Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 22.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема SPRINT?  
АвторSpartan (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 12:05



Карам велосипед от 40 години.Износил съм до край общо 4 броя - немски,руски,чешки и сбирщина.Не съм купувал обаче от новите производства.Като гледам сегашните видове най-би ми подхождало нещо от типа hardtail.Огледах сайтовете и се колебая между Драг и Спринт.От Спринт обаче ми отговарят "това няма,онова в момента не се прави...??!!"А ми се ще нещо като Спринт Делта или Легенд или Аполон.Може би Драг Гризли или Онтарио или Маратон?А какво ще речете ра Ралей?Не съм планински байкър /не съм първа младост,но не съм и последна!!!/,но от лек офроуд не се отказвам.Не ми е нужно непременно суперхайтек,нито непременно дискови спирачки,нито непременно 27 - 24 скорости,които чесно казано считам за безмислено много.Амортисьори и чупещи се рамки /съспеншън/ също не са ми належащи.Да е леко и да има лек ход...!!!И да не се чупи де...вие какво бихте препоръчали?Благодаря!





Тема Re: SPRINT?нови [re: Spartan]  
Авторkлeчo (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 12:19



Както обичат да казват българите "Аз ни я отбирам тая тема, ама да се изкажа" ..

Та купих си един драг маратон преди седмица и впечатленията ми са, че 90% от това, което се продава е една рамка, накичена с най-най евтините възможни части. Не че има проблем, но като погледнах след това в нета - по-евтини от вложените в това колело (за 350лв) модули е трудно да се намерят.

С други думи извода ми е, че в този ценови диапазон производителя не е особено важен. Явно качеството на поддръжката е по-съществено. Не съм проблвал още гаранционната поддръжка.



Тема Re: SPRINT?нови [re: kлeчo]  
АвторFerdi (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 07:24



Ами ако си се спрял на тези които изброи Драг Гризли ще свърши добра работа стига цената да те устройва (319 лв.) Според мен марката има значение а и веломания производител на Драг е в София т.е. сервиза е гарантиран (стига да си от София ) Спринт Аполон който харесвам от марката Спринт малко са го развалили.





Тема prodavam.......нови [re: Ferdi]  
Автор telhai (Джиджи-биджи)
Публикувано18.07.07 11:30



sprint apolon s hubavia montag,koleloto e na 9meseca i e v otli4no sustoianie,cenata e 300lv.



Тема Re: prodavam.......нови [re: telhai]  
Авторpano (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 02:06



az kato profisionalek koloezda4 sym karal atski mn kolela i sporet mne za bg modelite nai dobrite sa sprint drag mn digat cinite na kolelata a i ne sa dobra stoka soven ako ne sa na 4 5 xilqdi leva v momenta karam drag master s tiagra ami skapano e sprint sa mn po gotini kolea i si struvat parite



Тема 10хнови [re: kлeчo]  
Автор kwadrat (новак)
Публикувано26.09.07 17:31



И аз го заглеждах тоя маратон ама си взех Хакер именно щото ми се видя бая пара тва за вложените в Маратона компоненти. Обаче ми гепиха хакера онзи ден ( 2 колела за една година ей, крадливо племе §*%$№)
Та пак съм на позиция Маратон или Хакер :-)
Мерси за отзива



Тема Как ти го откраднаха?нови [re: kwadrat]  
Автор _maycal ()
Публикувано26.09.07 23:02



На мен едно от мазето-много хубаво почти старинно "Бианки"!



Тема Re: 10хнови [re: kwadrat]  
Автор Milenkov (разбирач)
Публикувано28.09.07 17:48



Я погледни тук има едно Grizzly - гледам човека е смъкнал цената





Тема Re: 10хнови [re: Milenkov]  
Автор Droze (непознат )
Публикувано01.10.07 09:26



Моето мнение е, че Drag са далеч по-добри като монтаж от Sprint. От ниския клас колела, най-дабра геометрия на рамката има Drag Ontario. Аз определено бих заложила на него! Има възможност за надграждане и перфектен за градско и crosscountry. Взимай го, няма да те предаде






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.