Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 15.06.24 
Градове
   >> Благоевград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво мислите за случая със Стойчо Стоилов ?  
АвторCпacko (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 22:34



Мисля , че е ненормално да се вади оръжие - независимо от всичко !



Тема Re: Какво мислите за случая със Стойчо Стоилов ?нови [re: Cпacko]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано19.11.02 17:35



Ами какво да мисля ! Има разли4ни версии - но нека бъдем 4естни никои няма да изкара оръжие за едно леко одраскване ! Според мен Стои4о и приятеля му са запо4нали да се правят на гъзари - да викат , да псуват - и 4ове4еца се е уплашил ! Пък отгоре на това си е бил и пиинал и не му е мислил много ! Въпреки вси4ко наистина ваденето на оръжие е оправдано в много малко слу4аи и този не е един от тях ! Дано Господ помогне на Стои4о да се оправи по - бързо !!!
Казаха 4е наи - страшното е минало - слава богу !

Пари нема ===>Деистваите


Тема Re: Какво мислите за случая със Стойчо Стоилов ?нови [re: ALEX_D_GREAT]  
АвторCпacko (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 21:58



Аз мисля , че Старшината трябва да си го отнесе - разбира се , така ще бъде както реши Съдът .
Мисля обаче , че режимът за притежание на огнестрелни оръжия е твърде либерален ! Каква е логиката бивш готвач да си тръгва от армията с пистолет ? По-добре да бяха му подарили Цептер!
Ето защо , без да съм съдник с9читам , че веднъж употребил алкохол , а след това и седнал зад волана , той е ПРЕСТЪПНИК !
Що се касае до употребата на оръжие - това си е проява , която траншира пътя на Мечев директно към Затвора !
А за Стойчо - мога само да кажа че му желая скорошно оправяне и още , че дори и до днес не се срещна човек който да каже лоша дума за него , или пък да го уличи във някакъв вид простотии !!!



Тема Всеки си намира майстора.нови [re: Cпacko]  
Автор The OneМодератор (избраният)
Публикувано20.11.02 10:59



За съжаление в случая и майстора ще си го отнесе здраво.
Използването на насилие по какъвто и да е начин е оправдано в твърде малко случай.
Според мен, Стойчо се е дръвчил прекалено много и почнал да се прави на голямата работа. Почти всички знаем какво става с хората които понапълнят малко джоба.
Та тъй както се е дръвчил - така и оня пич го е надупчил. Гадно е да се говори така, но май си го е заслужил.

Според медиите, Мечев е стрелял 3 (ТРИ) пъти във въздуха.

А сега ми кажете, какво бихте направили ако човека срещу вас извади пистолет и гръмне 3 пъти във въздуха ? Бихте ли продължили да се правите на главен герой ?

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Всеки си намира майстора.нови [re: The One]  
АвторCпacko (Нерегистриран)
Публикувано21.11.02 22:31



Все пак...Нормално ли е да се размахва пистолет?
1.Качваш се да шофираш пиян!
2.Гърмиш при самоотбрана - срещу човек с гипсиран крак - ти си във колата , той е срещу теб изправен:с голи ръце и с 1 крак ...Е,каква е тази самоотбрана?



Тема Ами...нови [re: Cпacko]  
Автор The OneМодератор (избраният)
Публикувано22.11.02 10:43



... когато бях в Благоевград миналият уикенд подочух някой слухове, някой от тях произлези от полицията.
Стойчо Стоилов е ударил въпросният господин с патерицата, след като той го е напсувал. Да ти кажа, случката е станала на около 50-100 метра от мястото където живеят родителите ми и брат ми.
Отделно, ако на мен ми извадят пистолет и стрелят 2-3 пъти във въздуха, аз лично бих се обърнал, качил в колата и си тръгнал по пътя. Не бих останал да се ерча още след като съм видял, че на другият толкова му е акъла.

Незабравяй, че на много хора вече им е писнало от гъзета и гъзарчета в скъпи коли които се мислят за главни герои.

Но както писах в предишният ми постинг, изваждането на оръже е нещо неприемливо в почти всяка ситуация. Не оправдавам оня Мечев, но не разбирам и защо Стойчо Стоилов е седял и се дръчил след като оня е показал, че има пистолет и нищо не му пречи да стреля.

Wipe them out! All of them!


Тема Разбира се...нови [re: The One]  
Авторskydiver (Нерегистриран)
Публикувано22.11.02 13:46



... че го оправдавам Мечев!
Крайно време е да се въоръжим всички и тогава да видим дали ще има толкова газари по пътищата да засичат колите да се мислят за вся и всьо.
Защо само те ще имат оръжие? Всички престъпници имат по пет шест разрешителни и още по толкова нелегално оръжие, а един човек прекарал цел живот в казармата да няма право на оръжие.



Тема Притежанието на оръже...нови [re: skydiver]  
Автор The OneМодератор (избраният)
Публикувано22.11.02 14:10



... не е решение. То подтиква към насилие. А насилието е неприятно на всеки му.
Проблема е друг. И той е в манталитета. Има закон и този закон трябва да се спазва. Трябва да има орган който да сюблюдава това и да налага закона и предвидените санкции ако това не става.
Само така ние ще променим мисленето си. Когато знаем, че ако нарушим закона - няма да ни се размине.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Притежанието на оръже...нови [re: The One]  
АвторJane Sandanski (Нерегистриран)
Публикувано22.11.02 14:24



spored mene koristenje i poseduvanje na oruzje e losa rabota. Kolku pati vo zivotot nekoj ve iznerviral i vi doslo da go ubiete, zamislete vo tie momenti da ste napravele nekoja glupost. Mislam jas zboram od mladelacka gledna tocka. Kolku bi bil po posten svetot koga bi nemalo nikakvo oruzje. neli??



Тема Re: Притежанието на оръже...нови [re: Jane Sandanski]  
Автор Makedonetz ()
Публикувано23.11.02 20:14



Ot tvoyata usta do shiptarski ushi.

BULGARIA & MAKEDONIA: EDIN BULGARSKI NAROD - DVE DARJAVI



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.