Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 22.09.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Новото ми колело  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 14:54



Здравеите приятели.Това е новото ми колело.Повечето от Вас ме познават и знят,че тази година пробах едно Дакорди но моите съотборници от Русе ме навиха и купихме три Даинатека.Дано ви харисат.Изкам мнението на приятелите от Европа с които си пишем тук.






Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
Авторшoce (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 16:08



бравос , честито новото колело .

не съм ги виждал тия колела тука и не знам как са , но изглежда доста добре. поздравления



Тема Re: Новото ми колелонови [re: шoce]  
Авторqvkata (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 18:56



пфф по грозна рамка и кормило несам виждал.А трите еднакви ли са и колко струват.А иначе важно е да катерат баири другото е назаден план :)



Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
АвторШимби (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 18:58



Много хубаво е нашарено! Сигурно е италианско? Те са най-хубави нали? А ти състезател ли си?



Тема Честито, баце!нови [re: Mитko]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 19:01



Интересно ми е, къде в Русе го караш на малък венец тва готино колело?





Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 19:16



Явка, от сряда съм в Сливен на гости на треньора ти и ще ти скъсам шортите от каране стига да се занимаваш още с колоездене.А пък,че е грозна рамката явно си назад с тенденциите в съвремения дизаин на колелета щом този модел"акулова перка"така се казва ти е толкова грозен.В Русе има доста баири верно къси по 3-4км но затова доста стръмни.



Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
АвторKиpo Бaиpo (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 19:26



Не че нещо братле ама тая "акулова перка" си е чиста тайванска чикия с налепени у Италия лепенки - същата работа като Дакорди и разни други такива. Жълтурите ползват стари италиански марки или си измислят нови имена та да си продават по-скъпо боклуците на балъците в Европа и Щатите.

Карай си със здраве папагала и ела да се похвалиш като си земеш Пинарело, Колнаго или Де Роса примерно





Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 20:25



Леле Митак с какви средства разполагате бе....
В този клас не мога да се класирам.
Аз приключих с моята Планета на Уго. Ама го давам скромно с ултегра.
Сложих компакт на Race face cadence. Ще сложа някоя снимка.
Рамка трябва да се пробва, как ти ляга, твърдост, как се държи. После идва дизайна. За мен е малко пресилена формата. По немско рядко се виждат такива рамки при любители. Дакордито пасваше повече на моя вкус.
Но честито и пиши как мина теста.



Тема Re: Новото ми колелонови [re: Cтapшиятa]  
Авторgo-one (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 22:32



nikoga ne bih karal velosiped bez bagajnik,inache imash istinska masina,strahotna e karbonova leka ramka sigurno e kato istrebitel,pojelavam ti poputen viatur :)



Тема да взема и аз ...нови [re: Mитko]  
Автор Bълk (много злобен)
Публикувано24.07.07 02:15



... да се похваля...



Редактирано от Bълk на 24.07.07 02:16.



Тема Баце, ти с кво точно се фалиш?нови [re: Bълk]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 09:20



Сменил си дограмата с певеце, или че си сложил ламинат на пода?





Тема Re: Баце, ти с кво точно се фалиш?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Bълk (много злобен)
Публикувано24.07.07 09:23



не, с нов компакт диск на азис





Тема Re: Баце, ти с кво точно се фалиш?нови [re: Bълk]  
Авторявkaтa (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 11:16



Не вече некарам но иначе съм си фен.Еми Митко кое е новата тенденция.Кормилото е се едно някво от предо 20 години (не че съм живял тогава).А що не ги купихте с Dura - Ace а ми с тва компагноло ли е кво е.Шимано THE BEST



Тема Всичко хубаво ама защо не са ти сложилинови [re: Mитko]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано24.07.07 19:53



всичките спици


Пък и рамката крива - не можеш да натовариш някое гадже, кормилото ниско - ще те боли гърба....

Bеer? Mоre?



Тема Re: Новото ми колелонови [re: Cтapшиятa]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 22:13



Пичове незнам дали си спомняте но аз нали ходя на състезания.И за това колелото ми е такова.Пък нали съм по-добър в състезанията по часовник и вярвам забелязвате рамката ми има такива тенденции.За другите марки като Пинарело и други модерни сега не съм си и мечтал да си купя нов велосипед.Въпреки, че и тоя велосипед ако не бе купен толкова изгодно на далавера съм виждал да се продава само рамката за 3600 EUR.Групата е кампи рекорд-2007г. разбирасе-да не съм чул за ШимаНо.В моя град се опитват да правят фабрика за капли и колелета та зарибяват.



