Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:18 17.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Тема Аре, на европейско, бе!  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 14:44



Въодушевен съм, бацета, преди час и нещо гледам момичетата по Цариграцко. Не е истина, че колоездачките са назобени жувотни, само да знаете ква готина френска мадама имашееееее!!! Е, верно, че украинката, която спечели беше целата в акне и си личеше отдалече, че има повече тестостерон от мене и мартира взети поотделно и мартира и Фреди-педала взети заедно, ама пак оплакнах очото. Утре е общият старт в центъра, викам да подкрепим готиното френско момиче. Але ле бльоооооооооооо!





Тема Re: Аре, на европейско, бе!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторПaпaзян (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 22:27



От колко часа е утре?



Тема 10,00ч. (събота) почват от Васил Левски.нови [re: Пaпaзян]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 23:17



Първо са момичетата, баце, аз ше хода, да викам за готината французойка.





Тема Re: Аре, на европейско, бе!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 20:38



Я раздуй за бягането, че това БГ май не е в Европа. Нищо няма е нета. Верно, че върви тура сега. Пусни и някоя снимка. сайта на федерацията не се отваря.
Като чета реакциите и злобата за затворените улици по новините се чудя как някоя девойка или младеж не го е отнесъл.
Егати простия народ сме


В цял свят затварят и никой не смърди, а хората се радват.



Тема По телевизията казаханови [re: Cтapшиятa]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано21.07.07 21:11



...че единственият начин днес в София за безпроблемно придвижване бил с колело. А аз се чудя на придвижването пеш какво му е проблемното.

Старши, нидей тъй, у нас традиционно се реве срещу властите, каквото и да направят. Това е единствената съвсем проста причина за реакциите. Ако не бяха затворили, щеше да се реве защо не са затворили, та някой да вземе да мине не откъдето требе и да го сгазят младежите.

Злоба срещу младежите и особено срещу девойките не усетих в новините. Казвам "особено" за девойките, щото некои даже са ги харесали - ето тъпото копеле.



Тема Здрасти, старши!нови [re: Cтapшиятa]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 08:50



Мога да дам съвсем оскъдна информация, и то само за бегането по часовник за момичетата до 17г. и момчетата до 23г. Стартът беше на бензиностанцията на Лукойл (намира се на около 2км след Околовръсното, посока морето). Момичетата бегаха около 17км (сутринта преди старта им ходих до обръщалото и се оказа, че е на 8,2км от старта, ма нема да се заяждам за глупости), а момчетата правиха същото, но в двоен размер (явно не им беха дали да затворат пътя чак до Вакарел). При момичетата победи една украинка, висока около 180, дето приличаше на Ян Улрих и Мартина Навратилова едновременно. Доколкото си спомням, времето й беше 21 мин и 40-50сек. Друга под 22мин. немаше, но понеже бех доста по-зает да зяпам кво носат под трикото тия, не запомних постиженията им. При момчетата пътят беше 34км, а времето - горещо и с насрещно-страничен вятър в изкачването (броя за изкачване карането в източна посока). Неколко момчета получиха топлинен удар и се отказаха. Победи един рускак, втори беше естонец, трети - един жабар. Старши, от мене да знаеш, нема по-големи мангасьори от жабарите, ебати прошляците заухави са тея. Едно обаче не може да им се отрече, беха дошли с отбор, многократно превишаващ наща публика (специално на тва бегане публиката бехме аз, един пич който си тръгна след първата серия, неколко момчета от клуб Бургас и треньори, и роднини на състезателите). Тройката при момчетата беха с времена под 42мин. като руснаха почти доближи 41мин. което мен направо ме метна в тъча и затва запаметих най-слабото време - на некъф македонец - 53,5мин. Виж, тоа мога да го бия и аз и при първа възможност (когато успея да затвора платното на Цариграцко) ше пробвам. Тъй като сестра ми и зетя ходиха некъде на екскурзия, нема снимки, щото си зеха апаратчето. Общите стартове от вчера имах огромно желание да ги гледам и даже с мистър Мозер бехме тръгнали натам, но по пътя претърпех катастрофа (на спускането в Бистрица, на десния завой откъм Железница имаше локва, аз натиснах спирачката в завоя и нататък предполагам ти е ясно кво се случи). Тъй като знам, че много от крубарите ше се притеснът за състоянието ми, веднага ги успокоявам, немам нищо счупено, уя ми става, но две седмици нема да мога да карам (което е тъжно предвид чудесната програма, която си бех изобретил за тва време). Както и да е, остава ми само да гледам как се размазват пичовете от Тур-а по телевизора. Тук е местото да кажа, че тва европейско яко ме изкефи, петък сутрин си карах безгрижно байка в най-левата лента на магистралата, при тва в посока с/у движението. Не мога да не отбележа и квича на сдуханите журналисти относно "блокирането на центъра от млади колоездачи", както и току-що научилите се да карат моторетки милиционери, придружаващи състезателите по време на карането. Единя прошляк така се забавляваше в жегата, че правеше ес-ове по целото платно, за кеф на малоумните си колеги, които го аплодираха се едно е надбегал Ланс Армстронг. Наистина безценно!!!





