Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 26.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Възхищавам ви се, момчета  
Автор Meдapko (неконфликтен)
Публикувано14.03.01 15:54



Възхищавам ви се за смелостта. Когато навремето имаше предложение за този клуб аз бях един от първите, които подкрепиха идеята, но после установих, че или съм одъртял преждевременно или просто другите ми интереси поглъщат средствата, които бих инвестирал в един байк. Аз лично съм безумен фен на колелото, но като средство за разходка. По алеи, малки улички и крайградски пътеки, но вече не ми стиска, пък и не бих могъл със сегашната си "кранта"

, да се спускам downhill и въобще да се пусна по планините. Затова и се кефя, че има такива фенове като вас. Ако случайно има такива като мен, които са фенове на колелата в градски условия, пишете!

Приятно "сърфиране", народе!




Тема Re: Възхищавам ви се, момчетанови [re: Meдapko]  
АвторПлaж (Нерегистриран)
Публикувано14.03.01 18:51



Че какво... Из града какво street race става...



Тема Re: Възхищавам ви се, момчетанови [re: Плaж]  
Авторyellow (Нерегистриран)
Публикувано14.03.01 19:47



Ми то като се замисли човек какво е в града, тогава карането там също може да се нарече екстремно:))) Вместо дървета и камъни е пълно с блеещи пешеходци и коли, които внезапно спират и отварят вратата. И това ако не е екстремен спорт, здраве му кажи:)))



Тема В Града....нови [re: Плaж]  
Автор SadLittleRasta (минаващ)
Публикувано18.03.01 12:48



...също става лудницата. Най идиотско е по Битошка в час пик. Пълна Психария, само хора, Будки, сергий. А и плочките са разбити и издават ебати бруталния звук под гумите. Аз там веднъж се бех засветкал и не ми се спираше и прескочих кантара на един старец. Той естесвено ме напсува. Ама най йакото е в подлеза на плиска, щтото там има такива гладки ламарини за пускане на колички по които можеш да се пускаш с колело. А долу винаги е фраш. Там пък веднъж се бех хванал на бас и направих преден баланс върху едн кантар. Не е истина как съм бегал после от побеснелия старец. Аре Добрувайте.

Peace: SLR


Тема В Града....нови [re: SadLittleRasta]  
Авторyellow (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 16:52



Meн пък веднъж ме би един регулировчик с палката си. Направил той сигнал за движение във всички посоки, обаче по едно време кръстовището се понапълни и той спря колите. Аз обаче се бях засилил доволно добре и хич не ми се искаше да си убивам скоростта. Нямаше коли, които да пречат, имаше достатъчно място да се мине с колело. Обаче оня явно ми е предвидил намерението и ме застигна, та ми джасна една палка по тиквата. Добре че, тогава бях с каска:))) Тогава разбрах, че имало полза от каските:))) И какви ли не други екстремни ситуации съм имал. Минавал съм под вратата на камион. Кара си някъв с един ЛИАЗ по "Ситняково" и изведнъж спира, аз естествено тръгвам да задминавам, обаче пича рязко отваря вратата. Време за спиране няма, щото съм на 30см. Еми, залягай бързо... Та някакси минах на магия:))) Веднъж пак така, ама беше някаква мацка с едно Тико. Тръгва тя да слиза пак без да гледа. Аз вече съм и на една идея от вратата. Тамън я отваря и аз съм точно до нея. Сладураната докато се усети и аз и затворих вратата. После ми се извини де, ама добре че не се пребих, че щеше да е голямо шоу:))) И какви ли не още куриози мога да разправям, ама ще стане много дълго:))) Ей, екстремно си е карането в града и това си е...





Тема Re: Възхищавам ви се, момчетанови [re: Meдapko]  
Авторmomcho86 (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 19:18



Верно е много гот, ама с BMX, щото почти от всякаде се скача много на високо. А също така е готино с пистов бегач като го засилиш и почнеш да изпреварваш колите.Тогава шофьорите се збъркват тотално.



Тема Това наистина е много гот!нови [re: momcho86]  
Автор Meдapko (готвещ)
Публикувано21.03.01 17:12



Веднъж замалко да се "самонатоваря" така в едн самосвал






Тема Re: Възхищавам ви се, момчетанови [re: yellow]  
Автор lnsight (Shurrarist)
Публикувано22.03.01 00:57



като добавиш и един уокмен на ушите става съвсем екстремно



The death is not the END


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.