквеник си вземе БМВ 7-ца икономиката ни не печели нищо. Печелят БМВ. Сори за философските размисли, ама като прочетох, че трябва да съжалявам и да ми е мъчно за разни тиквеници, които могат да си купят нова 7-ца при мизерията, която цари и се нервирах.







Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Cherepaha]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано30.07.02 11:02



Малко не се разбрахме! Извинявай, ако по този начин си ме разбрал! В този свят има машини за богати, има и за бедни. Аз със сигурност съм от вторите! Това не означава, че не можем да оценяваме и харесваме авгтомобилите за първата група. А всеизвестна истина е, че у нас са повече автомобилите ІІ-ра ръка! Та тези, които не могат да си купят автомобил като нов ще имат по-голям шанс да си вземат такъв, като ІІ-ра ръка ако у нас повече хора могат да си купят нови!?! Е, вярно е че те пак ще карат новите автомобили, пък ние пак старите, но...такъв е живота!
А и имам един лаф: На комшията жена му, като е по-хубава от моята - да не я поглеждам и да й нямам мерак ли?

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Шkoдa]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано30.07.02 12:03



Така е. И аз си мечтая за коли, които няма как да си купя. Всъщност ме е адски яд, как навремето застреляните политици изгониха Ровър от БГ. Като се сетя и побеснявам, какво нещо изпуснахме.





Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Cherepaha]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано30.07.02 13:00



Боже, то да е само това....!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Шkoдa]  
Автор instinkt1979 (M Power)
Публикувано30.07.02 14:41



skoda tova BMW 735i sas chujdastanen nomer li e ili BG?



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Шkoдa]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано30.07.02 16:26



Шkoдa - шапка ти свалям, много си прав.
Държа да кажа, че тъй като не мога да си позволя скъпа и мноооого хубава кола, минах на принципа - "Дай да я покарам".
И вече имам в актива си доста хубави коли.
И какво като съм дама, мога и аз да возя някого.
Та за 7-та. Заслужава си емоцията. Определено.
Фен съм на BMW и може никога да не си купя, но съм се возила и съм карала. А, колкото до митото и акциза какво беше казала Долорес, че ще се опита да направи така нещата, че в БГ да има главно коли до 10 г. Е, това е!!! На всеки по Мерцедес или BMW.



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: instinkt1979]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано30.07.02 17:01



Това е един от 14-те автомобила, предоставени от БМВ в БГ за "Роад-шоу", каквото върви из цяла Европа под надслов:"Driven by inovation".

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Eva*]  
АвторSTEPPENWOLF (Нерегистриран)
Публикувано31.07.02 10:16



Спор нема-машината е ЗЛА!!!



Тема Отзиви за новото 735iнови [re: Cherepaha]  
АвторSLOOPY (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 10:20



Хи
Адски ме накефи мнението ти за "тиквениците". Супер е. Е според мен трябва за тия коли митото да е поне 500% - а бе може и 1000%.
Да ги таковам и боклуците - на тая мизерия да ми карат такива коли. Колко от тях са ги изработили или спечелили честно...
Пък за Rover - не бяха виновни нашите боклуци. Ония излязоха мизерници - зеха да ми правят Маестро-то , дето е модел от преди сума ти години и то даже забележи - опростен вариант - без електрониката по двигателя, за да е по евтино - разхода беше много висок, цената на колата също. А и искаха държавата да купи сума ти коли за болници, полиция и др. Аре да си го...
По ме е яд, навремето за Булгаррено. Не знам кой е бил виновен. Ама можеше сега ние да правим Мегани-те и Клио-тата , а не ония резаци...

ЛЕВСКИ и Мтел в боклука!



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Eva*]  
Авторjackwalsh (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 16:58



Stiga s tezi selenii!Tapata kola izglrzda kato kitaiski kasetofon!Za tezi pari mozes da karas JAGUAR,SAAB ili druga istinski rasova kola.Iavno mutrite vi izkrivixa predstavite za istinskite nesta!



