Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 02.07.24 
Градове
   >> Благоевград
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: 100 долара такса за ползване на оборудването внови [re: K]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано30.11.06 08:37



1ви пакет намираща вратички.

просто нема какво да се добави.

Джил - какъв забавен кит беше. говореше се тази година , че ще се връща.Правеше доста за студентите.



Тема Re: Имам достатъчно информация скъпа !нови [re: ALEX_D_GREAT]  
АвторK (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 09:08



Да, ама все пак съм си взимала заемчето всеки семестър... И сега го връщам





Тема Re: Имам достатъчно информация скъпа !нови [re: K]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано30.11.06 10:24



муха те ухапала. сигурно си на 5 бона заплата !





Тема Re: Студент в АУБГ?нови [re: todor]  
Автормapия (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 13:55



въпреки 4е имах високи резултати плащах по 3500 долара , аз съм много възмутена от американския , и да тикажа ако не настояваше баща ми нямаше да у4а там , за мен тези пари са дадени на вятъра и са грешно изхар4ени. за тази сума можех да завърша в германия например , но тук ве4е въпросът опира до това 4е сум една на мама и тати и не могло да хода толкова на далеко, както и да е. съветвам те да не у4иш там , все ме изцеждаха за пари , как пък тези у4ебници струват по 100 , 200 долара незнам , и знаеш ли, аз се направих на луда първата година и им казах 4е ще си направа копия защото нямам възможност да си ги платя , а те ми заявиха 4е не могло и било задължително да се закупуват. с таксата за общежитията ти казах ве4е , за там още ме боли сърцето и не спя спокойно като се сета 4е сум пълнила гушката на някой с парите на баща ми.
незнам , тези дето са плащали малко от моя випуск се броят на 2 ръце , а бе аз се 4увствам прецакана , за другите незнам. ка4еството на образованието не е бог знае колко по добро от някой друг университет , просто както пита диди , наистина пове4ето са богаташ4ета и просто мисълта 4е са в скъпо ъ4ебно заведение ги ласкае , виж аз също имам финансовата възможност , но за мен са неоправдани тези пари , докато за тях са инвестиция в само4увствието им , ако знаеш с какви надути патки съм у4ила само, дето са прости като галош , ама нали имат пари и си плащат.
виж си в някой елитен университет в германия или англия , 4иста му работа.



Тема Re: Студент в АУБГ?нови [re: мapия]  
АвторOK, but (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 03:02



Za $3,500 na semester shte si namerish college v U.S.A. Ne znam naistina kakvo e kachestvoto na profesorite na tezi v AUB. Tryabva li da publikuvat, naprimer, v internatsionalni nauchni spisania? Kakto i da, moeto mnenie e che za tezi pari chovek bi mogul da uchi drugade.



Тема Re: P.S. (to the original poster)нови [re: OK, but]  
АвторOk, but (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 03:08



Ako stava duma za business, moje bi AUB. Ako e za humanities ili sciences, go with Sofia University. Po-dobro e kachestvoto, traditsiite sa po-ustanoveni, i vse oshte e po-prestijno (tova obache za naukite). Sled tova, s dobra diploma ot SU, mojesh da otidesh na mnogo mesta za graduate degree.



Тема Re: Студент в АУБГ?нови [re: мapия]  
Авторkote (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 22:43



Здравейте, аз също съм завършила АУБ и също съм много възмутена от тях. Аз съм от 4 випуск и смея да твърдя, че по мое време (за по-късно не знам) много нечестно се пишеха оценките, а те са достъпа до Америка и до чуждите фирми в София, ако не си връзкар и богаташ.

Направи ми впечатление, че мои съвипускници, които имат някаква видима особеност получаваха много по-високи оценки. Примерно, двама мои приятели, по-нисички на ръст, момче и момиче и двамата с много висок усех в АУБ, като на момичето съм чела паперите, които бяха оценени с А и трябва да кажа, че аз за такива папери получавах С. Момчето постояно пушеше марихяна, буквално всяка вечер и просто не мога да си представя, че в това състояние е възможно да получаваш постоянно А.

Други две поощрявани групи бяха чужденците, албанци и т.н. и обратните. И всички знаем, че тези оценки им се пишат за сметка на останалите, защото се прави scaling и има определен брой на А, Б за всеки кyрс, определено количество хора трябва да имат С,Д и Ф. Тоест, когато тези, поощряваните, заемат (незаслужено) бройката А-та и Б-та, колкото и да се стараеш и да си умен получаваш С. Кажете ми моля ви се това честно ли е?

Oт една страна искаттолкова много пари, а от друга страна упражняват американската си политическа коректност vurhy същите тези плащащи хора. По онова време, когато аз следвах в България беше още по-бедно от сега и просто не знам, как сърце им даваше на тези професори да мамят, защото това за мене си е измама, бедни деца.

Иначе в момента съм в Германия след като не си намерих добре платена работа с дипломата ми в България, но не ми е помогнала дипломата.



Тема Re: Студент в АУБГ?нови [re: todor]  
Автор Lora_Flora (позната)
Публикувано03.02.07 00:34



.



Тема Re: Студент в АУБГ?нови [re: Lora_Flora]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано05.02.07 09:07



?



Тема Re: Студент в АУБГ?нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Авторkote (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 11:35



Да, смея да твърдя, че някои ако е по-нисичък получава по-добри оценки.
Моята приятелка беше така и получаваше вечно А и в много редки случаи Б. Една професорка, май по маркетинг и писа С, според мене, толкова заслужаваше, защото съм и чела papers и на мене за такива papers ми пишеха С.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.