Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 28.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Новото ми колелонови  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 14:54



Здравеите приятели.Това е новото ми колело.Повечето от Вас ме познават и знят,че тази година пробах едно Дакорди но моите съотборници от Русе ме навиха и купихме три Даинатека.Дано ви харисат.Изкам мнението на приятелите от Европа с които си пишем тук.






Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
Авторшoce (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 16:08



бравос , честито новото колело .

не съм ги виждал тия колела тука и не знам как са , но изглежда доста добре. поздравления



Тема Re: Новото ми колелонови [re: шoce]  
Авторqvkata (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 18:56



пфф по грозна рамка и кормило несам виждал.А трите еднакви ли са и колко струват.А иначе важно е да катерат баири другото е назаден план :)



Тема Re: Новото ми колело [re: Mитko]  
АвторШимби (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 18:58



Много хубаво е нашарено! Сигурно е италианско? Те са най-хубави нали? А ти състезател ли си?



Тема Честито, баце!нови [re: Mитko]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 19:01



Интересно ми е, къде в Русе го караш на малък венец тва готино колело?





Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 19:16



Явка, от сряда съм в Сливен на гости на треньора ти и ще ти скъсам шортите от каране стига да се занимаваш още с колоездене.А пък,че е грозна рамката явно си назад с тенденциите в съвремения дизаин на колелета щом този модел"акулова перка"така се казва ти е толкова грозен.В Русе има доста баири верно къси по 3-4км но затова доста стръмни.



Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
АвторKиpo Бaиpo (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 19:26



Не че нещо братле ама тая "акулова перка" си е чиста тайванска чикия с налепени у Италия лепенки - същата работа като Дакорди и разни други такива. Жълтурите ползват стари италиански марки или си измислят нови имена та да си продават по-скъпо боклуците на балъците в Европа и Щатите.

Карай си със здраве папагала и ела да се похвалиш като си земеш Пинарело, Колнаго или Де Роса примерно





Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 20:25



Леле Митак с какви средства разполагате бе....
В този клас не мога да се класирам.
Аз приключих с моята Планета на Уго. Ама го давам скромно с ултегра.
Сложих компакт на Race face cadence. Ще сложа някоя снимка.
Рамка трябва да се пробва, как ти ляга, твърдост, как се държи. После идва дизайна. За мен е малко пресилена формата. По немско рядко се виждат такива рамки при любители. Дакордито пасваше повече на моя вкус.
Но честито и пиши как мина теста.



Тема Re: Новото ми колелонови [re: Cтapшиятa]  
Авторgo-one (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 22:32



nikoga ne bih karal velosiped bez bagajnik,inache imash istinska masina,strahotna e karbonova leka ramka sigurno e kato istrebitel,pojelavam ti poputen viatur :)



Тема да взема и аз ...нови [re: Mитko]  
Автор Bълk (много злобен)
Публикувано24.07.07 02:15



... да се похваля...



Редактирано от Bълk на 24.07.07 02:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.