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: jackwalsh]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано01.08.02 18:56



За парите няма спор!
Само ми отговори има ли в Ягуар:
Палене с чип.
Три режима на работа на автоматика.
6 въздушни възглавници с 2 завеси
електрохидравлична система Dynamii Drive, която да работи заедно с Хидроактивно окачване и електропневматично окачване на задния мост.
Толкова богата информационна система.
Двоен ВАНОС.
ВАЛВЕТРОНИК.
Променлива дължина на колекторите.
Алуминиеви елементи на предния и задния мост.
И да не изброявам още, че ще стане като реферат или защита в името на БМВ!
Просто коментирам едва перфектно изработена машина. Не че няма по-хубави от нея! Има и по-хубави и по-скъпи!



Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: jackwalsh]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано02.08.02 09:20



Селении? Човека споделя впечатленията си от един високо-класен автомобил, с какъвто много малко други производители могат да се похвалят, а ти се дразниш?? Нима смееш да твърдиш че Баварците нямат качества?

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: jackwalsh]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано02.08.02 13:22



Ми като не ти харесва BMW 7-ма, включвай втора и чао.
Когато на сърце ти е един автомобил, той си остава любим. А пък можеш спокойно да си караш друг, който ти е според джоба. JAGUAR и SAAB са друг клас автомобили и определено, колкото и да ми харесват не съм им фен. А, колкото до мутрите, нещо не си в час. BMW не стана марка в БГ заради тях. А основно заради качествата си.
И това е глупаво като мисъл, момчето ми.



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Eva*]  
Авторjackwalsh (Нерегистриран)
Публикувано02.08.02 20:31



Mila mi evicke,otkade be mila razbra ce kolata e hubava?KOlKO normalni koli si imala?Ne karala,A IMALA?Za normalna razbiram-nova ot magazina,ha OOOOOOkm-ri.Da ne e iaponska,kitaiska ili koreiska?Ne se zaiazdam ama tuk mai si govorite na izust.A otnosno tapite vaprosi predlagam da ne si merim umovete v mrezata!



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: jackwalsh]  
Автор instinkt1979 (M Power)
Публикувано03.08.02 01:59



hayde stiga s tvoite gluposti i ischezvay!!!
mnogo hora sme vijdali kato teb!



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: jackwalsh]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано03.08.02 10:48



Значи, всеки според чергата си. За нова - мечтая, живот и здраве, ако се сдобия с "чичо владика" ще си купя нова. Според теб колко души могат да си купят Z8 за 345 777 лв. Егати закуските.......
Нящои можем само да се радваме на такова "автомобилче" само отстрани и да въздишаме с надежда да го имаме "втора ръка" след 10-15 г., че и тогава ще ни е пряко сили. Та, нооооовата кола е все още в пожеланията ни, респективно /ми!/. Така, че наистина, да си призная, ако ще си купя нова от магазина, ще бъда доооста придирчива и май няма да си взема BMW, а нещо друго.



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: jackwalsh]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано04.08.02 02:18



Muhahahahahahahahaahaha

Samo sha ti kaza "gradskiiii" ,che JAGUAR nqma ,za ogromno syzalenie za avto sveta bqha kupeni i syotvetno UNISTOZENI ot izvestnata Evil firma FORD.

Za drugo syzalenie Svenskite SAAB systo gi nqma veche ,ima GM koito gi pritezavat ,explatirat i kakto FORD vyv Jaguar im nabutvat skapani chiparski patformi.



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: LordDigital]  
Авторjackwalsh (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 16:01



Bradcet,i ti iavno si goliam exprert!Otgde razbra ce niama jaguar?V magazina im/ne v Balgaria/ mi kazaha ce za novoto im cobrio triabva da cakam 6meseca.Pri SAAB e po lesno-samo4meseca.Ta koi na koi e niama znacenie.Kato si plastas/s parite deto sam si si izkaral/kato sa dostatacno polucavas kacestvo-kolkoto sa povece parite,tolkova i po-dodro kacestvo!Ta kato niakoi den doide vremeto da si kupis hubava kola-ot magazina,razpitvas,proveriavas i se okazva ce ne e hubavo da dades sumsti kinti i posle cas po cas da si v serviza!Nadiavam se s teb da nee taka.



