Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 30.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Cross-rider?нови  
АвторSpartan (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 11:50



Дайте мнение за предлагания в Метро Cross Rider от гледна точка на неекстремен потребител,който кара по шосета,черни пътища и лек офроуд /без безумни спущания по каманаци и кал!/.Благодаря!



Тема Re: Cross-rider?нови [re: Spartan]  
Автор grashoverride (новак)
Публикувано08.08.07 12:32



Не взимай Cross, независимо за какво ти трябва, даже и за украса не става, защото за много грозни





Тема Re: Cross-rider?нови [re: Spartan]  
Авторse (Нерегистриран)
Публикувано19.08.07 23:02



Карам го 5 години- демон- не е мръднал! Нямам интерес да лъжа !



Тема Re: Cross-rider?нови [re: Spartan]  
Автор73rm1n47Or (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 17:27



znaesh li ot kude moga da zakupq cross rider zashtoto ne se predlaga v metro veche, shte sum mnogo blagodaren ako polucha otgovor s adress ili telefon...





Тема Re: Cross-rider?нови [re: 73rm1n47Or]  
Авторops (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 18:32



lele tova e adska nabutvacia. akoiskash posle da poharcesh oshte tolkova pari za da go napravish normalen velosiped + edna canta nervi i vreme i nervi.



Тема Re: Cross-rider?нови [re: 73rm1n47Or]  
АвторSpartan (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 20:18



Приятелю,съжалявам но купих последния Райдър от Метро преди 30 дни.Явно беше изостанал,защото имаше лек продажен дефект-одраскване на боята на устройството за превключване на предния дерейльор."Изнудих" ги да ми направят отстъпка от 30 лева и ми излезе 385 лева.Направих му известни добавки,които хич не се харесват на маняците екстремисти-сложих добри преден и заден калници,зада не ми са мокри гърба и колената от кал и да не ме удрят камъни от едрограйферните гуми,смених правото бабаитско кормило с леко извито ергономично пътническо кормило за да не ми се уморяват външните мускули на ръцете при нормална езда,сложих ергономична седалка с двойни пружини на мястото на манияшката "гъдорезачка"/извинявай за цинизма!/.Велосипеда си има всички необходими уши по рамката за калници и щифтове за предна и задна V-брейк спирачки.Иначе е комплектация:рамка алуминий 6061,заден блок и дерейльор Асера 8,преден блок Проуил 22,32,42 и дерейльор SIS C050,средно движение с лагерна касета,предна вилка zoom 60 мм,дискови спирачки 160 ММ Promax.Какво повече за неекстремен велосипедист-любител на човешко колоездене Country cross,а не на комплексарско изхвърляне и фукнета?Не слушай манияците,велосипедът върви отлично за парите си,скоростите се превключват перфектно, спирачките държат отлично,най-важното в мокро време и мисля че ще върви добре,стига да не се опитваш да бъдеш вманиячен екстремист.Дано намериш,не зная как е със производството и доставките.Успех!!!





Тема Re: Cross-rider?нови [re: Spartan]  
Автор Bълk (леко рошав)
Публикувано26.09.07 22:37



гледай диска да не изкърти ушите на зулума

------------



Тема Re: Cross-rider? [re: Spartan]  
АвторTM (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 12:16



Мисля,че е коректно към питащия мнения да се дават само от хора каращи този велосипед,а не просто да си ги дрънкаме.Със съпруга ми си купихме от Метро два велосипеда Cross Rider .Караме ги от една година и нямаме никакви оплаквания.И при това ги караме основно по планински пътища.Аз може и да съм по-внимателна,но съпруга ми кара екстремно и изобщо не го щади. Така че велосипеда си е много добър и здрав.От време на време пускат по няколко бройки в Метро на промоция.Иначе, доколкото разбрах ,в магазините които продават Cross може да си го поръчаш.



Тема Re: Cross-rider?нови [re: grashoverride]  
Авторgo one (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 19:23



ne si kupuvai velosiped na Cross,nikoga pri nikakvi obstoiatelstva,zastoto e kato igra na ruska roletka,moje da ti se padne niakoi polufabrikat a te sa 99% takiva:) za parite ti koito sa 1vo kachestvo ,produktite na Cross niamat nisto obsto s dumata kachestvo:) imam Cross Apex i v orginalen vid mu ostana samo ramkata,sichko drugo go podmenih,blagodaren sam im mnogo,zastot inache nisto niamashe da razbiram ot velosipedi :) vsiako zlo za dobro:)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.