Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 28.09.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема MANITOU  
АвторPlNJONA (Нерегистриран)
Публикувано25.03.01 19:46



Tursja njakakva hubava amortisjorna vilka. Preporuchaha mi Manitou x-vert ama mai tazi firma ja njama v Bulgaria? Inache se interesuvam i ot ramka sus zadno okachvane za predpochitane da ne e scott che malko pochna da mi pisva!
Ako ima njakoi koito se kefi na freeride biking ili DH bih razmenil njakoja druga prikazka po vuprosa. Ima li izobshto njakvi po zapaleni hora ili povecheto turkaljat skupite si kolela po parkovete mejdu podtichvashti dechiza?





Тема Re: MANITOUнови [re: PlNJONA]  
Автор Фokc Mълдъp† (Агент на ФБР №1)
Публикувано25.03.01 21:54



ееее какво му е толкова забавното да караш при децата ни скорост ни нищо има ни тръпка

па почни ти темата :)

Истината е някъде там


Тема Re: MANITOUнови [re: PlNJONA]  
АвторTheSaint (Нерегистриран)
Публикувано26.03.01 00:02



www.bas-bg.com



Тема Re: MANITOUнови [re: PlNJONA]  
Авторthe fly (Нерегистриран)
Публикувано26.03.01 00:11



ei pinjon, ima mnogo hora deto sa maniaci i karat doosta
az lichno karam vsiaka sabota i nedelia gore na vitosha
i prez sedmicata stiga da mi ostane vreme
i ako si ot seriznite karachi znachi se poznavame sas sigurnost
a za vilki manitou vij v magazin BAS - zaredili sa palnata gama
i v saita im she moje da vidish kvo predlagat www.bas-bg.com



Тема Re: MANITOUнови [re: Фokc Mълдъp†]  
АвторPlNJONA (Нерегистриран)
Публикувано26.03.01 21:04



IMAH PREDVID CHE E E KOFTI DA SE BRUMCHI MEJDU DECHIZATA KATO MOJESH DA HODISH I DA SE METNESH OTNJAKUDE S BARAKATA. I CHE VECHE E PULNO S AMATJORI KOITO MNOGO GOVNORJAT A GRAM NE KARAT!
POSLEDNOTO VESELO NESHTO BESHE FILMUT - CRUSTY 2000 PULEN S NAI JAKITE MOTORJIISKI TRIKOVE. DEN PO KUSNO GLEDAH DRUG PODOBEN SAMO CHE SUS BAIKOVE. MOMCHETATA METAHA TAKIVA NESHTA CHE POLUDJAH, SEGA SMJATAM DA TESTVAM IMA LI T'VA POCHVA U NAS.



Тема Re: MANITOUнови [re: PlNJONA]  
Авторthe fly (Нерегистриран)
Публикувано26.03.01 21:41



ei pinjon
vsichko tova koeto si vidial v filmite ima pochva u nas moje da si siguren
da beshe vidial kak se farchi sabota i nedelia s nad 70 km/s po patekite
ot akademika do jeleznica
tova e edno ot nai ikaite traseta za DH samo deto e mnogo butane ot aleko do akademika



Тема Re: MANITOUнови [re: PlNJONA]  
Автор nikedj (lubopiten)
Публикувано26.03.01 21:42



az taka se vmakvam v temata za vilkata .manitou naistina e iaka mo vilkata spored men e rok shok ,inak i manitou to si go biva .minalata godina mi beshe popadnala edna i me spria vzemaneto i samo za tova che ramkata mi ne pozvoliava /ramkata mi e 22.2 mm nornalen razmer/a manitou to e 25.4mm i za tova ,www.bas-bg.com tam razglejdah i ne mojah da vidia nisto za vilki kakvi to i da e no pak ima strahotni baikove ako iskash akal po dobre si kupi po skapo kolelo koeto iska samo karane stoto ako zapochnesh da kopuvash vsichko pootdelno stva ....ne me pitai kakvo stava ot kam tzena :) a zminah po tozi pat :))
aide sas zdrave



Тема Re: MANITOUнови [re: nikedj]  
АвторMOJO (Нерегистриран)
Публикувано27.03.01 00:12



Eeeeeee horaaa..karaite povechko na vitosha beeei..tam e igrata.;)slushaite muhata i sha stanete dobri;)





Тема Ееее...посмали малко! :)нови [re: the fly]  
Автор Ceлянинът c koлeлoтo (културен)
Публикувано27.03.01 11:12



70km/h от Академика до Железница - в това неможеш да ме накараш да повярвам. То по асвалт ако го вдигнеш това зор ще видиш, пък какво отстава за тоя каманак горе!





Тема Re: Ееее...посмали малко! :)нови [re: Ceлянинът c koлeлoтo]  
Авторthe fly (Нерегистриран)
Публикувано27.03.01 11:37



niama kvo da mislia, kilometrajat go pokazva
iami predvid che tova ne se pravi s normalen baik
za celta se izpolzva DH bike, ako si navit moje tazi sabota i
nedelia zaedno da puskame
za svedenie minalata godina Radko napravi 85 km/h na borovec




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.