Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 27.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дискусия: Колоездачи ли се байкърите?нови  
Автор имитaтop (имитатор)
Публикувано25.04.07 18:05



Имам предвид онези момчета със скафандри, които се качват с лифта до Алеко и техните колела, приличащи много повече на кросови мотори, отколкото на велосипеди, и се суркат от там надолу. Според мен, тва не е колоездене. Какво мислите вие?





Тема Re: Дискусия: Колоездачи ли се байкърите?нови [re: имитaтop]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 08:35



Аз съм доста предубеден по отношение на байкарите но ми харесва лафа,че са мъжки всички спортове с каски.Примерно като почнем от бокса през колоезденето, че до Ф-1 абе трябват "топки".Тези момчета са доста смели и технични с велосипедите, качества необходими и в шосейното колоездене например.В този ред аз мисля,че са колоездачи нали яздят колелета.



Тема Re: Дискусия: Колоездачи ли се байкърите?нови [re: имитaтop]  
Автор Alexndr ()
Публикувано21.07.09 16:33



Че грешиш. Това е истинското колоездене - където няма път.



Тема Re: Дискусия: Колоездачи ли се байкърите?нови [re: имитaтop]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано21.07.09 23:56



... абсолютно са колоездачи... Аз например карам всеки ден в града по 30км до бачкане и обратно а събота и неделя по две (когато имам възможност де)... Това го правя с байк (просто още не съм си взел шосейка)... и както се наслаждавам на карането по асфалт още повече се наслаждавам на карането по пресечена местност... Не спускам като някои безумци (просто ми е минало времето за тези неща)... но честно казано им завиждам за техниката....
Та не знам... сам си отговори колоездачи ли са тези дето могат да останат на велосипеда при всякакви ситуации... или това е запазена марка за тези дето не скачат и от бордюрите...?
За мен всеки вид велосипедизъм е страхотен.... дори този тип, който не практикувам...



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Нема шосе, нема колоездене, бацко.нови [re: Alexndr]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано22.07.09 11:26



Байкарчетата са некви смешни туристи, бе, душа.





Тема Баце, ше ме многоизвиняваш, ама тука сте се ...нови [re: Apxaнreл]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано22.07.09 11:28



... събрале некви смехурковци, дето ходат до Панчарево с три почивки по пътя, за закуска, обед и вечеря, преспиват на палатка там и се връщат на другия ден.





Тема Re: Нема шосе, нема колоездене, бацко.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Alexndr ()
Публикувано22.07.09 13:19



Има - по интересно е за спортуващия го, гледащия го. Когато е бил създаден велосипеда имало ли е шосе? Май, не. Хората от това време са го карали -> били са колоездачи.
Говориш на изуст.



Тема Re: Баце, ше ме многоизвиняваш, ама тука сте се ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано22.07.09 14:14



Ми 3 почивки трябва да са достатъчни - да не искаш 5?



Bеer? Mоre?



Тема Re: Нали не се търси теле под вола?!нови [re: имитaтop]  
Автор Nedi (Другото му АЗ!)
Публикувано23.07.09 09:26



щом карат колелета значи са колоездачи.

ако може би те съмнява и дразни това тяхното просто се постави на тяхно място - т.е. помоли някой да ти даде да покараш малко надолу и нагоре за да се запиташ после колоездих ли или не, защото предполагам си мислиш, че е много лесно ... не се притеснявай - няма да ти дадат не заради колелото, а заради теб самия, да не се пребиеш, защото тези колела са издържали мноооого падания.
тук се сещам за една отвратителна българска черта - да си мислим, че на другия все нещо му е лесно, че ни пречи, дразни ни ... да злобеем - тъжно, и срамно!

а колоездачи ли са малките деца с помощни колела, или с триколелцата, или жени с костюми и гуменки ходещи на работа, или хора с колела с ремаркенца за багаж и деца, понякога возещи по 2 и повече, или тандем колелото - ами ако единия си почива??!? - аха ето защо няма в България колела тандем - няма да има кой да върти, защото всеки ще си мисли че е прекараният ...

пс. Като посочваш някого с пръст не забравяй, че три пръста сочат към теб!

айде здраве!

NA



Тема Зависи по кой път караме до Панчарево.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано23.07.09 09:44



Ако е от Бистрица, то отиваме за 10 мин. и без почивки.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.