Тема До всички доброжелателинови [re: bira_more]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано25.07.07 11:31



Абе хора, болшинството от вас дето сипете простотии по адрес на този велосипед сигурно не сте се качвали на нещо по-свястно, а Киро Баиро да прочете къде са произведени най-новите и скъпи рамки на Колнаго (в завода на Джайнт в Тайван).
Та карай си го със здраве, кефи му се и не обръщай внимание на завистниците.

Айде чао.



Тема Re: До всички доброжелателинови [re: Чoko]  
АвторKиpo Бaиpo (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 13:28



Драги ми Чоко,

внимавай са! В момента бай ти Киро има удоволствието да кара Пинарело Парис в една мноооого особена комплектация, а през годините през ръчичките и под дирника му са минали куп колелета, които ти и на витрина не си виждал.



По въпроса за Джайънт и Колнаго, ще ти цитирам следното официално изявление от компанията:

"For the 2006 model year, Colnago will be sourcing two entry-level aluminum road bike models from Giant, made to Colnago's spec and frame geometry and for sales in Europe and Asia only. All other Colnago bicycles are assembeld in Italy. No Colnago carbon fiber frames are made at Giant and none will be, as Mr. Colnago has a long-term sourcing agreement in place with ATR for carbon fiber bicycle frames."

Няма да ти го превеждам, ти си интелигентно момче и ще се справиш.

А за търкалото на Митко - да си го кара поживо-поздраво и некой ден да доживее да го фърли къде куче не минава и да се яхне на истински велосипед.

Айде със здраве!



Тема Re: Кво се хвалите бре я вижте ..нови [re: Kиpo Бaиpo]  
Автордзя (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 14:40



това пък после приказвайте ей това е <a href=http://www.igra4kite.com/images/smoby_580153.jpg>колелото< /a> ми. Яд да ва хване :)))



Тема Re: До всички доброжелателинови [re: Kиpo Бaиpo]  
Авторoпc (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 14:43







Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 20:22



Митко може ли да ми дадеш повече информация за канала ви.
Имам интерес за нещо от този клас.
да не спамиме тук пиши ми на stzatchev@yahoo.de
Поздрави





Тема Re: До всички доброжелателинови [re: Чoko]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.07.07 00:53



Добре де - не съм се качвал.
Няма и да се качаа - хем ми е скъпо, хем ще ми бъде криво - предпочитам да карам по изправен.
А и сигурно съм дърт и задръстен ама нещо вяра на малко спици нямам.
Спиците се късат - каквито и да са, гарантирам че рано или късно ако аз карам колелото - все ще скъсам някоя спица.
Ако са малко - и една да се скъса - има проблем, ако са си нормална бройка - и 2-3 да се скъсат - все ще оцелея до подходящия магазин.
Да не говорим че държа колелото да няма търговски вид - иначе ще ми го откраднат по бързо от колкото пиша това мнение.

Bеer? Mоre?




Тема Re: До всички доброжелателинови [re: Kиpo Бaиpo]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано27.07.07 15:03



Здравей обиден ми Киро Баиро

Очаквам да видя снимка на Пинарелото с много особената конфигурация, защото ако си мислиш, че гледам велосипеди само по българските витрини и по сайтовете се лъжеш. Не мога да се похваля с моя велосипед, щото е TREK от преди десетина години, с Dura ace 8-ца с дуалконтрол. Смея да твърдя обаче, че съм виждал добри велосипеди (при това на живо ???). Дори съм излизал да карам със собсвениците им, за това не са ми нужни витрини.

А, и очаквам да видя някъде подобно изявление от компанията и за 2007 г.

Поздрави на всички от форума.



Тема Re: До всички доброжелателинови [re: Чoko]  
АвторKиpo Бaиpo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 19:56



Добро утро Чоко,

ново изявление на Колнаго няма, защото няма промяна в ситуацията.



Ето ти снимка на Бебо - да има какво да разказваш на собствениците на хубави колелета, дето караш с тях. Поздрави от бай ти Киро!






Тема Re: До всички доброжелателинови [re: Чoko]  
Авторqvkata (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 21:14



Незнам ама ако наистина караш това колело нямам думи.Та това е досущ като на про отбора дето караха с пинарело са немога да се сетя.А чоко то може и да е на 10 години ама монтажа като е Dura - Ace ко да говорим ...



Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 00:29



Здравей Митко!

Аз съм от Полски Тръмбеж и много обичам колалата ала намам много пари да си купя състезателно като тебе и на другите. Изкам да те питам седалката що така си я вирнал нагоре? На мене така ше ми обива на мадете и ми заспива патката като карам тука по надалече из района. Аз имам една стара руска кожена на стартшосето и си я мажа редовно с мас и ми е много мека и удобна ала не е толкова вирната отпред. Само като е мокро и вали дажд се спича после и ме ръби на гъза. Ти как караш толко с вирната седалка?

