Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 27.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: ЩЕ СЕ КЬТЕРИ БАТКААА...нови [re: Ceлянинът c koлeлoтo]  
Авторплaж (Нерегистриран)
Публикувано15.03.01 20:58



Ей, многознайков... ;(
Налягай си парцалите!!!



Тема Що така реагираш бе братчед!нови [re: плaж]  
Автор Ceлянинът c koлeлoтo (непознат)
Публикувано16.03.01 10:23



Аз със добро, а ти...гледайй значи .

Вчера ходих по магазините и един продавач ми каза следното за гумите и грайфера.
Дали и ма разлика м/у предна и задна гума? Ами и да и не. Имало гуми комбинирани, имало и гуми специализирани. Та какво им е специалното най-личи на тия с едър грайфер. Разликата била в шарката по средата - при предната гума преобладават косите шарки (бабуни), а при задната напречните. И има резон кат се замислиш. А за шосейните много-много разлика не ми каза да еимало.
Айде и не се впрягай толкоз!



Тема Re: Що така реагираш бе братчед!нови [re: Ceлянинът c koлeлoтo]  
АвторDownhill (Нерегистриран)
Публикувано16.03.01 12:50



Аз си купих преди около 4 месеца една гума от пазара на "Г. Кирков" за 4 лв. проблизително... ама се оказа не лоша за планина. Диаметърът на гумата (много съм зле с цоловете и разните единици) е малко по-големичък - балонът е с почти сантиметър по дебел. Това ми се отразява доста добре, имайки пред вид, че съм "твърд" отпред и отзад. Грайферите са под ъгъл и доста големи. Гумата ще да е някоя куча марка, ама си има надпис (цветен), който в момента не мога да цитирам, че не съм си у дома, но май беше нещо "тигърско" :). Странното е, че като я надуя, обемът и се увеличава малко. Лошото и е, че на асфалт е гола вода... Пързаля се при спиране, ама не се е изтъркала още. Явно грайферите са предимно за прахоляк, кал, трева и др. меки настилки, че да зацепва, като потъва. Става и за сняг ;-) Ако някой случайно се интересува - продавачът стои в онази част, която е откъм пазара (не откъм "Пиротска"). Общо взето е сговорчив.



Тема Елате, елате при бачо ви!!!нови [re: Downhill]  
АвторГeнoв (Нерегистриран)
Публикувано16.03.01 15:19





Ха познайте кой е тоз продавач напети???

____________________
\ /
\ * /
|===========|
\_____________/
,,***,,****,,
_o / o_
|_
,,,#####,,,
"" ""







Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.