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: jackwalsh]  
АвторM3 (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 18:10



Abe bokluk q se skrij da tii ba maikata typa izsipana.
Stiga si rysil laina tuka.
BMW sa nai-dobrite drugite da duhat.



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: SLOOPY]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано05.08.02 11:59



Абе Маестрото наистина беше боклук, ама така се почва. Сега щяха да правят вече последните модели, Ровър 75 например


ако не бяха изритани. А и БМВ може би. А пък това за поицията и болниците си е пълна далавера. Все пак тези пари остават тука във вид на данъци, заплати, работни места, машини и тн. Ако им беше потръгнало игурно щеше да им се разшири производството.





Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: jackwalsh]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано07.08.02 18:45



Какво пък искаш да кажеш за Японските коли?!?



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Шkoдa]  
АвторStriker (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 02:11



Za karane sigurno e got. Na vun6en vid e malko stranna, no opredeleno e po-interesna ot novoto A8



Тема Awesome:)нови [re: Шkoдa]  
Автор kenny mccormick (Sophia's Finest)
Публикувано08.08.02 13:50



Колко дигна? Къде я кара? Кажи на каква скорост, колко оборота и как беше разхода. Вградената саунд система какво представлява. Опита ли нощното каране или на дъжд.
Дали не могат да ми я заемат за две седмици да ида до морето и да се върна:) Хем няма да плащам за хотел - ще спя вътре. Толкова екстри никой хотел не може да ми осигури:)

Cartman and Kenny McCormick, nigga shit ya drawers
Where you from?
Southpark, goin out for all.


Тема Re: Awesome:)нови [re: kenny mccormick]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано08.08.02 23:01



Времето наистина беше отвратително! Бяха замислили да идем до Бачковския манастир, та да видим работата на режима при спортно каране, но от дъждовете р.Чая събори пътя за там и направихме обиколка около Пловдив по околовръстното и магистралата.
До сега тавана ми бяха 250 коня с волво S60 и тези 272 се представиха отлично-ускоряването на тежкия автомобил е наистина впечатляващо, колкото и да натисках само на едно място, където имаше малко повече вода и кал се усети работата на Тракшън-контрола. Движехме се в колона, но като спрях да качвам оператора и се забавих, та докато настигнем колоната набързо машината скочи до 220. То тавана е 250, но няма кой да те пусне да разбереш вярно ли е, но въпреки че колоната се движеше после с 200-210 вътре спокойно се снимаше с камерата. Имаше охрана на групата отпред и отзад и вътре при всеки от нас си имаше човек от Дару Кар, така че нямаше възможност за забежки или свободни съчинения, но "хотелът" наистина си го бива. Абе малко са му твърди седалките, но това се усеща като си на спортен режим и окачването е втвърдено!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Шkoдa]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано12.08.02 09:08



abe ne viravam da sa po-tvardi ot na M5:))
SPOR NIAMA-SUPER KOLA E,OBA4E: SPEZIALNO POGLEDNAH PRI EDIN DILAR NA BMW-745 struva nad 100 000$ + taxi:)) baq para e mom4eta:)) a S 500 na MERSEDES beshe kam 85 000$ ,vse pak da se razmislish,otdelno QPONZITE ATAKUVAT -SPEZIALNO LEXUS I INFINITI ZA OKOLO 65 000$ ,NIAMA DA E IM LESNO NA BMW.
sam oza spravka INFINITI prdlaga model Q 45/450 hp/ po-barz ot M5 i s zena okolo 60 000$,AZ LI4NO BIH SI KUPIL ACURA CL-R 260hp ZA KAM 34 000$,da me izviniava tretata seria ,ama....
bye
have nice day



