Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:40 15.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: До Момчетонови [re: Moмчe млaдo]  
Авторlusi1974 (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 17:42



аз сам навит да се дигнем една шопска група до сливен с мойта кола може да замькнем 3 колела и ако има още 1-2 коли ще стане добре



Тема Re: Хаиде да покараменови [re: Mитko]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 22:38



Може ли малко по-подробно ,от къде точно минава маршрута?



Тема Re: До Момчетонови [re: lusi1974]  
Автор grashoverride (новак)
Публикувано16.08.07 08:40



Еми ние сме двама от София и имаме желание да дойдем

Ако искаш ще се доразберем по-натам за подробностите.



Тема Re: Хаиде да покараменови [re: l]  
Автормoмчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 09:07



Обикновено 200-та минават по следния маршрут:
Стартира се от бензиностанция Шел - гр. Сливен - минава се през Кермен, Нова Загора, катери се Кортен /Средна гора/ спускане към Твърдица, на град Николаево се излиза на подбалканската линия и от там покрай Мъглиж до Казанлък и там се връщаме по подбалканската чак до Сливен. Миналата година на закриването е имало малка промяна в маршрута и са ходили да обръщат на град Шипка, но общо взето това е идеята на маршрута.



Тема Селянчета!нови [re: Mитko]  
АвторШyмkapя (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 11:41



Научете поне правописа бе, да ви ба майките!



Тема Re: Дата енови [re: Шyмkapя]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 13:02



Дата е 22.09.2007г.



Тема Re: Отновонови [re: Mитko]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 09:19



Хаиде бе пичове!Няма ли мераклии за това каране.Моите хора се навиха, живот и здраве ще караме на 22-ри септември.Шест човека сме сигурни.Нещо май на вас младежта нещо не ви стиска.Няма страшно не се кара бързо и целта е да се завърши за 13,5 часа.Разтоянието е карано за 6,15 часа може човек да се опита да го наближи или такива карачи като Момче младо да подобри времето.



Тема Re: Отновонови [re: Mитko]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано21.08.07 11:09



Абе, аз бих покарал, ама 200 км са ми много. ;о) Свикнал съм като ми се допие бира - спирам и пия.

Виж за придружител с мотоциклет (вж. ППЗДП) ставам, ама много трудно се намира безалкохолна бира по случайни кръчмета...

Щирлиц



Тема Re: Отновонови [re: Mитko]  
Автор grashoverride (новак)
Публикувано21.08.07 13:01



Е как да няма, от София сме 3-ма доколкото разбрах и най-вероятно ще дойдем

13 часа за 200 км, то тва се и бутане направо Я кажи подробности за това изкачването на Кортен(дължина, денивелация и т.н.), че ми стана интересно.



Тема Re: Отновонови [re: grashoverride]  
АвторMoмчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 13:46



Ами то изкачване е силно казано. По точно е са се каже, че са две скакалки. Първата е около 7 км. - изкачването започва с лек противонаклон /от 90 м. надморска вис./ и само последните 2 км. е по- стръмничко - /на върха е 300 м. н.в./. Следва кратко спускане /около 3-4 км./ и след това започва втората скакалка - изкачване около 3 км. с разлика във височините 130 метра /точно тук очаквам Митко да поизостане

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.