Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 30.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Катинар за колело?нови  
АвторMимkaтa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 14:48



Преди месец ми откраднаха колелото, което се дължи на два фактора(за които си нося отговорността аз) - несигурно място, където го оставях и един катинар за 6 лв, купен от женския пазар. Сега обаче брат ми ми подарява своето колело и никак не ми се иска да ми го откраднат отново. Така че кажете моля как да се "застраховам"? Какви катинари ползвате, къде го съхранявате. Лошото е, че моят вариант за съхранение си остава една разбита маза. Но въпреки това, ако има хрумки - кажете. Как да направя невъзможно "открадването"на колелото ми
Поздрави



Тема Re: Катинар за колело?нови [re: Mимkaтa]  
АвторOps (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 16:44



Най добрият вариант е да напавиш колелото достатъчно непривлекателно за кражба! :)) Тогава и отключено да го оставяш няма да ти го откраднат освен ако не го вземат за скрап :)) Всички други начини са НЕНАДЕЖДНИ, ако любимото ти велосипедче е БЕЗНАДЗОРНО!!



Тема Re: Катинар за колело? [re: Ops]  
Авторgo-one (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 22:27



ami nai dobre e velosipeda da ti e v jilisteto koeto obitavash,a ako iskash da go zakliuchvah kupi si panzerschlosse v prevod ot nemski zakliuchen tank :) predstavliava somaneno jilo otvuh na koeto rolirat stomaneni cherupki mnogo e brutalno struva 30 lv no si zaslujava.inache vsichki drugi somaneni jila klestite gi preriazvat za 10 sec



Тема Re: Катинар за колело?нови [re: go-one]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 22:59



Мани-мани, аз дадох 36 паунда за една верига ABUS в Лондон - 36 скапани паунда човече!!!

Обаче това е положението, сигурно е само на самотен остров.



Тема Re: Катинар за колело?нови [re: kiko]  
Автор mguergov (стр. инженер)
Публикувано06.07.07 23:20



Сложи си го на някакво видно място. Така си слагах предното колело (стоманено) на Витошка. Валеше го дъжда и никой не го пипаше. Една колежка си била вързала колелото вътре във входа и са й го откраднали (макар и съвсем обикновено). Просто е било на закрито.
Сега обаче имам алуминиев Драг и си го нося до 4-тия етаж :)
Иначе за кратък безнадзорен престой ползвам чаключвало със шифър за 10 лв.



Тема Re: Катинар за колело?нови [re: mguergov]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 23:28



забравих да кажа, че според мен едно стоманено въже с "уши" и стабилен, марков катинар май е най-добре. Не е естетско и може катинара да тежи, но другото, което се намира у нас е малко несериозно. И наистина избери осветено, и видимо място - така ако човъркат все пас ще са притеснени и бие на очи.



Тема Re: Катинар за колело?нови [re: Mимkaтa]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано07.07.07 01:24



Аз заключвам моите с Kryptonite Evolution U lock, стува към 60-70 долара, но с ножовка не може да се пререже. Най-сиурно е да се пазят у дома и навън да не се оставят за дълго без надзор.



Тема Re: Катинар за колело?нови [re: 3X]  
Автор grashoverride (новак)
Публикувано07.07.07 02:29



Kryptonite викаш... доста са сигурни, да!





Тема Re: Катинар за колело?нови [re: grashoverride]  
Автор mguergov (стр. инженер)
Публикувано07.07.07 22:00



Kryptonite - еее, такава антиреклама не бях гледал :)



Тема Re: Катинар за колело?нови [re: grashoverride]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано08.07.07 08:56



хахаха, прав си за това, имаха такъв неудачен модел Kryptonite Evolution 2000 който се отключваше с химикалка

. Но хората се поправиха, ако не се лъжа дори смениха дефектните с нови, иначе досега да са фалирали




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.