Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 03.07.24 
Градове
   >> Благоевград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема AmAn ot 4algataaaaaaaaaaнови  
Автор himka (непознат )
Публикувано11.06.06 18:28



а бе хора само чалга ли има в блг?
е писна ми от тези тъпи момичета, честна да Ви кажа, и аз съм момиче ама такова чудо не съм видяла като цитрам "
Значи общо взето е като тук. Малко се бях стреснала, защото чух че в планета стените представляват плочки намазани с блажна боя." Представяте ли си стените, леле ама как може такова нещо това момиченце ще вземе да се тресне от някъде ако е така, милата то какво ли й има в главата освен ласмаги-джасмаги, то и да дойде тук едва ли нещо хубаво би излезнало от нея и от себеподобните й.
как може за една водка да се продават не ми е ясно и съм съгласна s темата за ундъра2, това си направо публичен дом. Не ви ли писна от прости момичета, така ли жена бихте иска ли а?

Редактирано от himka на 11.06.06 18:30.



Тема Re: AmAn ot 4algataaaaaaaaaaнови [re: himka]  
Автор B_P_B (непознат )
Публикувано13.06.06 16:14



Първо не ми стана ясно защо пускаш нова тема, а не го написа в моята, но както и да е. Задаваш доста въпроси и смятам да ти отговоря.
В главата ми има доста повече неща отколкото би родила твоята явно! Харесвам чалга и не го крия. Притеснява ме лошата обстановка в заведенията и не бих влязла в някоя дупка. И от това не се срамувам.
Не смятам че трябва да идвам в града ви за да стане нещо от мен. Имам чудесна професия в областта на рекламата и смятам да продължавам да се занимавам с нея. Съответно не бих се продала за една водка, първо защото не пия и второ защото мога и сама да си я купя, и не един мъж не би ме впечатлил с това.
Незнам дали мъжете искат такива жени, но ти гарантирам че злобарки не желаят, така че успех.
И следващият път нападай хората с по-малко хъс за да не допускаш такива правописни грешки. Все пак нали от чалгата се затъпява.





Тема Re: AmAn ot 4algataaaaaaaaaaнови [re: B_P_B]  
Автор himka (непознат )
Публикувано13.06.06 23:03



от кога чакам да ми се появи6 :))))))))))))))))))))))))
Казваш, че имаш чудесна професия е тук ме стресна, мислех си , че си някоя тийнеджърка....ми така де от това, което прочетох :),
а и те всички така казват за водката /може и др. алкохол/ ама нали ги гледам:)
да ти кажа около мен мъже бол:) ама аз не съм "чалгаджийка" че да съм с всеки, злобарка пък най-малкото :) направо ме разсмя с това ти мнение :)
когато посетиш Under2 ще си говорим.
относно грешките ми търпението ми кипна с тази чалга и явно съм ги направила, но ще ги погледна все пак какви са, тук форумите не ме притесняват
Аз съм с 2 висши и 4 езика, така че не се притеснявам от никой и нищо
малко хора могат да ми стъпнат на малкия пръст, ама аз не вися по кръчмите и да се клатя във вихъра на простотията, за да съм толкова напред.



Тема Re: AmAn ot 4algataaaaaaaaaaнови [re: himka]  
Автор A.Agassi (невероятен)
Публикувано19.06.06 21:16



Sega diplomite i ocenkite li 6e si vadim?intelekta na edin 4ovek ne se ocenqva ot tova kolko obrazovaniq e zavyr6il,za6toto znaem naposledyk,4e i mutrite imat po 2 vis6eta. Az sy6to pose6tavam vsqkakvi vidove zavedeniq i slu6am muzika spored nastroenieto(vklu4itelno 4alga),no tova ne mi pre4i da u4a v AUBG,da rabotq v Ezikoviq Center kym nego i da pi6a statii za vestnici ot regiona. Vse pak ne bih se izhvyrlil s mneniq,4e malko hora mogat da mi stypqt na malkiq pryst-vseki da se spasqava kakto moje-ne bih se nael da 4eta moral i da sydq nikogo. Jiveem v demokraciq i svoboda na slovoto-6tom se haresva 4algata-neka se slu6a (ima i mnogo zdravi pesni4ki) Taka 4e Himka spored men trqbva da pouspokoi6 tempoto i da se nervira6.6tom ima mnogo myje okolo teb i si umna i kadyrna,kvo te interesuvat tiq deto se prodavat za po 1 vodka?



