Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:33 19.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кажете ми вий за външната гума ...нови  
Автор Ceлянинът c koлeлoтo (непознат)
Публикувано12.03.01 12:57



Каква да бъде тя за дълго каране по черни, прашни пътища, по нажежен до последно августовски асвалт, по незнайни места що човешки кар са още невидели?



Тема Аз личнонови [re: Ceлянинът c koлeлoтo]  
АвторГeнoв (Нерегистриран)
Публикувано12.03.01 15:57




може и да не съм най-големия спец в областа ама едно ше ти кажем, щото ме най-кефиш тука !

Външната гума ПЪРВОМ требе да е здрава, тъй щото да не може секой бодил, трън или гвоздей по друмищата да я пробие, а ми се чини че тез що по магазините се продават не отговарят на това изискване.

Аз си имам една система за обработка на външната гума след като я купя с което я правя БЕТОН!

Ако проявяваш интерес може да те отворим...




Тема Абе чичо...нови [re: Гeнoв]  
Автор Ceлянинът c koлeлoтo (непознат)
Публикувано12.03.01 16:37



...дай го твоя акъл да го видиме колко чини. Като ти гледам изказа ти сигурно мотопедка караш - Балкан ли е, Че-Зе ли е?



Тема Re: Абе чичо...нови [re: Ceлянинът c koлeлoтo]  
Автор lnsight (Shurrarist)
Публикувано12.03.01 17:13



хихи - изказ - не ползвай такива "купешки" думи, че мое да те не разбере сержантчето

The death is not the END


Тема Абе кажете ми за гумата...нови [re: lnsight]  
Автор Ceлянинът c koлeлoтo (непознат)
Публикувано12.03.01 18:04



оставете го сержанта. Що за гуми има на пазаря?



Тема Re: Абе кажете ми за гумата...нови [re: Ceлянинът c koлeлoтo]  
АвторГeнoв (Нерегистриран)
Публикувано12.03.01 18:15




Значи много си позволявате тука тон завишен да ми дръжите което ич не ми аресва!

А що се отнася до тва какво карам си е лично моя работа, ясно?!

Добре де, карам велосипед "Украйна"... Какво смръщиха ли се нагримираните ви муцунки, замириса ли ви на лошо, а???
Верно не е амарикански или французки велопед, но аз толкоз години не съм видел проблеми с него! Грижа се постоянно за него и е в отлично състояние !!!

Подследните му гуми са от лани и не са мръднали, а в момента бая работа върша и то по баири, дето вие, мамини синковци не сте и сънували!!!



А що се отнася до изкаса ми едно ше ви река:

От леба по-голем нема, а простако по-лошо и от слепецо, вашта мама!






Тема Re: Абе кажете ми за гумата...нови [re: Гeнoв]  
Автор lnsight (Shurrarist)
Публикувано12.03.01 18:32



виж какво - сори че се набутах в разговора, ама кажи на човека хитринката, аз тая тема няма да я гледам повече ако искаш......
ама не мога да не си кажа, с украйна вобще не можеш да си помислиш да изкачиш къвто и да е баир - знам го от опит, е освен ако не я носиш на рамо



The death is not the END

Тема Re: Абе кажете ми за гумата...нови [re: lnsight]  
АвторDownhill (Нерегистриран)
Публикувано13.03.01 05:09



Так точно!





Тема Не ми [re: lnsight]  
АвторГeнoв (Нерегистриран)
Публикувано13.03.01 12:20




пречиш, джанъм, даже ми се чиниш мъжкар момче - става лафа с тебе!
Само тва за "Украйната" дето го каза ще ме прощаваш ама едно щи кажа

Тоз велопед момци, не е за секи!
За него требат крака мажки, железни, а не кльощави в шарени чарлестони обути! Сила се иска тука, особено в началото...после техника.

Е ме мене сега...не се напиням какво се напинях преди години - карам си го яваж яваж по баиро и го уважавам, така щото и то мене да уважава.


А сега стига празни приказки ами за чалъма да ви открехне батьо ви Гена :

работата е проста и не изисква много време, просто требе да се сетиш.
Земаш карбит, мащерка, жълт кантарион, 5-6 тубички лепило / "КАЛЕ"/, 2 пакета брашно и накрая котел един - метален. Огън се пали на двора. Пуни се котела с вода. Чека се дорде заври. Сипят се билетата първом - кантариона и мащерката. Чека се поне 5 минути. После сипяш в продължение на 10 минути тубичките с лепилото и ПОСТОЯНННО МЕШАШ. Като стане гъсто и брашното туриаш. Гасиш огиня и постоянно мешаш кога стане веже по ладко туряш гумите - 2 нови / аз лично едни чешки най обичам кога са / и добавяш накрай карбита да пресече закалката! Преседяват 20 минути.

После вадиш,
сушиш една нощ - караш цел живот!






Тема !#!@$#@$!!нови [re: Гeнoв]  
АвторTheSaint (Нерегистриран)
Публикувано13.03.01 22:45



Направо съм потресен!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.