Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 20.09.24 
Градове
   >> Благоевград
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема abe selo ste ne razbrahte li ve4eнови  
Автор kosturko (непознат )
Публикувано15.11.03 20:36



ne e li taka nqma po-skapan i beden grad ot bl. ako iskate vijte si sme6nite ikonomi4eski pokazateli na tozi sait na 127 miasto v BG po BVP i vuzmojnost za intelektualno razvitie. A da ne govorime 4e namalqvate sus skorostta bna svetlina ta i za tva vi davam link. Selqn4eta hehehe


http://www.bic.bia-bg.com/profiles/

http://www.world-gazetteer.com/fr/fr_bg.htm

umrete ot qd 4e ste posledni po standart heheh
4uvstavite se taka





Тема млади хора чететенови [re: kosturko]  
Авторблaroeвrpaдчaнин (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 13:48



Не виждате ли че всеки втори тук е комплесиран и се държи много селски. Всички пият пушат и правят селянии. Такъв мизерен и безцелен начин на живот никъде другаде в България не се води. Градът става все по-мизерен и по-беден и всички се изнасят. Скоро и аз няма да живея тук- ще заминавам за Варна, но не че не обичам Благоевград, а защото това е мъртъв град, за който пътя назад вече е затворен.
Никога няма да се съглася с това да се заблуждават младите хора и да се лъжат че нещата тук ще се оправят-това няма никога да стане и тяхния живот ще стане безсмислен, а това е по-лошо от колкото да отидат и да са по-добре финансово, както и по-щастливи в друг град, някъде където те значат нещо за кмета и другите обикновенни хора.
Благодаря ви за вниманието и не забравяйте млади хора живота е ваш, а не на управниците на този беден и мафиотски град Благоевград.
Бъдете щастливи, защото го заслужавате!



Тема Re: млади хора чететенови [re: блaroeвrpaдчaнин]  
АвторBojeeee (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 06:15



Май ти си най- големия комплексар в Благоевград, айде, дигай си гълъбите и марш по Варна, и да не съм те видял повече тук, неблагодарник



Тема Za syjalenieнови [re: Bojeeee]  
Автор The OneМодератор (избраният)
Публикувано20.11.03 10:59



.. choweka e praw.
Blagoevgrad ima mnogo polojitelni strani. No syshto tolkowa i otricatelni.
Edna ot tiah, prit towa nai-loshata e, che goliama chast or horata naistina sa kompleksirani i myrzeliwi.
Nemoje w edin grad ot roda na Blagoevgrad, nai-pecheliwshoto neshto da e tyrgowiata. I w chastnost - kafenetata i krychmite.
Vinagi sym se chudil, zashto tezi kafeneta sa pylni? Nima horata imat tolkowa swobodno wreme? Ili pyk sa tolkow bogati ?
Winagi mojesh da si naprawish smetka, che e po-dobre da hapnesh edna pica otkolkoto da dadesh syshtite pari za kafe i cigari.
Da ne goworim za drogata w Blagoevgrad. Znaem si. Edno ot pyrwite mesta dyrjim. Towa oznachawa samo edno, che decata/mladejite koito ia wzimat sa s niska kultura, bez obrazowanie i bez dobro wyzpitanie.
A w kraina smetka - towa oznachawa samo edno: Pylno razlojenie na obshtestwoto.
Dori i edna swestna kabelna telewizia niama.Da ne goworim za westnik.

Mnogo mi e mychno za tezi istini. Izrasyl sym tam. Poluchil sym obrazowanieto si tam. Ne che e mnogo - no pak e niakakwo. I kato si gi pomislia tezi neshta me pobiwat trypki.
Jalko, tolkowa hubaw i spokoen grad...

No nikoga nemojesh da razberesh kyde se namira obshtestwoto w Blagoevgrad ako niama s koe drugo da go srawnish.

Zatowa nebyrzai da izliwash zlobata si wyrhu chowek koito ima celi i gi presledwa.
Da ne mislish, che na nego mu priatno da razbere istinata ?
Opredeleno ne. No toi se opitwa da izbiaga ot tozi upadayk.

Siguren sym, che mnenieto mi niama da se haresa na dosta hora.
Ne karam nikogo da go priema nito da se zadyljawa s nego!
Ako edinstwenoto koeto mojete da izkajete otnosno mnenieto mi e obidi pylno otricanie - zapazete gi sebe si!

And the death shall not have dominion!


Тема Re: стари хора четете !нови [re: блaroeвrpaдчaнин]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано20.11.03 14:37



Няма да се опитвам да отричам === така е ! за пушенето и за пиенето.
За дрогата -- втори сме след София !

НО пък да кажеш че сме мъртъв град при 18 000 студенти === е това си е класика в жанра ! Доста жив град сме си даже. Да пълни са кръчмите , кафетата и дискотеките ---- няма лошо -- нека се веселят хората --- някакъв тъпчо тука ми говори за Сливен , Пазарджик ,Шумен --- ами ако Благоевград е мъртъв не знам какво да кажа за тях ! Една приятелка дойде от Шумен тук на гости и не и се връщаше . Каза че Благоевград е градът на мечтите и ако говорим за България. Природа , забавления , млади хора , купон. Да не говорим за софиянци. Яката работа. С доста софиянци уча -- и казват че нямат търпение да се върнат тук след ваканция ! Казват ми толкова е спокойно , красиво , чисто ( в сравнение със София де ) и същевременно такъв купон е !
Тъй че да не бъдем толкоз черногледи!!!

