Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 06.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Добър магазин за колела в София?нови  
Автор koлoeздaчa (Форд маниак)
Публикувано03.09.08 02:22



Да знаете такъв, защото от доста време нямам колело и вече не знъм къде има.



Тема Не че знам кой е добър и кой - лошнови [re: koлoeздaчa]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано08.09.08 10:38



...ама на бул. "България", в един блок от жк "Гоце Делчев", след кръстовището с "Гоце Делчев", има магазин на "Веломания", т.е. на тия, дето правят марката "Драг". Тоя магазин случайно го знам (минавала съм покрай него), но вече купих колело точно оттам.
Чичко Гугъл какво каза?



Тема Re: Добър магазин за колела в София? [re: koлoeздaчa]  
Авторenh (Нерегистриран)
Публикувано31.10.08 20:57



Ако се движиш по бул."България" в посока от центъра към Бояна, при Била завиваш по "Т.Каблешков" вляво, караш само направо, докато пътят стане бетонен/черен (това е след кръстовището с ул."Луи Айер"), след около 50м отляво е „КОЛЕЛОТО”.



Тема Ънови [re: koлoeздaчa]  
Автор kwadrat (Неразбрал)
Публикувано03.11.08 14:56



кво е добър магазин? Магазина си е магазин и продава обичайните неща. Драго, Спринт (евентуално) Крос и т.н. всички продават тва. Избери си колело, модел, марка ... и после можеш лесно да намерш магазин



Тема ...ти си избери велосипед....нови [re: koлoeздaчa]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано05.11.08 21:50



... според претенциите и нуждите си а магазини в които да се продава такова колело под и над път



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: ...ти си избери велосипед....нови [re: Apxaнreл]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.11.08 23:38



А бе - добър магазин е този който има и добра гаранция.
На скоро за поредно си подмених колелото, щото пак някой се урди за моя сметка. Та новото даде някакъв дефект - реакцията беше много адекватна.

Bеer? Mоre?




Тема Re: ...ти си избери велосипед....нови [re: bira_more]  
Автор kwadrat (Неразбрал)
Публикувано06.11.08 13:11



Сори Бира ма гаранцията не е за магазина а за сервиза. Магазина продава.-Нещо кат даде фира те пращат на сервиз, а там ги има секакви смешници и най-се дразня от големи майстори. Ми те теа компоненти не стават! Ми то теа боклуци... ми кат си се цанил в тоа сервиз дет обслужва гаранционно, ми ше ги праиш


Друг е въпроса че зех едно колелце за жената, че само таа рамка ставаше на ръста и... абе още в магазина капли бият, накладки трият, скорости тракат, абе уплах. Викам не ви ли е срам бе? А то момчето .. миии те сички са такива. Ама пак, магазина си е магазин, тва има на пазара, тва продава



Тема Re: ...ти си избери велосипед....нови [re: kwadrat]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.11.08 20:31



Ми те това е добър магазин - който има и сервиз.
Такъв ползвам де.



Bеer? Mоre?



Тема Тичай при близнаците,нови [re: kwadrat]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано07.11.08 10:53



онзи пич дето е зад католическата църква или ако искаш само добър сервиз, иди в стадиона на ЦСКА.

Продават каквото искаш, ремонтират ти лично по време на гаранцията и ти го продават стегнато за каране.

Такива магазинчета, като онова в безистена на Алабин или онези гении в Младост, дето ти продават колело с курбелите завити навътре и опаковано в найлон ги избягвай като дявол - тамян.



Тема ...гепили са ти старото ????нови [re: bira_more]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано16.11.08 21:44



... гадост


Иначе да гаранцията е важна но тя си е от производителя а не от магазина... Тоест ако избереш читава марка ще има и добра гаранция... Аз наскоро гаранционно отидох да ми натегнат ос-касетата, че нещо почна да пука при въртене и ми направи много добро впечатление че бързо и точно направиха всичко а дори не ми искаха гаранционна карта.... или дори че е в гаранция :)

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.