Тема Малко,ама наистина малко информация за общия стартнови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 19:24





Българинът Петър Евстатиев зае 32 място в общия старт на Европейското първенство по колоездене на шосе за мъже 23 години. Спас Гюров пък завърши на 67 място. Гюров поведе по време на първата обиколка, но силите му не издържаха и скоро беше застигнат от останалите състезатели. Николай Михайлов и Георги Георгиев заеха съответно 64 и 85 място в крайното класиране. Шампион стана Андрей Клюнев от Русия с време 3:54,50 часа. Втори се нареди Игнатис Оноваловас от Литва - 3:54,50 часа.
Трети се класира Нормънд Лагис от Латвия - 3:55,03 часа. Призьорите ще си разделят общо 10 750 швейцарски франка, а броят на стартиралите е 170.
"Състезанието премина добре, въпреки някои външни фактори. От утре започваме работа по обиколката на България, която ще се проведе от 9 до 16 септември. Представянето на българите беше задоволително за възможностите, с които разполагаме", заяви председателят на българския колоездачен съюз Венелин Хубенов.

Ебати, имам странното усещане, че се е провело некво тайно събрание на масонска ложа, а не европейско първенство но колоездене. Кур за журналистите, оле! Три кура за батманбойко-педераса, але, алееееее!



Тема Re: Малко,ама наистина малко информация за общия снови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 20:33



Благодарско за отразяването на събитието за ветерани като мен.


Дори на сайта на UCI няма нищо. Намерих само кратко, че германка е станала 4.
Ебати пак се убеждавам, че Европа свършва при Виена, хайде вече в Будапеща.
Ха Венелин бил председател на федерацията. На тоя акълът му беше в краката.
Многооо здрав беше , беше печелил етап на пробега на мира,но едва ли му стига за оправяне на колоезденето. Знам ли може да се е развил през годините.
Е аз зяпах тура. Днес беше интересно. Чудя се датчанинът как е жив изобщо.
С тая физика....И неговата не е ясна. То там какво ли е ясно.

А браво за прехода до морето. Но не се пускай сам повече, хващай си дружки.
И се пази, че много селяния по пътищата.




Тема Редко така са ми липсвали думи, Старши!нови [re: Cтapшиятa]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 08:53



Резултати от последния състезателен ден:



Текст:
Движението в столицата вече е нормализирано, след като Европейското първенство по колоездене на шосе за мъже и жени под 23 години, юноши и девойки завърши в 16 часа - два часа по-рано, по настояване на кмета на София Бойко Борисов.
Загражденията, ограничаващи движението на пътни превозни средства, вече са премахнати и влизането и излизането от София е нормално. Почивните дни обаче се оказаха кошмарни за шофьорите и столичани. В събота и в неделя изнервени шофьори в столицата се пържиха под безмилостното слънце в задръствания. Софиянци избраха обиколни пътища за придвижване заради европейското първенство по колоездене. Заради състезателите цялото движение в центъра на столицата бе парализирано. Причина за огромните колони от коли стана забраната за движение по южното платно на Цариградско шосе. Затворени бяха и едното платно на "Евлоги Георгиев", "Драган Цанков", "Вапцаров" и част от "Яворов". Това доведе до истински хаос в сахарския пек из по-малките улички и алтернативни маршрути. За да се придвижат от "Младост" към центъра, хората избираха ул."Сребърна". Тя обаче се превърна в капан за автомобилите. Отсечката, която в нормални дни се минава за минути, вчера ни отне един час, оплакаха се столичани пред "Стандарт". От таксиметровата компания "Си Би такси" съобщиха, че задръствания е имало по Симеоновско шосе, близките улици до БНР и Семинарията, около Зоопарка и "Софияленд". По северното платно на Цариградско шосе пък беше рай за шофьорите. Там колите се движеха като на скоростна отсечка. Мигащите в жълто светофари на кръстовищата на "Евлоги Георгиев" с "Гурко" и "Графа" улесняваха допълнително трафика. Катаджия спираше колите само при преминаването на трамваите. 30 линии на градския транспорт се движеха вчера с променен маршрут. Хората, които избраха да се придвижват с рейс и тролей, не сгрешиха, защото нямаше големи дупки в разписанието им. Превозните средства от "Дружба" и "Младост" към центъра се движеха свободно. Забавяне имаше в обратния маршрут, но то не беше по-голямо от пиковите часове в делничен ден.

Но комент.

Относно Тур-а, мене ме кефи тоа датски скакауец. Бих се радвал да спечели, но не ми се верва, че отборът му има сила да се противопостави на Дискавъри и предполагам, че днеска ше му направат постановката, която вчера неговия отбор направи на останалите. Дискавъри ше го остават сам (оня руски цървул Меншов изобщо нема да му помогне, сигурен съм), после ше го почнат на атаки и докъдето устиска. Като го гледам, нема да устиска много, нема и да загуби тениската до етапа по часовник, където Контадор ше го размаже. Видело се е, че тоа ше е новата звезда. Все пак, далеч по-доволен съм, ако бъде той отколкото сянката Еванс.
Относно движението по пътищата ни, лично аз не мога да се оплача, почти сичките ми инциденти са моя заслуга. Прав си, друг път не бих тръгнал сам към морето по магистралата. Ако има навити за догодина, за подбалканския път (за два дни, с преспиване некъде по трасето, моля още от сега да се записват, вервам че ше бъде забавно). Тва е, засега, ше следим Тура.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.