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Шkoдa]  
Автор instinkt1979 (M Power)
Публикувано12.08.02 11:34



ako nyamash pari vzimay jaaaaapanska kola



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: instinkt1979]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано12.08.02 12:20



Абе кво ви става та само правите някакви ТЪПИ коментари относно НАЦИОНАЛНОСТА на колите, като казваш реплика от сорта:
ako nyamash pari vzimay jaaaaapanska kola
Що не вземеш да се АРГУМЕНТИРАШ?!?
Аз сега мога да кажа, че ГЕРМАНСКИТЕ коли са скапани и се започва един ТЪП спор.....



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор instinkt1979 (M Power)
Публикувано12.08.02 23:40



shtom ne si razbral i nemojesh da razberesh smisala pone ne govori gluposti!!
jalni japonski sashtestva

mnooogo ste kompleksirani bre
kogato honda ili druga japonska kola proizvede kola kato garmancite togava ela tuk da govorim a sega marsh!



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: instinkt1979]  
Автор PARADOX_sf (новак)
Публикувано13.08.02 13:24



Xe xe xe... Kato germancite li? Te japancite da ne pravat menteta be!



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: instinkt1979]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано14.08.02 11:47



СМЕШКО




Понеже нищо СМИСЛЕНО не можеш да кажеш и затва ---> МАРШ от тук... ХАХаххаааа.....



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Шkoдa]  
Автор miroslava (ССССССССС)
Публикувано18.08.02 21:04





[image]http://forum.wantbaby.ru//avatars/_kama.gif][/image]


Тема по-добре бре:)нови [re: Cherepaha]  
Автор Frankie The 4 Fingers (LUD SAM EEEEEJ!)
Публикувано23.08.02 03:47



ем оше една кола по-малко която не можеш да си купиш:)



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Шkoдa]  
Автор 93cabrio (korav)
Публикувано25.08.02 23:23



vsiaka kola nad 40000evro ima tezi dzundzurii vatre,a inace "vanos" e razrabotka na BMW za promenliva uvisnalost na klapanite demek vaonos e sinonim na valvatronik.mislete predi da pisete!selianduri!

Редактирано от 93cabrio на 25.08.02 23:24.



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: 93cabrio]  
Автор Caмo Дизeл (нинджа)
Публикувано26.08.02 10:11




Абе момче, като си толкова бос, поне недей да се обаждаш с този тон бре.


Само Дизел


Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: 93cabrio]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано26.08.02 23:20



Умното ми "гражданче"!!!!
Явно не знаеш, че VANOS плавно променя фазите на газоразпределение, а VALVETRONIC променя пак плавно хода на клапаните


Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Шkoдa]  
Автор93 cabrio (Нерегистриран)
Публикувано29.08.02 20:10



uuuf,a be vie balgarski ne znaete li ili ne ste vizdali ziv otvoren dvigatel?kakvo e gazorazpredelenie i kak se osastestviava?S KLAPANITEEEEEE!v zavisimost kolko sa otvoreni ili zatvoreni/gotovata smes i saotvetno izgorelite gazove/se regulira
gazorazpredelenieto!da ne si ot selo Fakia,a?
ta plavnoto regulirane na gazoraspredelenieto i na klapanite e edno i sasto,ma sto se zanimavam da te svetkam??!!



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: 93 cabrio]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано30.08.02 03:42



Нищо не светкаш! Фазите на газоразпределение са едно/кога ще се отворят и затворят клапаните/, а промяната на това колко да се отворят е друго! Помисли малко! А от село Факия познавам хора и не са толкова глупави!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Шkoдa]  
Автор Caмo Дизeл (нинджа)
Публикувано30.08.02 11:35



Шкода, зарежи. Тоя е безнадежден

Само Дизел


Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано31.08.02 13:00



Защо, никога не е късно някой да научи нещо, което си мисли че знае, как е всъщност!

Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.