Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 27.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Хаиде да покараменови  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 10:19



Приятели, ако искате можем да покараме към 20.09.2007г. в Сливен. Бриветаджиите организарат заключително 200км. маратонче.Аз лично не съм много по дългите карания но мога да се пусна за тренировка.Бягането по принцип няма състезателен характер но се пускаме и шосеините състезатели.Събират се по 80-100 човека.Сега е мястото да се решат споровете дали може да се кара до морето с такава скорост или от този квартал до центъра, кой какво колело има от хубаво по хубаво и колко километра кара на седмица.Подробности ще дам ако има интерес.



Тема Има ли навитаци от София, бе?нови [re: Mитko]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 19:20



На мене не ми се ходи сам, ако има поне още един шоп, желаещ да участва и не се очаква дъжд, ше дойда. Много ми е интересно да вида как изглеждат 80-100 човека с шосейни колела наживо.





Тема Re: Има ли навитаци от София, бе?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторПypko (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 21:18



Има! Много съм ти навит! Ше ти скъсам ануса!



Тема ... другата година....нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано14.08.07 23:03



... ще взимам и аз шосейка... а сега с байка няма да мога да се включа... иначе съм фен ... та живот и здраве...



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: ... другата година....нови [re: Apxaнreл]  
АвторMoмчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 09:19



И аз смятам да ходя. 80 души ще се видим само на страта. След 10 км. вече се оформят групички от по 4 до 8 души максимум.



Тема Re: Има ли навитаци от София, бе?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 09:37



Правиш впечетление на навит карач.Сладоста на шосеиното колоездене е в карането в група/скороста се вдига и ти се кефиш колко си добър и как лесно ти върви/.Подкараи твоите за участие, че на приказки сме много силни.



Тема Re: До Момчетонови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 09:43



Групички ще има наверно но ти се кандидатираш да те пусна да покараш в моята ли?



Тема Re: До Момчетонови [re: M]  
АвторMoмчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 10:29



Ще съм горд да ме допуснете да крам във вашата групичка и да ви дърпам 200 км като локомотив, но ще трябва да ви вържа с нещо та да не ви загубя на някой баир





Тема Re: До Момчетонови [re: Moмчe млaдo]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 11:49



Ще ме загубиш на баира ама ако обърнеш надолу или си натегна спирачките.



Тема Re: До Момчето [re: Mитko]  
АвторMoмчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 12:08



Мисля, че ако бутате нагоре за по-бързо няма да изостанете чак толкова, а аз ще ви чакам на някое кафе в Твърдица




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.