Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 29.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема ...амиии хубав маршрут...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано27.07.07 21:26



... ма аз лично кат байкър-фен ... бих се ограничил до към 150-тина километра дневно... и понеже съм се разлигавил бих спал нейде по квартирки или евтини хотели по пътя... Или съм мързелив или нещо от възраста не искам да си виждам предела на силите та бих карал мързеливата и докъдето ми писне ....


Иначе браво за разходката... за колкото и дни да си врътнал прехода... на повечето не им стиска да се впуснат в нещо подобно ... та браво...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: С колело до морето.нови [re: grashoverride]  
АвторParъдъдъrъдъ (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 21:59



Его още едно нещастно педи-фантазьорче. Фани духни един тромпет на тъпото и не се пъни да му подражаваш!





Тема Re: ...амиии хубав маршрут...нови [re: Apxaнreл]  
Автор grashoverride (новак)
Публикувано27.07.07 22:42



Благодаря, наистина си е предизвикателство, особенно вторият ден... тогава нещата са съвсем различни. Иначе ако ще се прави за повече дни, то мисля, че е най-добре етапите да са по 100км, защото и 150 наведнж не са малко, а все пак ще трябва да го правиш 3 дена. Иначе съм си мислел за нещо от сорта на 1.София-Пловдив 2. Пловдев-Сливен 3.Сливен-Бургас(или където ти е кеф

). Изказванията на разни завистници(явно) няма да ги коментирам, това ми е 7 годишна мечта и не съм подражавал на никой, а който е много отворен и му стиска, нека го направи в реалния живот, а не зад клавиатурата, защото иначе тези заяждания и обиди са меко казано смешни.

Редактирано от grashoverride на 27.07.07 22:43.



Тема Хохохо, баце, казах ти, че ше изпълзат педалите.нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 23:29



Обаче, глей как сбърка, че не пусна твоя тема, а писа в мойта. Тоа педал доста постно изрази несъгласието с маршрута ти.





Тема Re: Хохохо, баце, казах ти, че ше изпълзат педалите.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторPъrъдъrъдъrъдъ (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 23:46



Мое ти го наръгам и по-сочно, немаш никви грижи - че запръскаш мъзга до Луната! Развей бузките само и чекай дизела червен!





Тема Re: Хохохо, баце, казах ти, че ше изпълзат педалите.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторPъrъдъrъдъrъдъ (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 23:52



Абе, розов анус, кво млъкна?



Тема Re: Хохохо, баце, казах ти, че ше изпълзат педалите.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторPъrъдъrъдъrъдъ (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 00:05



Пишлетата ли си дъвчите кво се умълчахте? Маааайка ви дееееба!





Тема Немаш ли некви калкулаторни забележки по карането?нови [re: Pъrъдъrъдъrъдъ]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 10:07



Я, виж добре, на мене ми се струва, че е развил прекалено висока средна скорост първия ден. Кво казва калкулатора ти по тоа въпрос?





Тема Не знам за неговия калкулатор!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторeckимoc (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 11:17



Но знам за моя вибратор, леле как те желае! Копнее за твоя сладък мазен гъз!



Тема Re: Не знам за неговия калкулатор!нови [re: eckимoc]  
АвторFerdi (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 07:58



Хайде сменете малко тона бахти и темата стана от къде тръгнахме къде отидохте?!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.