Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:23 27.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ALIEN или GAMMA  
Авторtrt (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 18:44



Кое да избера? Спрял съм се на тези двете. Те доста си приличат но сигурно има разлики дето аз не ги разбирам. Други не ща да търся, тези двете ми допадат. Насочете ме кое да избера!



Тема Re: ALIEN или GAMMAнови [re: trt]  
Авторtrt (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 18:49



Купих ALIEN!!!



Тема Re: ALIEN или GAMMAнови [re: trt]  
АвторCПEЦ! (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 21:19



Преебал си се. Жестоко!



Тема Re: ALIEN или GAMMAнови [re: CПEЦ!]  
Авторtrt (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 22:31



Я ме светни за какво става въпрос?



Тема Re: ALIEN или GAMMAнови [re: CПEЦ!]  
Авторtrt (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 22:59



Що избрах ALIEN пред GAMMA?
1. На ALIEN каплите са двустенни ALLOY PROFILE, на GAMMA са едностенни. И на двете са с по 36 спици.
2. На ALIEN гумите са WANDA KING, на GAMMA са KENDA.
3. На ALIEN седалката е WADER с широк улей по средата, на GAMMA е по-тясна и изпъкнала по средата.
Всичко останало е абсолютно еднакво. Дори цената им е еднаква.

Ако знаете още нещо що съм се преебал, кажете! Но само между тези два модела!!!



Тема Re: ALIEN или GAMMAнови [re: trt]  
Автор kwadrat (новак)
Публикувано27.08.07 11:46



Не се връзвай! Кажи че си направил нещо и си доволен и се кефиш и веднага ще се намерят поне 5 човека да ти кажат че си се преебал, странно защо ли без да се обосноват защо аджеба си се преебал.
Причините за това могат да са много, ето част от тях
1) Завист - преебал си се щот си дал много пари а аз си имам "същото" за много по-малко
2)Хроничен песимизъм - всичко е лайняно, щом си направил нещо, независимо какво е, значи си се преебал. Ако се събудиш в 9 си се преебал, щот си могъл да спиш до 9.10 ако се облечеш по-бързо
3) Човека се е преебал по някакъв начин в определена ситуация и ПОГРЕШНО генерализира нещата че всеки попаднал в подобна ситуация се е преебал.
Пример: Купил си е стоманено колело за МТБ и е отишъл да качва Бузлуджа с него ( в който случай наистина се е преебал) и генерализира че всеки който си купи стоманен МТБ се е преебал, подразбирайки (погрешно) че ще хукне да качва Бузлуджа с него.

Щом си си харесал колелцето, поддържай си го и си го карай с кеф. Ако нещо се строши, сменяй с качествено, пък ако се окаже че наистина не става за тва за което си го взел, това е колело не е сватба я, ще си вземеш друго

Айде със здраве




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.