Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 30.06.24 
Градове
   >> Благоевград
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Студент в АУБГ?нови  
Авторtodor (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 22:23



Здравейте,

приет съм в Американския и в София и се чyдя къде да отида уча. Каквo мислите стрyва ли си парите АУБГ? Стyдентския живот в Благоевград?



Тема Re: Студент в АУБГ?нови [re: todor]  
Авторdesi (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 23:00



idi si v sofia , zareji , tuk e palen koshmar , ne si struvat parite



Тема Re: Студент в АУБГ?нови [re: desi]  
Авторtodor (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 23:04



Защо? Ти студентка в АУБГ ли си? Какво имаш предвид по-конкретно?





Тема Re: Студент в АУБГ?нови [re: todor]  
Автор himka (познат)
Публикувано21.11.06 10:27



обучението тук ми се струва по-добре отколкото в сф, ти сам трябва да прецениш, пък и студент. живот кипи така че от купони няма да се оттървеш



Тема Re: Студент в АУБГ? [re: todor]  
АвторK (Нерегистриран)
Публикувано26.11.06 23:37



Идвай към АУБ, няма да съжаляваш





Тема Re: Студент в АУБГ?нови [re: K]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано27.11.06 12:46



копеле , стига си лъгал човека !

тоше , ако ти се дават много пари за обучение - отиди на Запад.

за протокола :

говоря от опит. най - доброто в България , но не достатъчно добро особено за парите които взимат тия кръвопийци !



Тема Re: Студент в АУБГ?нови [re: ALEX_D_GREAT]  
АвторK (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 19:13



Не съм копеле, момиче съм. И завърших АУБ преди 2 години


Недей да говориш за неща, за които нямаш достатъчно информация. Ако не бях завършила този университет, не знам какво желание/възможност щях да имам да остана и да работя нещо прилично в БГ.



Тема Re: Студент в АУБГ?нови [re: K]  
Авторmaria (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 20:07



slu6ai, az go zavurshih tazi godina i znaesh li, nqmam nikakva rabota , nikakava , nikude ni mi pomogna diplomata , koqto mi izleze super skupo, v na4aloto na vseki semestar si izmislqt 4e triabva da si kupuvash u4ebnici za po 100, 200 dolara , plashtam taksa za ob6tejitiqta vupreki 4e ne gi polzvam , absolutni iztiskva4i na pari.
oba4e kato se zahvanah na horoto.......
i sega aub ne mi pomogna da si namera rabota , no ne samo na men 80 procenta ot studentite v kursa , drugite zaminaha za usa.
suvetvam te da ne idvash, sumati pari za nishto. a prepodavatelite sa......... a be neznam , az ako trqbvashe pak da izbera , v nikakav slu4ei iamashe pak da se zapisha tuk.



Тема Имам достатъчно информация скъпа !нови [re: K]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано28.11.06 08:28



По простата причина , че и аз съм го завършил. Не казвам , че обучението е лошо , а че просто не си струва парите и (много добре би трябвало да знаеш) усилията. Ти сигурно си била BUS - за теб наистина е доста по - лесно. но виж какво ти пише мария.





Тема Re: Студент в АУБГ?нови [re: maria]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано28.11.06 08:32



ако стоиш в Благоевград не би и могла да си харесаш достойна работа.

защото всеки АЛУМНИ на АУБГ заслужава такава.

Или пък си решила да правиш магистър някъде?

И не е точно така - в момента в който повечето хора чуят ,че си завършил там - виждаш и усещаш респекта - би трябвало да го знаеш. мен примерно ме повишиха още първия работен ден!

шоу!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.