Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:44 27.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ше се пробвам некой път, като си намера категория.нови [re: Mитko]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 10:01



Засега съм ни риба, ни рак. След неколко месеца правим 35 и вече офицялно ше стана ветеран.





Тема Мерси, тежи 8,800кг.нови [re: pyrx]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 10:04



Струва повече.





Тема Re: Мерси, Старши!нови [re: т.k.]  
АвторCтapШи (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 16:00



Ако се беШе обадил по рано можехме да намерим по добро 3а тея кинти.
Поне с ултегра. филосипед се па3арува 3имата като сменят моделите и смъкват цените. пускат и ра3ни интересни предложения на мостри, тая година имаШе с dura ace 3а 800 евра от друг търговец. СледваЩОТО ЩЕ го и3бираме.
3а Чепици - Sidi ili Shimano sa po klasaciite gore. Minalata godina si wyeh diadora made in Bulgaria i dobre mi legnaha, a i cenata 45 ewra.



pedali SPD-SL PD-6620 49,90 €





Тема Ми, аз зимата го поръчах, баце.нови [re: CтapШи]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 21:14



Три месеца ме мотаха теа шваби, но да са живи и здрави, колелото е жестоко. Ако сичко е наред, в неделя ше го караме на Белмекен с Мозер и още един колега от друг форум. Ако има желаещи, в 10 ше сме на Сестримо, може да караме заедно.





Тема Re: Представям ви Изаура!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 11:06



Честито и от мен! Да и скъсаш задника от каране (и твоя)! На мен Canyon винаги са ми харесвали и преди няколко години почти го бях купил , но времето за чакане ме разкандърдиса.
Колкото до обувките - от мен само един съвет - МЕРИ. Аз за нова година си купих нови. Пробвах какви ли не Sidi,Shimano , Time - всичките са тесни и дълги. Не мен краката са ми хлопатари - единствено случих на Adidas. От Sidi ми беше нужен номер 44.5 mega - но трябваше специална поръчка - доставка- неизвестно кога.
За педалите вземи си Shimano или Кео. Аз съм с Time RXS, но нещо трудно се закопчават.
Помисли и за вариант с МТВ педали. Предимството на МТВ обувките е че можеш да ходиш. Аз преди време карах с такива с двойни педали - кеф ти със специални обувки , кеф ти с гуменки. Сега съм като патката Доналд. Ако караш много в града може би второто е по-добър вариант.
Още веднъж честито и много километри!!



Тема На шега, на майтап, за пет дена й навъртех 350-400нови [re: Ивaн]  
Автор Aлe, лe бльo! (ХОЛ 4:147 ФРА)
Публикувано14.06.08 21:20



Вече съм си избрал обувките, лепнаха ми се едно за мене са правени. В понеделника отивам да си ги зема. Специализет (или както там се чете дългия надпис) за 150 кинта от високия блок в Младост. С лепенки са и дават възможност и за двата вида парчета отдоле. Снимката малко заблуждава, щото от едната страна е платформа, иначе педалите са си байкърски, вече цела година правим веселото на софийските шофьори по светофарите, падам като трупа като не можем да си извадим крака навреме. Дано утре времето е като днеска (Витиня и Арабаконак откъм Ботевград), та да се изкефим на цеца (в чест на отпадането на свинята у в група, прекръстих Изаура) по белмекенския баир!





Тема Re: На шега, на майтап, за пет дена й навъртех 350нови [re: Aлe, лe бльo!]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 15:28



Много бе пич.Аз карам по 250км. на седмица.Ти си готов бриветатджия.



Тема Вчера добавихме и Белмекен от София.нови [re: Mитko]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано16.06.08 21:08



Яко каране стана, от Чаира нататъка не спре да вали различен по интензивност дъждец, а към края и градушка ни нашока репите. За десерт горе беше 5 градуса, а ние - само по мокри тениски.



Тва ми е сигнатурата: Ебал съм ти майката.

Тема хехехенови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано28.06.08 17:52



Много як байк

Иzаура

by himbeer





Тема Re: Представям ви Изаура!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторlz1asp (Нерегистриран)
Публикувано11.08.08 17:26



Честито! Да си го караш със здраве и да му се радваш !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.