Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 28.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Франция-Пиринеитенови [re: Шoce]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 09:12



Прочетох го Браво! Ако идваш следващата година ще караме заедно със сигурност (дано да е хубаво времето). Само че ще трябва да потренирам здраво , щото като гледам какъв си дзвер - ще ми скинеш джигера. А пък и твойте авери (туземците както ги наричаш) също не изглеждат лабави на снимките. Ако друго не поне ще тръгнем заедно пък после ако не сте вече много пияни ще се видим на финала.
Баирите наистина са трики бизнес. Незнам как си се оправил с тях , но аз на няколко пъти започвах да качвам на много тежка предавка и се налагаше под пълен товар да превключвам. Тук е мястото да направя реклама на Кампа. Това чудо така превключва под товар ,че на едно място щях да се пребия като се бях зазяпал в касетата - неможех да повярвам че толкова мазно беше превключило. На мен първата ми среща с 20% беше Патерберг. И него започнах да го катеря на тежка предавка , но като добих гадното чувство че ще се сплескам по гръб през задната гума на бърза ръка намерих най-лаеката и преместих колкото е възможно тежестта напред и издрасках. На Копенберг обаче беше си пълна мизерия. Незнам дали заради тези есктра 2% или защото гумите постоянно пропадаха в някакава дупка между паветата но така и не намерих точното положение върху колелото. Ако пуснеш малко тежест назад - предната гума много улеква и се оптива да се вдигне , ако си по-върху нея задната няма достатъчно тежест и превърта (на мен на два пъти ми се случи) . Явно трябва да се тренира доста за да придобиеш опит.
Тук и аз да се похваля. малко преди изкачването на това идиотско място се събрахме с една група. Бяха с много наточени екипи ,колела ще кажеш някой профита. Викам си с тези дзверове нема кво да се мерим. Гъдела беше като дойде баира и взе да става по и по-върло. Няма време и започна да се чува мамата , мамата.... и последващо потропване по паветата с блокчета. Ако занеш колко карбон и супер екип замарширува по баира. Аз като се изгърчих догоре се обърнах да ги видя. Сигурно половината та и повече се разхождаха.
Имаше и момчета които много пъргаво го качиха - също като козички. Аз съгурно съм приличал повече на червей , ама важното е че издрасках догоре и то по леки гумени галошки - цвички. Сигурно си обърнал внимание на снимките които ти пратих че съм с нормални педали , защото другите се строшиха (ВВВ).
Ще свъшвам че стана дълго. Ти можеш ли да направиш сравнение между тежи изкачвания и това в планината.
Чао за сега



Тема Re: Франция-Пиринеитенови [re: Ивaн]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 14:56



Здравейте пичове.Идеята е добра.Трябва да се съберем да покараме.Че тук само си чешат езиците а аз както съм казвал по-важно е задкормилното устроиство.Моите приятели в момента са на някакво състезание в Испания до Барцелона.Аз се изпоразболях и нещо се лекувам в момента.Пък мисля,че говориме за догодина та има време.



Тема Re: Франция-Пиринеитенови [re: Mитko]  
АвторMoмчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 18:23



И аз съм много навит, особено че става дума и за голеееми баири. Стига да ме пуснат да ходя по Европата .
Митко ще трябва да потренираш преди това малко баири. Що не вземете да намините някой уикенд с твойте съотборници и да си направим един спортен лагер на Бузлуджа. Единия ден ще катерим Бузлуджа, на другия Шипка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.