Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:40 22.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какво мислите за Bikearea  
Автор L.M. ()
Публикувано27.05.07 02:45



какво мислите за www.bikearea.org ?
някои участвал ли е в подобни организирани от тях велопоходи, ако да моля разкажете ...мен много ме накефи идеата като видях каталога им но пък като видях цените им нещо почнах да се дърпам





Тема Re: Какво мислите за Bikeareaнови [re: L.M.]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 22:25



Не мислят. То едно е да мислиш, второ е да можеш , а трето и четвърто е да го направиш.
в_ъ_р_т_и_!



Тема Re: Какво мислите за Bikeareaнови [re: Mитko]  
Авторlm (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 16:25



bi li spodelil kakwito i da bilo otziwi za tazi organizaciq ...t.e da si dawam li pari4kite , ako puk se sestash za druga podobna ...



Тема Виж тва, баце:нови [re: L.M.]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 08:07





Като гледам маршрута, май не е за колело, ами за ходене. Ебати веселите аматьорчета са теа! Глей, за кво става на въпрос:
1. Велинград - Беглика: 800 нагоре / 200 надолу за 35 км
2. Беглика - х. Орфей: 400 нагоре / 600 надолу за 39 км
3. х. Орфей - с. Кожари: 400 нагоре / 500 надолу за 30 км
4. с. Кожари - с. Мугла: 850 нагоре / 600 надолу за 35 км
5. с. Мугла - Момина вода: 1100 нагоре / 800 надолу за 45 км
6. Момина вода - с. Безводно: 850 нагоре / 1400 надолу за 47 км
7. с. Безводно - Перперикон: 650 нагоре / 1250 надолу за 53 км
8. Перперикон - Маджарово: 250 нагоре / 300 надолу за 60 км
9. Маджарово - с. Мезек: 420 нагоре / 800 надолу за 40 км

И на сичкото отгоре, искат некъде над 300 кинта. Толкова ми струва чисто новия бегач, беееейййй, сладуриииййййй!



Тема Re: Виж тва, баце:нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторc (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 12:20



С малки изключения , целия маршрут е караем! Ако предпочиташ да си събираш бегачи от по 300лв - действай. Аз лично предпочитам да карам!



Тема Четем, бате, маршрута и си мислим ...нови [re: c]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 19:07



... че мога да го изтичам за 5-6 дена. С байка ше го зема за два дни ако се понапрегна, и за три - ако не си давам зор. Не съм подходящ клиент за тва начинание, бате, стиснат съм, карам доста и имам уека ауергия към космонавти с кросови мотори. Ше си карам по хасфалта, бате.





Тема Re: Четем, бате, маршрута и си мислим ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор naka76 (колоездач)
Публикувано02.06.07 22:30



Ако успееш да го минеш за четери дена аз на колело няма да се кача повече.



Изпушената цигара съкращава живота с 2ч,изпитата бутилка ракия с 3ч.Работният ден съкращава с 8ч

Тема Басче, нещо?нови [re: naka76]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 23:05



Пеша или на колело да го мина за четери дена?





Тема Re: Басче, нещо?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор naka76 (колоездач)
Публикувано03.06.07 07:13



Маршрута минава през едни от най-красивите места в Родопите. Трябва да я почустваш за разбереш Родопа планина. Можеш и да го минеш и с колело и пеша за четери дена (което адски ме съмнява), но ти няма да си бил там за да разбереш къде съ бил. НЕ СТАВА САМО С ЯДЕНЕ ИСКА СЕ И ЪКЪЛ. А сега можеш да излезеш да захапиш един аспух и да си мислеш че караш колело.

Изпушената цигара съкращава живота с 2ч,изпитата бутилка ракия с 3ч.Работният ден съкращава с 8ч


Тема Баце, има един кофти навик - като карам ...нови [re: naka76]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 19:37



... си гледам пътя, а не природните красоти. Като реша да гледам, спирам, гледам и като спре да ми се гледа, пак тръгвам. Освен тва, баце, съм тъпо копеле и не се опитвам да разбирам толкова сложни неща като Родопите. Та, понеже изрази некви съмнения, ето ти график на евентуалното ми, хипотетично каране:
1. Велинград - Беглика: 800 нагоре / 200 надолу за 35 км + Беглика - х. Орфей: 400 нагоре / 600 надолу за 39 км - общо 1200 нагоре и 800 надолу (74км)
2. х. Орфей - с. Кожари: 400 нагоре / 500 надолу за 30 км + с. Кожари - с. Мугла: 850 нагоре / 600 надолу за 35 км - общо 1250 нагоре и 1100 надолу (65км)
3. Момина вода - с. Безводно: 850 нагоре / 1400 надолу за 47 км + с. Безводно - Перперикон: 650 нагоре / 1250 надолу за 53 км - 1500 нагоре и 2650 надолу (100км)
4. Маджарово - с. Мезек: 420 нагоре / 800 надолу за 40 км + връщане до София - 420 нагоре, 800 надолу (общо към ... абе, там на картата си пише колко са до София, мързи ме сега да сметам).

Мога да ти пиша и варианти за 3, 2 и един ден, бате, виждаш, че немам никви грижи.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.