Aide pozdravi

САМО ЛЕВСКИ



Тема Re: AmAn ot 4algataaaaaaaaaaнови [re: A.Agassi]  
Автор himka ()
Публикувано19.06.06 22:45



първо ако не си забелязал тук във форума трябва да се пише на БГ.
Sega diplomite i ocenkite li 6e si vadim?u4a v AUBG,da rabotq v Ezikoviq Center kym nego i da pi6a statii za vestnici ot regiona.
е тук сега защо си извади интелекта и възможностите,нали така не се правило?
качествената музика в поп=фолка е толкова малка, че няма на къде, но аз най-малко мога да кажа, тай като не следя излизащото на пазара и не беше въпросът дали хората, който слушат 4алга са прости, а от какво се притесняват тези, които слушат такава музика.
ne bih se nael da 4eta moral i da sydq nikogo - в момента го прави6
Jiveem v demokraciq i svoboda na slovoto - и аз това казвам, затова си и дадох мнението.
темпото си ми е супер и не е злобно, а се скъсвам от смях, за което благодаря!
а и човека по повод under2 много добре си го е написал, но на вас тези момичета са ви по-удобни, затова така се получава:), пък ние еманципираните имаме така по-голям избор за човека до нас.
айде умната, ако ли не русата



Тема Re: AmAn ot 4algataaaaaaaaaaнови [re: himka]  
АвторПpяkop (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 00:39



Абе ей химка още ли ги има такива като тебе бе дето завиждат и злобеят постоянно. Като не ти харесват 95-те процента от населението които слушат чалга тогава си стой в твоя скучен свет и не дрънкай глупости налево надесно.



Тема Re: AmAn ot 4algataaaaaaaaaaнови [re: Пpяkop]  
Автор himka ()
Публикувано20.06.06 15:17



ей простотията се е заляла навсякъде, е няма да спра, като не ти изнася какво се мешиш? или само 4алгаджийте могат да говорят?
света изобщо не е скучен ако ти го намираш за такъв хвани обиколи малко света, виж какво е там, обмени размисли и чувства, разгледай как живеят те, помисли малко пък се върни да пишеш пак!
свободна държава-свободно мнение, не си ти този дето ще ми казва какво да казвам или не и къде да ходя, всеки е тук да си изрази мнението!
и ако имаш малко уважение си влез с ника, от какво се притесняваш..



Тема Да живее 4algataaaaaaaaaa [re: himka]  
Авторми нeмaм ниk (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 17:47



Не се притеснявам от нищо кукло просто немам ник шо да направа.
Свето съм го обикалял достатъчно че да вида от всичко и да си направа сметка какво е хубаво и какво е лошо. Аз проблем със свето немам ама май ти имаш, свето не е скучен ама аз говорех за твоя свет разбираш ли ? За свето в който ти живееш като се абстрахираш от останалите благоевградчани и благоевградчанки.
Не съм аз тоя да ти казва шо да правиш не съм и тръгнал да го права. Дреме ми на мене кой какво прави, не съм тръгнал да плюя срещу тия дето ходат в ъндъро 1 нали, май ти се заяждаш с чалгаджиите и забравяш че всеки има право да праи шо му е кеф и нема нужда такива като тебе да се прават на големи моралистки и да ни дават акъл как да живееме.



Тема Re: Да живее 4algataaaaaaaaaa...ама утре [re: ми нeмaм ниk]  
Авторama utre (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 19:55



а бе ти от кое село си бе приятел?
и на мен ми писна всяко отворено заведение да е чалга, не ви ли стигат тези дето ги има ми и през няколко месаца нови изникват, не е само тя тази, която не ги харесва



Тема Re: Да живее 4algataaaaaaaaaa [re: ми нeмaм ниk]  
Автор himka ()
Публикувано20.06.06 20:05



e q не се ядосвайте нали за това са форумите да се показват различни гледни точки.
само, 4е на този дето си няма ник ми е трудно да му разчитам диалекта, не знам от къде е, защото в благоевград не се говори така или той се прави на смешен:)
на мен вече особено не ми пука за града, защото вече не живея там, но когато идвам искам да видя нещо различно, а не поредната кръчма.
ти не можеш да знаеш какъв ми е света:) поради простата причина, че не ме познаваш - мен и тези около мен /ходила сам на кръчми само заради някои стари приятели, които я слушат, но да отбележа не слушат само това, все пак не съм ви отрекла от света доколкото разбираш, а мисля, че повечето, които я слушат харесват и др. тип музика, така че да не я защитават толкова яростно/.
и като си ходил по света какво си видял?, защо не си останал там например?
мн ще ми е интересно да продължим да "дискутираме" ;)
Обичам Благоевград и така ще си остане /с или без кръчми/.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.