Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 30.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Стара рамка  
Автор kwadrat (ентусиаст)
Публикувано16.05.08 14:43



Напоследък нещо почнаха много да ме кефят стари велосипеди. Жена ми също. Видях няколко в Сф много направени. Стегнати лъснати ... да ти останат очите. Аз самия карам старо швейцарско колело, но сега ми се върти идеята да намеря стара рамка (дамска) и да ребилдна едно градско колело за жена ми. Проблема е че първо незнам откъде може да се намери стара рамка която да ми хареса и второ... жена ми е 152 см. а тетакава дамска рамка не съм виждал никъде

Приветствам идеи по въпроса
10х



Тема Re: Стара рамканови [re: kwadrat]  
Авторshotik (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 22:02



Имам дамско колело,розово,оригинална боя,движение Шимано с 3 вътрешни скорости и контра,спирачка на предната капла,26 "гуми,бяла седалка,багажник ,динамофар..Ако те интересува пиши.



Тема Re: Стара рамканови [re: shotik]  
Автор kwadrat (ентусиаст)
Публикувано19.05.08 11:41



10x купихме вече някакво ... не е кой знае какво но ще се "надгражда"...





Тема Re: Стара рамканови [re: kwadrat]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 03:26



Извинявай колега, ама аз само от любопитство- каква е рамката на новото колело? Питам защото за 152 см може би е с 24 зола колелото?



Тема Re: Стара рамканови [re: shotik]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.08 11:23



здравей, точно такова колело си търся! важи ли още офертата? телефонът ми е 0884 509 250, казвам се яна.



Тема Re: Стара рамканови [re: янa]  
Автор shotik (локодог)
Публикувано30.08.08 20:31



Здравей Яна,ако питането ти е към мен ,ето къде да видиш колелото,само съм сгрешил с размера на гумите който е 24",а не както съм писал по горе 26"

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=271422&pid=6808151

от София съм.

Редактирано от shotik на 30.08.08 20:33.



Тема Един тъп въпрос за дамските рамкинови [re: kwadrat]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано02.09.08 09:27



Защо ги купуват тези колела жените, които ги купуват? Защото не са свикнали да се качват на "мъжка" рамка, или за да могат да карат колело с пола?


Колкото и да е тъп въпросът, задавам го сериозно. Първият проблем не се отнася за мен (познавам обаче жени, на които им е проблем), но за втория... понякога ходя на работа с колело, съответно се е случвало да си нося пола за преобличане в една раничка.
Даже точно днес отивам да си купувам ново колело и вече съм си го избрала "мъжко".
Та да знам дали съм се минала.



Тема Re: Един тъп въпрос за дамските рамкинови [re: Mиpa_M]  
Автор shotik (локодог)
Публикувано03.09.08 21:06



Ами както някои предпочитат кола с две врати,а пък други с четири ,така и при колелетата -на който каквото му хареса.



Тема Re: Един тъп въпрос за дамските рамкинови [re: Mиpa_M]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано04.09.08 00:27



Облагодетелствани сте. Кеф ти женска - кеф ти мъжка рамка.
И в съда ви пускат - кеф ви с панталони - кеф ви с поли.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Един тъп въпрос за дамските рамкинови [re: bira_more]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано08.09.08 10:33



Ще ни пускат, кво ще правАт.

Ама се хващам на бас, че не си пробвал да влезеш в съда с пола, та да си сигурен, че няма да те пуснат.
Впрочем какъв е проблемът мъж да кара колело с женска рамка?
Балканче "пони" навремето не си ли карал?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.