Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 25.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: с колело до лунатанови [re: grashoverride]  
Авторgrasshoper (Нерегистриран)
Публикувано07.07.07 10:27



Никой не отрича това, че човек (ако тъпото е човек!) може да кара до морето!
Отричам постижението му да го направи за времето за което го е обявил, силно се съмнявам че го е направил!
Състезателите го правят за време, но имат до тях доктори,помощен персонал, който ако стане нещо да могат да реагират.
А, тоя с 3-4 ч.сън, и каране в най-голямата жега го напраявил за 13-14 часа!
Аре стига бе, ние да не сме балъци, изглежда човека има некви комплекси и гледа тук да ги избива!
Може би найстина кара доста колело, и е голям любител на спорта, но чак пък да е най-,най-,най-от всички, трябва да кандидаства в рекордите на Гинес!
Казвате че и в силовите спортове бил добър, давате за справка форума "аеробика и фитнес", ами по-хубаво четете там! Някъв тип го е предизвикал, а той само глупости пише насреща! Е бива да сте балъци ама чак толкова не бива!





Тема Re: с колело до лунатанови [re: grasshoper]  
Автор grashoverride (новак)
Публикувано07.07.07 12:33



Аз му вярвам на човека, плюс това предполагаемата средна скорост и разстоянието, което е изминал са си нормални, поне за мен. Аз го знам как кара и мога да кажа, че е доста добре, значително по-добре от мен. Изобщо не мога да разбера, защо коментирате човек, който не познавате, с който не сте карали, за който не знаете какво може в действителност. Аз лично ще мога към края на месеца да дам информация за моето пътуване, което ще е 2Х300км, но с повечко сън посредата

Като се върна ще споделя впечатленията от дългия поход.

Редактирано от grashoverride на 07.07.07 12:39.



Тема Винагинови [re: grashoverride]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано07.07.07 13:06



можеш да разчиташ на мен в този аспект

Bеer? Mоre?




Тема Re: с колело до лунатанови [re: grashoverride]  
АвторFerdi (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 08:45



Е да де точно не знаем как кара не знаем и как прави силовите упражнения знаем само кака приказва по форумите ................супурнайсет теми във аеробика и фитнес за това предизвикателство и НИЩО гола вода ама как ще предизвикват "шампиона" как изобщо ?!!!!!



Тема Re: с колело до лунатанови [re: grashoverride]  
АвторФepди (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 08:49



P.S. аз не съм се допитвал със вело състезатели просто споделих с тях за един отворко в интернет и се посмяхме като им обясних за какво иде реч :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.