Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 23.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Представям ви Изаура!нови  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 18:11





Мнооого яка кучка! Днеска й се повозих два часа и нещо и се едно не съм й се качвал. Още иска. Та, тва е новото ми гадже, приятели, може да ми честитите!



Тема честито.....нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано10.06.08 23:09



... със здраве да я търкаляш и да те слуша.....
А аз се замислих за трети кон и мислех този път да е чиста шосейка... ама пусти му скапан въздух по шосетата ми убива ентусиазма....
Всеки ден си карам кончето от Младост до центъра и обратно и когато мога събота-неделя на дълги растояния.. и като излезна на шосе с натоварено движение ми се иска да сляза и да не дишам... Иначе заглеждам шосейка... ма само заглеждам :)

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®



Тема Честито и наздраве!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано11.06.08 10:58



Колко пари потроши за това чудо?



Тема Re: Представям ви Изаура!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторcтapШи (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 12:42



бравос... много кола zа добри пари. Дай малко ТТД, директно ли ти го пратиха или на адрес в немско. Тия от Кобленц много драпнаха в последните години, ама и те само сглобяват китайска стока, глобали3ация брато...
И да махнеШ тия гуменетки и туриШ ПЕДАЛИ. Тая рамка не ти ли е малка? И седлото на3ад и леко вЪрха нагоре....



Тема Re: Представям ви Изаура! [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 13:01



Браво, много хубава придобивка.Сега само задкурмилното устройство да е яко.Трябва да се хвърлиш в състезателно/аматьорско/каране.Там има адреналин.



Тема Честито. А колко тежи и колконови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор pyrx (-; свежъ :-)
Публикувано11.06.08 13:07



струва?





Тема Въздухът е лош, ама зависи къде.нови [re: Apxaнreл]  
Автор pyrx (-; свежъ :-)
Публикувано11.06.08 13:10



Иди по селцата в Северо-Западнала България и нерядко караш 40 и повече км без да срещнеш кола ни в едната ни в другата посока. Особено по обед, у най-големата жега.





Тема Мерси, баце!нови [re: Apxaнreл]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 09:28



Шосейките руулзззззззз!





Тема 1780-1800 общо ми се върза.нови [re: martyr]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 09:29



849Е е колелото, 49 - доставката и 25-30 кинта ми зеха от Булбанк, за да напишат на компютора платежното (да им ебем майката обирджийска!)





Тема Мерси, Старши!нови [re: cтapШи]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 09:33



ето данните:


Оня ден ходих до митница София, за да си го получа, беше в кашон, нормално разглобено.
За педалите си прав, планирам скоро да си зема истински обувки за бегачлето (тук ше ви помола, приятели за малко повече инфо, щото не отбирам особено). Епа, относно размера на рамката, аз съм 173-4 висок, сметам, че 54 ми е добре, кефи ме да карам с високо вирнат гъз (за радост на мартира), седалката вече е нагласена, след малко ше пробвам резултата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.