Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 29.06.24 
Градове
   >> Благоевград
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Анкетка  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано30.08.06 13:43



за кой ще гласувате на идващите президентски избори !?

а/ Първанов
б/Беронов
в/Сидеров
г/Няма да гласувам и ще се прецакам защото пак ще си дам гласа за победителя дори и да не го искам.


ДОЛУ ДПС!!!



Тема Отговор а)нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Бeйби (познат)
Публикувано04.09.06 12:32



Първанов, естествено!!!



Тема Re: Анкетканови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано04.09.06 13:26



не разбрах естественото откъде идва!?!? естествено ако ще налапаш от негова победа - аз друго естествено в глас за Първанов не виждам ! Но ако родителите ти и техните родители са комунисти - наистина ще е естествено!





Тема Re: Анкетканови [re: ALEX_D_GREAT]  
Авторarestigabe (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 02:34



За бат Волен ще си дам гласа!



Тема Re: Анкетканови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор himka ()
Публикувано05.09.06 14:51



естественото идва от цвета на ника ти :)



Тема Re: Анкетка [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Бeйби (познат)
Публикувано05.09.06 15:26



Ау, ти ли ще ми кажеш кое е естествено и кое не. Всъщност, доста противоестествено е да гласуваш за някой 80-100 годишен или за фашист.
Моите родители нямат нищо общо с комунистите, а твоите определено имат нещо общо с някои от болните "антикомунисти", които ще се изядат един другиму...Това е според твоята теория.
Не гласувам за цвят, а за личност, момченце.
Ето това е естественото.
П. П. И друг път, като пускаш анкетки, не се заяждай с далите отговор. дано да не учиш социология, защото просто ще останеш без хляб, ако се държиш така с хората, които анкетираш.





Тема Re: Анкетка [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Бeйби (познат)
Публикувано05.09.06 15:31



Едно въпросче - твоите родители на това ли те научиха - на първо място "лапачката"?!





Тема Re: Анкетка [re: Бeйби]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано07.09.06 14:11



ще гласуваш за личност !?

за личността Първанов!Успех !

ВОЛЕЕЕЕЕЕЕНННННННН! !!!
АТАААААААКАААААААА!!!!

п.п
учил съм И социология.не ми пука за мнението ти за моето бъдеще и оставането ми без хляб. не се заяждам. просто нищо естествено не виждам да се гласува за един национален предател. а ти с твоето естествено - ми бръкна в задника - ок !? затова и питах какво му е естественото. ще предположа , че не се интерсуваш от политика и не мърдаш от Благоевград - тогава "естествения ти избор" за еничара Първаноглу излежда по - естествен доколкото каквато и да е подкрепа за този човек би могла да бъде естествена.



Тема Re: Анкетка [re: Бeйби]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано07.09.06 14:19



да - лапам - карам бМВ - 2003 година - живея на центъра на София - пирувам през вечер - имам супер гадже - страхотна работа и ми е много гот.

гадно ли ти е!?



и въпреки това се измъчвам като гледам как народа ми нарочно и съзнателно е бутан към пропастта. Как родината ми е в центъра на подготвен в Анкара план за ислямизация на части от България. Защо не вземеш да се разходиш малко из България ? Да се поогледаш ! Да се посъбудиш малко бееееее!!!!!

но гласувай си за "естествената личност" !!!Не народ , а мърша!!!

п.с.

инсинуацията ,че волен е фашист остаря и вече е демоде. сега го наричат алкохолик , скоро ще стане педофил , наркоман ,убиец , корумпиран агент и т.н. == питай агент Гоце - самопризналия си агент на ДС!!! НО това е естествено нали , бейби !? личността е важна!

о Бедна Българийо !!!!



Тема Re: Анкетка [re: himka]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано07.09.06 14:24



не се ослушвай и не отбивай въпросите - да не те овържем с шалове и белезници, да видиш добре ли е !?!!

между другото не ми се е случвало , но като гледах отзивите сигурно няма и да пробвам- бих овързал ама да се оставя --=мммм не

цвета на ника издава футболната ми принадлежност , не политическата такава.

за кой ще гласуваш или пасуваш. или пък да не би да си "естествена" и ти и да последваш избора на бейбито отгоре която заробва държавата си със своя глас без да го съзнава!?!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.