Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:22 13.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема с колело до лунатанови  
АвторA.F.L. (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 08:06



Скоро ми се наложи да пътувам до Луната, но понеже съм тъпо копеле и изпуснах м/у планетния автобус. Върнах се у дома и си взех байк-а(Рънърс), заредих реактивната раница(отне ми доста време д'еба и раницата), обух си гравитационите обувки яхнах се байк-а и потеглих.
Очаквай те тия дни и снимки, и подробно да опиша пътя, че сега съм уморен от тъпите марсиански полицай и юпитерските пубери!





Тема Re: с колело до лунатанови [re: A.F.L.]  
АвторFerdi (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 08:19



Браво първия байкър на луната я сподели как е пътя там има ли опасност да паднеш в някой кратер ако не внимаваш и кажи с колко кислородни бутилки да се запася понеже мисля и аз да пробвам маршрута

и колко обиколки около земята с колелото ти трябваха за да хванеш орбитата до луната? ...........предполагам че после само по инерция си карал в "Морето на спокойствието " ли се прилуни ? ..........имам толкова много въпросиииии



Тема Re: с колело до лунатанови [re: Ferdi]  
Автор grashoverride (новак)
Публикувано06.07.07 14:30



АХАХАХАХА.... ЗЛЕЕЕ СТЕЕЕЕЕЕЕ.... НЕЕЕ НЯМАМ ДУМИ КОЛКО СТЕ ЗЛЕЕЕЕЕ



Тема Re: с колело до лунатанови [re: grashoverride]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.07.07 19:21



Добре е че ти си добре, щото ако и ти беше зле щеше да е много зле.
ПП
Ако много си закъсал за думи - кажи - ще ти продам кило - две.

Bеer? Mоre?




Тема Re: с колело до лунатанови [re: bira_more]  
Автор grashoverride (новак)
Публикувано06.07.07 20:45



Тамън човек да реши, че е видял нещо тъпо и се появява нещо още по-тъпо...



Тема Re: с колело до лунатанови [re: grashoverride]  
Авторgrasshoper (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 22:53



Да бе д'еба! Аз незнам по-тъпо нещо от това да се правиш че си карал до морето, и че си въртял до Луната!
Даааа!



Тема Re: с колело до лунатанови [re: grasshoper]  
Автор grashoverride (новак)
Публикувано06.07.07 23:05



Нещо не мога да хвана връзката тука... Да караш до луната е абсолютно невъзможно и човека го е написал с цел да се подиграва на друг човек, който е карал до морето, което е АБСОЛЮТНО възможно и нищо особенно само по себе си... Но това не може да го проумее човек, карал не повече от 50 км наведнъж и то вероятно с МТБ от МЕТРО



Редактирано от grashoverride на 06.07.07 23:07.



Тема Re: с колело до лунатанови [re: grasshoper]  
Автор mguergov (стр. инженер)
Публикувано06.07.07 23:22



Който не е трениран всичко по-така му се струва невъзможно.

Не знам тук във форума дали има някой, който се е състезавал - да си каже мнението.



Тема Re: с колело до лунатанови [re: mguergov]  
АвторFerdi (Нерегистриран)
Публикувано07.07.07 07:08



За съжаление аз на състезания не съм ходил но единия колега куриер с колело (който напусна :-/ ) е ходил по състезания питах и бивш състезател по колоездене сега е възрастен и каза 185 км не повече е минал за деня от там нататък си рита здравната книжка........... в случая на тъпото копеле е така. Да споменем обаче и че Тъпото е велик и в силовите упражнения (виж темата в "аеробика и фитнес")





Тема Re: с колело до лунатанови [re: Ferdi]  
Автор grashoverride (новак)
Публикувано07.07.07 08:52



Абе вие защо не правите разлика между велотурист и състезател?!?! Състезателите карат възможно най бързо, а не дълго... Вярно, че има и по-дългички етапи в състезанията, но основно не надвишават 180-200км... Ако тъпото се хване да мине толкова километри със състезателна скорост, наистина може и да си ритне здравната книжка, но в случая не е така. И като не може да проумеете нещо и не вярвате в нещо най-добре забравете за случая, а не обикаляйте да питате някакви състезатели от миналия век и велокуриери за неща, с които нямат нищо общо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.