Айде поздрави!



Тема Re: До всички доброжелателинови [re: Kиpo Бaиpo]  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 01:04



Здравей Киро!

Аз се казвам Ганчо и съм от Вързулица до Полски Тръмбеж и карам много хубаво стартшисе руско от баща ми е. Много ти е хубаво колелото ала изкам да те питам защо са така надписани тия гуми и не се ли преебва гумата от боята?



Тема До Киронови [re: Kиpo Бaиpo]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано28.07.07 09:33



Не ми стана ясно само какво и е особеното на окомплектацията, иначе велосипеда изглежда истински, и за разлика от всички, които все намират кусури на чуждите возила ще кажа, че добре си се уредил.
А чак за разказване на дружките не мисля че е необходимо.

Поздрави и чао.



Тема Re: До Киронови [re: Чoko]  
АвторKиpo Бaиpo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 11:05



То па оставаше да кажеш, че Бебо не е истински или че има кусури! От висотата на твоя десетгодишен Трек и антикварен Дураейс. Кисело е гроздето!





Тема Тва не е боя, бе, бате.нови [re: Гaнчo]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 13:04



Тъй като тва е истинско Пинарело, а техните гуми са направени от лъчи светлина с оглед да не тежат по баиро, приеми че въпросната "боя" е плод на ацетонната ти абстиненция. Може и некаква сложна и неведома рефракция да се е получила, в следствие на отражението на гумата във вратата на гаража.





Тема Re: Тва не е боя, бе, бате.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 16:48



Здравей!

Ако е ацетонова боята нема ли да ги разтвори тия гуми? Другото ен го разбирам нещо



Тема Здрасти!нови [re: Гaнчo]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 19:14



Очевидно е, че и другото не си разбрал, сельо.





Тема Re: Здрасти!нови [re: т.k.]  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 19:50



Ела некой ден в Вързулица да ми кажеш че съм селио ! Да ти напеавим квадратна главата бе! Тарлък !



Тема Таа Въэрзулица е на майка ти у путката, бе, бате!нови [re: Гaнчo]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 20:11




Далече ми е, бате, ше си запаза сегашната форма на главата, явно. Селяк.



Тема Re: Таа Въэрзулица е на майка ти у путката, бе, бате!нови [re: т.k.]  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 20:53



Пцувай и кажо още един път селянин и идвам в София да те разкекерчим! 98 кила съм и кофата на фадромата на Стефан сам я местим Прави му сметката!



Тема Селянин, селянин.нови [re: Гaнчo]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 21:29



"Кажах" го два пъти, са кво ше правиш? Сельо.





Тема Re: Селянин, селянин.нови [re: т.k.]  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 22:11



У фторник идем да ти ебам майката!



Тема До Киронови [re: Kиpo Бaиpo]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано28.07.07 22:29



Не гроздето ми не е кисело, просто съм 196 см 108 кг и чакам да стана около 90-те, та да си взема нещо ново. Естествено няма да е втория по клас Пинарело, а нещо от топ моделите. Нещо което се търкаля в протура.
А и поне имам доблестта да си призная, че чуждите велосипеди са добри, за разлика от теб, който веднага оплю велосипеда на Митко. Човека се е прострял според възможностите си, но давай сега като имаме нещо по от него и да го гаврим.
Между в прочем колко км. имаш с "Бебо".
Поздрави и спи спокойно, не ти завиждам.



Тема Re: До Киронови [re: Чoko]  
АвторKиpo Бaиpo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 23:47



Здравей,

с Бебо всяка седмица имаме по 400 километра и досега са ни се събрали малко под 14 000. Друга работа си немаме - въртиме тука по едни баири нагоре-надоле

Ти ако махнеш шкембето ще си вземеш ли новия Prince Carbon? Щото аз съм го поръчал и трябва да дойде на 12 септември - стария Рrince едно комшийче го кара, подарих му го преди две години, че баща му не ще да му купува колелета - голфър иска да го прави .

А на Митко колелото му е боклук, няма какво да си кривя душата. Айде поздрави! Не ти завиждам и аз.



Тема Кой вторник, бе, селяк прос?нови [re: Гaнчo]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 15:59



Маматидеба, цел ден мама виси под часовника на гарата и те чака да дойдеш. Смотан селяндур.





Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 08:41



Честито да ти е. Като го гледам мисля че ще е много твърда рамка - тъкмо за часовника за който само си говориш. Лично аз обаче не бих го купил - прекалено е скъпо (тук го предлагат същото - с други колела за €6000). Ако ти е за състезания - можеше да минеш по-тънко със същия ефект с един Canyon напимер. Знаеш че на мероприятия най-вече можеш да си прехабиш материала. Ако ти е за кефене - показ за тези пари ще можеш нещо друго да вземеш дето да шашкаш "Голф"аджийте като Кирчо по-долу та и да ти останат за екстри.
Имам и забележки по снимката. Що си навирил тази седалка така и защо не му сложи другите колела (поне за снимката) ще му тичат повече.
Иначе още веднъж да ти е честито - и да му скъсаш жилите (карбоновите нишки) от каране.



