Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 23.05.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Eva*]  
Авторjackwalsh (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 16:58



Stiga s tezi selenii!Tapata kola izglrzda kato kitaiski kasetofon!Za tezi pari mozes da karas JAGUAR,SAAB ili druga istinski rasova kola.Iavno mutrite vi izkrivixa predstavite za istinskite nesta!



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: jackwalsh]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано01.08.02 18:56



За парите няма спор!
Само ми отговори има ли в Ягуар:
Палене с чип.
Три режима на работа на автоматика.
6 въздушни възглавници с 2 завеси
електрохидравлична система Dynamii Drive, която да работи заедно с Хидроактивно окачване и електропневматично окачване на задния мост.
Толкова богата информационна система.
Двоен ВАНОС.
ВАЛВЕТРОНИК.
Променлива дължина на колекторите.
Алуминиеви елементи на предния и задния мост.
И да не изброявам още, че ще стане като реферат или защита в името на БМВ!
Просто коментирам едва перфектно изработена машина. Не че няма по-хубави от нея! Има и по-хубави и по-скъпи!



Ако можеш - помогни, ако не - не пречи!


Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: jackwalsh]  
Автор Land Shark llМодератор (ентусиаст)
Публикувано02.08.02 09:20



Селении? Човека споделя впечатленията си от един високо-класен автомобил, с какъвто много малко други производители могат да се похвалят, а ти се дразниш?? Нима смееш да твърдиш че Баварците нямат качества?

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: jackwalsh]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано02.08.02 13:22



Ми като не ти харесва BMW 7-ма, включвай втора и чао.
Когато на сърце ти е един автомобил, той си остава любим. А пък можеш спокойно да си караш друг, който ти е според джоба. JAGUAR и SAAB са друг клас автомобили и определено, колкото и да ми харесват не съм им фен. А, колкото до мутрите, нещо не си в час. BMW не стана марка в БГ заради тях. А основно заради качествата си.
И това е глупаво като мисъл, момчето ми.



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: Eva*]  
Авторjackwalsh (Нерегистриран)
Публикувано02.08.02 20:31



Mila mi evicke,otkade be mila razbra ce kolata e hubava?KOlKO normalni koli si imala?Ne karala,A IMALA?Za normalna razbiram-nova ot magazina,ha OOOOOOkm-ri.Da ne e iaponska,kitaiska ili koreiska?Ne se zaiazdam ama tuk mai si govorite na izust.A otnosno tapite vaprosi predlagam da ne si merim umovete v mrezata!



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: jackwalsh]  
Автор instinkt1979 (M Power)
Публикувано03.08.02 01:59



hayde stiga s tvoite gluposti i ischezvay!!!
mnogo hora sme vijdali kato teb!



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: jackwalsh]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано03.08.02 10:48



Значи, всеки според чергата си. За нова - мечтая, живот и здраве, ако се сдобия с "чичо владика" ще си купя нова. Според теб колко души могат да си купят Z8 за 345 777 лв. Егати закуските.......
Нящои можем само да се радваме на такова "автомобилче" само отстрани и да въздишаме с надежда да го имаме "втора ръка" след 10-15 г., че и тогава ще ни е пряко сили. Та, нооооовата кола е все още в пожеланията ни, респективно /ми!/. Така, че наистина, да си призная, ако ще си купя нова от магазина, ще бъда доооста придирчива и май няма да си взема BMW, а нещо друго.



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: jackwalsh]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано04.08.02 02:18



Muhahahahahahahahaahaha

Samo sha ti kaza "gradskiiii" ,che JAGUAR nqma ,za ogromno syzalenie za avto sveta bqha kupeni i syotvetno UNISTOZENI ot izvestnata Evil firma FORD.

Za drugo syzalenie Svenskite SAAB systo gi nqma veche ,ima GM koito gi pritezavat ,explatirat i kakto FORD vyv Jaguar im nabutvat skapani chiparski patformi.



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: LordDigital]  
Авторjackwalsh (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 16:01



Bradcet,i ti iavno si goliam exprert!Otgde razbra ce niama jaguar?V magazina im/ne v Balgaria/ mi kazaha ce za novoto im cobrio triabva da cakam 6meseca.Pri SAAB e po lesno-samo4meseca.Ta koi na koi e niama znacenie.Kato si plastas/s parite deto sam si si izkaral/kato sa dostatacno polucavas kacestvo-kolkoto sa povece parite,tolkova i po-dodro kacestvo!Ta kato niakoi den doide vremeto da si kupis hubava kola-ot magazina,razpitvas,proveriavas i se okazva ce ne e hubavo da dades sumsti kinti i posle cas po cas da si v serviza!Nadiavam se s teb da nee taka.



Тема Re: Отзиви за новото 735iнови [re: jackwalsh]  
АвторM3 (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 18:10



Abe bokluk q se skrij da tii ba maikata typa izsipana.
Stiga si rysil laina tuka.
BMW sa nai-dobrite drugite da duhat.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.