А това че някой заблуждава младите хора ----ами аз си вярвам на очите си - доста градове съм обиколил и малко са ми харесвали както Благоевград! А кмета -- ами кмета - да го бълбука --- кмета не е града -- града сме ние - докато ние сме весели , предприемчиви и щастливи --- дотогава и нашия град ще е такъв !
Со здраве !!!

ВАЖНО Е ДА СИ ГОТИН , НО Е ПО - ГОТИНО ДА СИ ВАЖЕН !!!


Тема Re: стари хора четете !нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Авторinfo (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 13:05



авторът на горните 2-3 мнения не е от Благоевград. Същите мнения можете да видите на клуб Плевен,Русе,Пловдив,Хасково,Добрич...с доста фаворизиране на тъпия умрял град Стара Загора из мненията му, извода ми е че това е някакъв завистлив комплексиран заралия...завижда че някои градове се справят по-добре икономически от неговия и че нощния им живот е на светлинни години от старозагорския...защо му се вързвате въобще?



Тема Re: стари хора четете !нови [re: info]  
Автор fun (непознат)
Публикувано21.11.03 14:17



4eta vsi4ko tova i mi se struva prekaleno tupo! Za6to vuob6te onzi s "MNENIETO" pravi tezi komentari, sled kato ne e ot tuk, puk i Blagoevgrad ne mu haresva?!
Na selo!!!



Тема четете !нови [re: fun]  
Автор6a6ko (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 16:38



Абе това си е донякъде така че града е доста беден ама чак пък да са избягали много, най-много да бягат по 500 души годишно, но пък имаме към 10 000 студенти.



Тема Re: Za syjalenieнови [re: The One]  
Автор kudos (непознат )
Публикувано28.11.03 13:16



da si kaja i az mnenieto...
znachi otdavna ne bqh vlizal tuk i gledam, che ima razdvijvane ( pohvalno)
ta znachi gledam nqkolko temi se zavydili otnosto tova hubav grad li e blagoevgrad. dosta hora sa pisali i ima mn neshta s koito prosto ne moga da se syglasq.
mnogo ot neshtata koito sa pisani sa verni, no tova e tendenciq za cqla bulgaria ne samo za blg. istinata e, che v dneshnoto polojenie v bg moje da se jivee gore dolu normalno samo v naj-golemite gradove, t.e. Sofia, Plovdiv i Varna. vsichki drugi sa edin dol drenki i vqpreki tova blg si e dosta dobra alternativa. obikolil sm mn mesta v BG, bqh 2 godini student v plovdiv govoril sm s mn hora koito NAISTINA SA BILI V BLG i na vsichki tqh nashiq grad im e haresal. v momenta sm v chujbina i se pribiram rqdko v blg, no predi 2 mesetza si bqh za okolo mesetz v bg i imah vazmojnost da otida do vidin i plovdiv i kakvo da vi kaja... nqma vrazka celiq region ot vidin nadolu do sf mogat samo da mechtaqt za nashiq kraj, dori si govorih s vazrastna jena vav vidin koqto mi se oplakvashe, che tam nishto ne stava "dobre ste si vie dolu vashiq kraj, dashterq mi se omyji v sandanski mn. mi haresva tam i parite sa tam", a v sashtoto vreme maja i gledashe Pirin Folk po televiziqta... a za pld kakvo da kaja, ne che blg e po-dobre, nqma mqsto za sravnenie, no kato gledah kolko malko hora sa ostanali tam mi stana super krivo zashtoto v blg vecher po centara ne mojesh da se razminesh ot MLADI hora, a v pld nqma koj da napsuvash deto se vika. da ne govorim, che bivshite mi kolegi v pld se chudat kak da se razkarat ot tam...
no kakto i da e, predelno qsno mi e che v bg ne mojesh da ubedish nikoj za nishto i vseki mnogo znae i razbira ama za tova sme q cafnali tolkova...
respect



Тема Re: четете ! [re: 6a6ko]  
Авторmakedonec (Нерегистриран)
Публикувано29.11.03 15:33



mnogu sum iznenaden zosto taka razmisluvaat nekoj forumdjii za makedonskiot glaven grad. Jas nekolku pati sum bil vo blagoevgrad i edno zanm, toa sto go ima vo blagoevgrad pet bugarii da se soberat nemozat da go imaat, a toa e duhot na edna civilizacija koja zivee 2000 godini. Greska e zosto nema pogolema sorabotka blagoevgrad so strumica i stip. Treba da se otvorat granicite pa ke videme dali starazagora, ruse ili varna ke bidat podobri od blagoevgrad. solun,skopje, blagoevgrad. Jas sum za toj sojus na bratskite narodi, da profunkcionira ako ne drzavno togas ekonomski. Dole granicite.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.