Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 28.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тротинетканови  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано27.05.10 07:58



Здравейте колеги... от известно време си мисля за закупуване на тротинетка - гледах в щатите, че възрастни хора караха такива. Тук намерих такова нещо единствено в ГЕТ.БГ


Някой има ли идея къде такова нещо може да се види наживо?

...мош фаш мене жаа... или уфсъ

Тема Re: Тротинетканови [re: DAEMON]  
Автор shotik (локодог)
Публикувано27.05.10 20:39



Цената е твърде висока,но ако си паралия може да идеш на Илиянци ,преди два месеца имаше нещо подобно.Точния магазин не мога да ти посоча,защото не съм имал за цел да го помня,само запомних ,че има подобни тротинетки.



Тема Re: Тротинетканови [re: shotik]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано31.05.10 13:56



И аз предполагам че трябва да има... но ако трябва да избирам между 50 и 170... не съм сигурен че ще избера 50-те

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Детскитенови [re: DAEMON]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано31.05.10 22:17



имат по-сериозни версии, колко килограма си и по какви трасета ще караш?
Имай предвид че нямат окачване (твърдо е) и са с малки колелца. Може би ако се подменят колелцата ще са ОК, достатъчно здрави са иначе.



Тема Re: Детскитенови [re: jamie]  
Автор moreol ()
Публикувано31.05.10 22:23



Как е мой?



Тема О, Калитко :)нови [re: moreol]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано31.05.10 22:57



Добре ми дошъл и тука, да помечтаеш.
Не те светнах в другия клуб - но преди да сменя професията съм бил това, което би станало от теб ако беше поне малко кадърен.

Затова си ми смешен толкова, ще се усетиш след още 3-4 годинки ама ще е късно



Тема Re: О, Калитко :)нови [re: jamie]  
Автор moreol ()
Публикувано31.05.10 23:09



Хаха какъв си бил? Това?
Senior Analyst/Developer
Progetti-Bulgaria, Sofia
(Information Technology and Services industry)
November 2002 — July 2004 (1 year 9 months)
Senior Analyst/Developer (Visual Basic, VB.NET, ActiveX DLL, ASP, ASP.NET, ADO, ADO.NET, JavaScript, VBScript, HTML, XML, WebServices(SOAP), Oracle 8.1, Microsoft SQL Server 2000, TOAD, Crystal Reports).
We established Bulgarian office of Progetti Srl - company based in Milan, Italy. Support, develop and migrate varoius solutions for reservations.

Senior Analyst/Developer
Progetti e Soluzioni SpA
(Information Technology and Services industry)
2002 — 2004 (2 years )
Internet/Intranet Developer
TEAM-Vision, Sofia
(Information Technology and Services industry)
February 2000 — October 2002 (2 years 9 months)
Internet/Intranet Developer (ASP, SQL Server, ADO, JavaScript, Java, HTML, UML, Share Point Server, Project Central, Web Storage).
The company is Bulgarian Microsoft Dynamics™ NAV (ex. Navision) representative.

Application Developer
Micsy - Thrashliev & Co., Sofia
(Information Technology and Services industry)
April 1999 — January 2000 (10 months)
Application Developer (Visual Basic, ADO, SQL, ASP, HTML, JavaScript, LiveWire).
Generic software solutions for documents management.


Много далеч си от мен, светлинни години...виждам разбираш от тротинетки,за жалост не можеш да ме стигнеш с тях...
Ти си много кадърен, само положителни мнения чувам от колегите ти, браво!

Относно мечтането, това което ми каза за германия, важи с пълна сила за теб и UK и тези смешни 40к GBP, които искаш...не са ли ти множко?..



Редактирано от moreol на 31.05.10 23:12.



Тема Мда, [re: moreol]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано31.05.10 23:26



точно такъв съм бил. Владея доста повечко от Google search за разлика от начинаещо кодерче като теб с тъпи питания в клуб "Програмисти".
40-те бона ги подминах вече в България и вече не искам да ходкам в Ингилизия



ПП: Мда, наистина съм на светлинни години от теб. Нямам и намерение да се връщам за някакъв си Junior в гаражна фирма

Отбележи си някъде че тук е Вело-клуб, а не място където да дращиш когато те баннат другаде.



Тема Re: Мда,нови [re: jamie]  
Автор moreol ()
Публикувано01.06.10 00:28



Не съм ти на годините, за да те карам да се заяждаш с мен, каквото имах да ти кажа го казах и го обосновах. Фирмата за която работя нито е гаражна, нито аз съм junior, спри да говориш наизуст. Браво че си ги минал, искането ти е било неотдавна.

Иронично, баннаха ме защото се защитих от твоите нападки, които ти показа от друг клуб. Да признавам ти го, наистина си по-добър от мен в бъркането в носа с тези 12 години стаж





Тема Re: Мда,нови [re: jamie]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано01.06.10 19:51



Абе, вие друга работа нямате ли си бре... темата си е моя а вие си се спамите тука.
ша ви дизасемблирам докаде ми се шифтвате

...мош фаш мене жаа... или уфсъ



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.