Тема Re: Новото ми колелонови [re: Ивaн]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 14:36



Нямаше ме в къщи петнадесет дена.През това време сте разбили този чат с какви ли не писания.Бях на състезание/държавно първенство/ а след това на море.Купихме/отборче от ветерани/три колелета точно тази марка защото, както се доказва на цена далеч по малка от това което се предлага в Европа.Повярваите ми направо без пари за тази стока.За каплите/виж които разбира как познава че тези не се връзват с колелото/ имам възможност да карам с най-доброто което произвежда Вуелата.Произвежда го в моя град.Седалката е така защото такова ми е седалището.Знам, че на всички им е чудно с този навирен нос и със всяка нова седалка се опитвам да я карам поне равно но си навличам сами проблеми и рани на задника.Нима мислите,че човек който кара твърдо колело по не дотам равни пътища в състезателен характер няма да обурне внимание с положението на седалката.



Тема Re: Кой вторник, бе, селяк прос?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 01:44



Здравей,

снощи бях при майка ти! Извиних й се на жената за чакането под часовника и я уважих много. След осмото уважаване викна и сестра ти, да я уважим и нея, та да има хабер от благина завалийката. И тя доволна остана и обеща мед да ми носи! Искаше и тебе да те викне да те уважим, ама каза, че нощно време като бръмчиш по Възраждане си изключваш GSM-а да не дразниш клиентите.

Обещах на жената следващия път да ти нанижем анусчето. Айде много здраве! Сестра ти да маже протритото с газ, мас и оцет и да не се коси!





Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 08:31



Е, щом ти е така удобно на задника. Я раздуй повече за Vuelta-та. Хубаво че я правят в Русе , ама продават ли я? Кои модели правят? Какви са цените?



Тема Re: Новото ми колелонови [re: Ивaн]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 12:31



Завода на Вуелта се мести в Русе.В момента правят по-ниските класове от моделите.Монтират и машините за високите класове.Мога да намирам капли.Не мога да кажа веднага цени но 100% ще са е по-ниски от които да е магазин от Европа.Нека да държим връзка и като съм на ясно ще кажа.До новия сезан ще помогна на желаещите.Мисля,че може да се осъществи схема Даинатек-Тек-Вуелта с цени добри като за източно европеици.Нека за това да говорим понататък.Моят имел го знаете но е:explorer_mit@abv.bg



Тема И аз имам мед, бе, селски!нови [re: Гaнчo]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано10.08.07 09:49



Требваше да ме викнеш, имам два кошера с оси на балкона. Като си пъхнем уя вътре, да ми го нажилат едно-убаво, после ми става като хамбургски салам. Щех да ти съдействам, повече никога да не се оплакваш, че седалката ти убива където и да било. Селяндур тъп.





Тема Re: До Киронови [re: Kиpo Бaиpo]  
Авторlusi1974 (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 23:24



abe kiro ia me svetni kak gi pravish tezi pora4ki na kolelo shtoto mai mi se shte da smeniam moia scott



Тема Re: Новото ми колелонови [re: Mитko]  
АвторДoдo (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 16:48



Баси тъпото колело!!! Па то нема никакви екстри!!! Ни климатик, ни аларма, ни ABS, за къв чеп си го купил? И кормилото много долу стои, требва да караш много наведен, ще си усадиш меките части и на питона ще му висне главата.
Мисли и за жената!!!



Тема Re: И аз имам мед, бе, селски!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторГaнчo (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 17:23



Шти пръсна сфинктера бе тъпак!



Тема Re: До Киронови [re: Дoдo]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 09:35



Ела на бриветито да ти видим колелото и подготовката нали караш по 400км. на седмица.



Тема Re: До Киронови [re: Mитko]  
АвторKиpo Бaиpo (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 21:13



Сори, ама тоя път няма да мога да участвам, щото от нас до Сливен по права линия през Северния полюс са малко повече от 13 000 километра.

Е нема да избъхтам толко, та да ви видя "бриветито" и бриветчиите да ми видят колелото, нали се сещаш? Имам си тука къде да карам и по повече от 400 км на седмица



Тема Re: До Киронови [re: lusi1974]  
АвторKиpo Бaиpo (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 21:14



Ами отивам в магазина и поръчвам





Тема Re: До Киронови [re: Kиpo Бaиpo]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 15:16



О.К. забрави




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.