Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:30 08.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Тема Екипировка за есента и зимата???  
Автор Kosiobg (--!!--!!--)
Публикувано27.08.12 15:10



Здравейте група! :)
Аз съм от новаците в колоезденето, но пък съм се запалил до безкрай.
Във връзка новата ми любов и скорошното наближаване края на хубави летни дни и започващите дъждовни и ветровити такива, желая да помоля за напътствие как се справяте в мокрото време.
Да ме насочите какви дрехи се използват, обувки, дъждобрани или там каквото и да е за да мога като тръгна в едно калпаво време на работа, да мога да стигна в офиса и лесно да се приведа в нормален вид.
Тук два пъти ми се случва да попадам под пороите.... е ставам на нищо подобно :) Все ми се вярва, че ще има някакъв вариант.
Също така за зимата си мисля евентуално за шиповани гуми... има ли файда от тях, няма ли? Какви наблюдения имате?
С пожелание за приятен ден и успешна седмица.
Косьо

-------------------------
Помислете за своето имущество и сигурност!
ВИЖ:



Тема Re: Екипировка за есента и зимата???нови [re: Kosiobg]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано30.08.12 15:52



Няколко препоръки:
1. Калници - няма да те спасят напълно от калта, но помагат сериозно. Колкото по добри - толкова по добре те предпазват.
2. Има едни шушлякови гащи с ципове от страни. Слагаш ги върху панталоните, и можеш да стигнеш до офиса си като прасе, но ги сваляш и си почти като нов. За якета - мисля че е по лесно.
3. Горещо препоръчвам да избягваш каране в сняг и лед. Не съм ползвал гуми с шипове, но другите гуми се пързалят, пада се лесно, спира се трудно - и най-важното - същото важи и за останалите участници в движението. Тоест много по лесно може да бъдеш блъснат или прегазен.
Карал съм с обикновени - макар и дебели гуми с голям грайфер. Кофти е, и определено не ме кефи, и вече няма да го правя. Имах късмет, и няма да го насилвам повече.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Екипировка за есента и зимата???нови [re: bira_more]  
Автор shotik (локодог)
Публикувано05.09.12 21:02



Търсил в магазини за дрехи такива панталони,но не съм намерил,ако някой знае за София къде ги има ,моля нека напише.



Тема Re: Екипировка за есента и зимата???нови [re: Kosiobg]  
Автор VENN ()
Публикувано22.09.12 21:22



Здрасти,

аз си поръчвам онлайн от този сайт: www.wiggle.co.uk има всякаква екипировка и е много добра.

Ето нещо добро за зимата:



Аз имам ето тези много топлят през дни в които е много студено:



Разгледай и си избери, чети ревютата на хората и така.

Успех :)





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.