Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 27.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кво правите зимата, приятели?нови  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано21.12.07 17:03



Аз съм си качил байка на една стойка и въртим по половин час, поне 4-5 пъти седмично. Вие кво правите зимата? Да му ебем майката, да идва таа пролет, че ми писна на уя!





Тема Re: Кво правите зимата, приятели?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автормитю (Нерегистриран)
Публикувано21.12.07 18:38



Че какво ти пречи зимата,даже е по приятно особенно на заледено.Изпробваш си състоянието на рефлексите.


Написах



Тема С нищо не ми пречи зимата, освен, че е:нови [re: митю]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано21.12.07 19:03



1. Студена
2. Заледена
3. Мокра понекога
4. Шибана отсекъде
Ако изключим тея неща, немам нищо против нея.





Тема Re: С нищо не ми пречи зимата, освен, че е: [re: тъпoтo koпeлe]  
Автормитю (Нерегистриран)
Публикувано21.12.07 20:04



Карането на велосипед е удоволствие,не виждам с какво ми пречи зимата-мрачна,студена,влажна.С велосипеда ходя всеки ден на работа,изминавам средно 3-5км.Е вярно,че като вали дъжд не е приятно,но всяко удоволствие се заплаща.
Написах



Тема От кога изминаването на 3-5 км с колело се наричанови [re: митю]  
Авторнe, чe ce зaяждaм, бaцe, aмa (Нерегистриран)
Публикувано21.12.07 20:37



... "каране"? Аз имам предвид поне час въртене на педалите и изминаване поне на 30-35км. Тва, дето го правиш се нарича "песнете на стинки от грацки транспорт и създаване работа на жената".





Тема Re: От кога изминаването на 3-5 км с колело се наричанови [re: нe, чe ce зaяждaм, б]  
Автормитю (Нерегистриран)
Публикувано21.12.07 21:21



Абре баце,за какви стинки ми говори,за пестене от градски транспорт.В наше село такова чудо няма.
Пък тук е клуб Велосипеди,а не Транспорт.Както писах,който му се въртят педалите ги върти независимо от сезона.
Написах



Тема Re: С нищо не ми пречи зимата, освен, че е:нови [re: митю]  
Автор mguergov (стр. инженер)
Публикувано22.12.07 11:29



Аз ходя на работа без значение от сезона, ама сега нещо много лед в София :( и не ми се рискува. Студът не ме плаши, сгрявам си се чудесно, само трябва добри ръкавици.
Миналата "зима" не забелязах на един завой, че е леко заледено (колите бяха разнесли вода от някакъв теч), завих там и паднах (слава богу без последствия) като подсечен - не си пуснах дори кормилото.

---------------------------------------
Първо се запознай с Manual.


Тема Re: Кво правите зимата, приятели?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано22.12.07 13:03



ходи по фитнесите ... спининг няма ли у нас... тук по немско е на мода и е гот да гледаш каки с мокри фланелки.


тая не е за закачки като и гледам тицепса и бедрото

това става вече



Тема До Старши.нови [re: Cтapшиятa]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано22.12.07 23:00



Няма по България спининг.Аз съм ходил но не в България и нещо не ми харесва.Много женско с инструктор педал и тази музика.Иначе аз си карам по план от една книга на Амстронг, много е скучно ама това е положението.Както сега е заледено в Русе не виждам колко метра мога да направя с шосето.Май съжалявам, че останах без байк.Пък от друга страна като си пусна филм или запис на някои етап от обиколките завъртам по час.



Тема Здрасти, Старши!нови [re: Cтapшиятa]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 10:05



Аз си дигам щанги дома, намират се на около 4 метра по права линия от велотренажора, а каката има бедро горе-доле колко ми е на мене бицепса. Некво ми е скромно днеска. Весели празници, баце!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.