Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 28.09.24 
Градове
   >> Благоевград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Боулинг-центъра  
АвторБeйби (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 10:35



Бяхте ли вече там?
Аз имам мускулна треска вече ( топките тежат 8-10 кг :(), но иначе е страхотно.



Тема Re: Боулинг-центъра [re: Бeйби]  
АвторБeйби (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 10:59



http://koronabowling-bl.com/



Тема Re: Боулинг-центъра [re: Бeйби]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано17.03.05 18:32



Страхотно е направено , евала на шефовете. Издържано до последния баровски детайл ! Още един път се убединх , 4е благоевград се превръща в наистина европейски град. Още не съм се насладил на боулинга , но вчера пометках малко Дартс и пийнах две бири в барчето - но днеска съм там -- а и утре - и вдругиден =-- то това е яка зарибявка майче !!!

Обаче , все пак == 9 лева на час за билярд !!! Малко усет де !!!

NIL ADMIRARI !!!


Тема А цените [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.05 10:13



на боулинга какви са ?



Тема Re: А цените [re: nbb]  
Автор Tl (непознат )
Публикувано18.03.05 12:17



Zdraveite, ne sym se vljuchvala s mnenie v tozi klub, no za bouling klub "Korona", moga da izkaja mnenieto si. Naitina kato chovek s vryzki bqh na otkrianeto:PPP, beshe dobre napraveno, kakto e po tradiciq. Naitina bqha se postarali shefovete, no kato gi poznavam i toa e napulno normalno. Za cenite, vse pak ne sa kato za vseki, no s vremeto mislq, che shte se orientirat po-dobre. Az poigrah bouling, mnogo e zaribqvashto, vypreki che ne izglejda nishto osobeno. Vse pak iziskava si dosta fizicheski usiliq (3-4 dena me dyrja muskulnata treska sled kato 2 dni podred igrah). No ako nqkoi iska da vleze vyv forma sys sigurnost shte uspee. Naitina nashiqt grad zaslujava neshto takova, podoben razvlekatelen centyr. Hubavo e che ima hora, koito naistina mislq, che si zaslujava da se investira tuk. Pri polojenie, che znam v obshti linii kakva suma sa vlojili gi razbiram za cenite, no sym sigurna, che shte go izmilqt.
A cenata na edna igra na bouling za edin chovek mislq, che e 5 leva na igra, a osven tova vidqh, che nqkoi beshe pisal za topkite, te zavisqt ot vyzrastta i pola na igracha, taka che mislq che tejat ot 4-6 ne pomnq detskite kolko bqha, do 15-16 myjkite:))).
Tova e rpiqnto izkarvane tam i ... vnimavaite



Тема За каквонови [re: Tl]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.05 14:17



точно да внимаваме ?

То и в SPA - центъра още експериментират с цените, но като няма желаещи за определени процедури, ще свалят цените, къде ще ходят. По-добре ли е жив човек да не видят в центъра си ?
Благодаря за информацията.



Тема Re: За каквонови [re: nbb]  
Автор Tl (непознат )
Публикувано18.03.05 14:28



Syjalqvam, no malko sym netochna za cenite, znachi za deca e 2 leva na chas, za studenti i uchenici ne sym sigurna 3 ili 4, za vyrastni ili sa 4 ili 5. Neshto takova. A sled 6 chasa vecherta za 30 leva mojesh da igraesh cql chas na 1 pista.
Za cenite si pravq, no se pak v "pazarna" ikonomika sme, vsichko se opredelq ot tyrseneto, a i predlaganeto.
Dano da se uravnovesqt po-skoro neshtata.



Тема Re: Боулинг-центъранови [re: ALEX_D_GREAT]  
АвторБeйби (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 14:47



До 18,00 е 6,00 лв (билярда).

И аз съм винаги там :).



Тема Re: За каквонови [re: Tl]  
АвторБeйби (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 14:53



Цените са най-евтините в България (за сравнение - в София една игра е 6,00 лв), а тук преди 18,00 е 4,00 лв.
Във Варна и Слънчев бряг са още по-скъпи.

И още нещо - на откриването присъстваше собственикът на Софийския боулинг център и каза, че този е най-модерният в България.



Тема Ебати боулинга , ебати мускулната треска !нови [re: Бeйби]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано18.03.05 17:27



Вчера направих първите си две игри на Боулинг ! Приятна игра е като и хванеш цаката - а тя бързо се хваща. ОБА4е днес не мога да си мърдам дясната ръка , а от китката до рамото е ебати болката. Освен това и целия ми десен крак ме боли от горе до долу. Хвърлях с 12 - ки -- добре , 4е не хвърлях с по - тежките , щото са сигурно щях да съм в Пирогов. Надявам се да свикна по - бързо щото ми се играе като за световно. НИкога не съм и предполагал колко много физически усилия са необходими в боулинга. И въпреки това на първата си игра направих 71 , а на втората 85 === сигурно това са смешни резултати ама като за начинаещ , прекрасната инструктурка - Искра ( мале ебати попълнението - още веднъж евала на шефовете ) та тя ми каза , че това си е постижение !!!

Бейби , ще си чукнем една срещичка , да те разхвърлям из пистата -- не буквално де - така е думата. като се пооправя де ! Усещам , че ще стана и най - добрия на боулинг в града , както съм на билярд ! айде -- пийвам си аспирините и се готвя за утре !!!

NIL ADMIRARI !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.